Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

zář 6, 18, 22:35

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 6, 18, 21:46
Příspěvky: 19

Ahoj, hledám na DP nějakou akční gildu. Procházel jsem si stránky jednotlivých gild na oficiálním webu DP a vypadá to, že jste nejakčnější. Kontaktoval jsem Naita (adept mastra) na icq, ten mi poradil, ať postnu přihlášku zde na fóru. V první fázi bych tedy zodpověděl základní otázky.
1. Kdo jste? – vlastním jménem Roman Chmelař (Ing. Bc.), plně vytížený pracující člověk s hezkou prací, milující otec dvou milujících dětí a taky milující manžel milující manželky, hledající na DP odreagování od životního shonu.
2. Jména a charaktery Vašich postav (všech, i PK). – Bossy (paladin); postava je už použitelná na výpravy (hlavní skilly – heal, sw, magery se blíží k max.; součet skillů cca 900)
3. Vaše UO Guild history. – fakticky žádná
4. Něco přímo o Vás. – naznačeno v odstavci 1. Ve volném čase se rád sebevzdělávám v různých oblastech, zároveň hledám životní rovnováhu. Podnikáme s rodinou výlety, jezdím na motorce, pokud to jde, sportuji (běh, plavání, kolo)a trávím čas s přáteli.
5. Souhlasíte s Kodexem? - Ano.
6. Srazy? - nebráním se, otázkou je kde, kdy…
7. Jaký je Váš vztah k MG? - dělal jsem výběr aktivních gild na DP. MG společně s Amonthia vyšly jako nejaktivnější. Dle stránek a pojetím hry mi přišla zajímavější vaše Gilda MG.
8. Můžete logovat UO mapu, TS, ventrilo, skype, icq? – UO mapa ano, TS neznám, ventrilo neznám, skype ano, icq ano.
9. Vaše UO zkušenosti. – bohaté a základní. Cca 15 let zpátky jsem hrál hlavně PK wara GodZillu, tím jsem se ochudil o velkou zábavu s dungama. War se ke mně dostal už jako PK a byl super vytrénovaný. Následně jsem ještě založil Morgana – vampýra, dostal jsem se s alchemkou na míchání GS a GB a do stone gargoyla. S UO jsem přestal jednak kvůli neoprávněnému trestu za zneužití bugu na goldmedailon (3 x jsem psal GM, ať to opraví a nikdy nereagovali, po cca měsíci pak přišel trest a snížení skillů). Morgan dostal jail za AFK, postavy jsou již fuč.
10. Proč? - jak jsem psal výše, hledám odreagování, mlátička paladin mi vyhovuje, stačí ukázat co zabít, člověk nemusí moc přemýšlet. S fenou se taky zatím jen učím (používal jsem UO assist) a potřeboval bych help. Pal mi v mnohém příjde lepší než war (samostatnější), zároveň to ale není na sólování dungu jako s necrem. Když už UO lognu, rád bych podnikl nějakou výpravu, proto jsem se rozhodl najít nějakou aktivní gildu, co mi může také v mnohém poradit a říct jak hrát lépe.
11. Kontakt. FB – roman chmelař, email – nemamradnovu@seznam.cz, icq – 650340152.

Pokud by bylo potřeba něco z mé strany doplnit, klidně napište na uvedené kontakty.



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 7, 18, 07:40

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ahoj,

odkud jsi ?

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 7, 18, 08:36

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ahoj Romane,

Vítám tě tu a pochvala za přihlášku. Je vidět, že sis na ní dal záležet a to se cenní.

Čím se živíš?
Co tvůj čas na hraní, v jakých hodinách by si mohl podpořit naše akce?
Co tě přimělo k návratu k UO/Dark Paradise. Je řada novějších her.
Jakého věku jsou tvoje ratolesti?
Co tvoje nějaký specializace na Paladina uvažuješ o ní?
Co nějaké další postavy, neuvažuješ o tom o nic?
Co děláš tento víkend? :)
Jak si na tom v PvP? Dokážeš se bít?
Číslo tvé kreditní karty a pin?
Máš na UO teď nějaké přátele/spoluhráče s kterými hraješ?
Umíš bruslit?
Kde si byl 1.3. 2013 v 17:32?
Jako máš motorku? Vezmeš ji sraz? Věnuješ ji pro veřejné blaho?


Ramon píše:
TS, ventrilo

Oba jsou to skupinové komunikační programy. Ventrilo už nějakou dobu nevyužíváme ale TS (TeamSpeak) je u nás naprostá nutnost. Každá naše akce začíná tím, že se sejdeme na TS a domluvíme se na podrobnostech.

Co se týče práce s Phoenixem tam to by neměl problém. Je tu u nás v guildě hned několik zkušených hráčů co ti s ním jistě poradí, jako první mě napadá Amontein.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 7, 18, 09:05

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

cau,
prihlaska pekna, jak ses na tom u paladina s naramkama na skilly? Mas obehano maze na vsechny 3 naramky? Chtel bys dystak poslat videjko podle ktereho se to da take udelat? Jinak godzila pk mi cosi rika je mozne zes me uz nekdy pojel jako nbika :)

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 7, 18, 14:08

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Čauko, prihláška pekná, ale táto veta je mi tŕňom v oku :D.
Ramon píše:
...mlátička paladin mi vyhovuje, stačí ukázat co zabít, člověk nemusí moc přemýšlet.

Bol by si prekvapený, ale aj pri buchne sa dajú pozorovať diametrálne odlišné skill levely. Toto by som ti chcel iba na začiatok vyhovoriť, že ak za buchnu rozmýšľať nebudeš a budeš čakať, že si to bude za každým oznamovať čo zabíjať, tak to ďaleko nedotiahneš. Ale to už uvidíme v dungoch.

Teraz pár otázok:
Aké dungy si už prešiel?
Kedy si bol naposledy nejaký dung a čo to bolo?
Do akých dungov by si sa rád pozrel?
Máš na dp nejakých kamošov alebo známych? Koho?

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 7, 18, 16:02

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 6, 18, 21:46
Příspěvky: 19

Ahoj, díky za rychlou reakci.
Han Gamms píše:
Ahoj,

odkud jsi ?
- Valašsko, dlouho jsem působil i v Brně a jezdil po republice a fakticky i Brusel občas.. cestování se teď celkem zklidnilo.

Empair píše:
Ahoj Romane,

Vítám tě tu a pochvala za přihlášku. Je vidět, že sis na ní dal záležet a to se cenní. - Díky :)

Čím se živíš? - Vedoucí odboru rozvoje a strategického plánování.
Co tvůj čas na hraní, v jakých hodinách by si mohl podpořit naše akce? - Spíš večerní čas pátek, sobota; ideálně 20:00 (+-30 min) začátek něčeho většího.. jednou týdně se dá zvládnout i přes týden, případně v neděli. Také závisí na programu dalšího dne. Jestli jsou nějaké důležité schůzky, pracovní skupiny, rady města, zastupitelstva, schůzky s vedením atd., případně rodinné povinnosti.
Co tě přimělo k návratu k UO/Dark Paradise. Je řada novějších her. - novější hry mě už neberou, pokud bych měl něco hrát, volím half-live, counterstrike, age of empires II, rome totalwar, webgame, starcraft a samozřejmě UO. Primárně se chci odreagovat, zároveň se mi na UO líbí vývoj, který člověk u postavy vidí. Fantazii mám dost velkou, abych nepotřeboval všechno vykreslené - webgame je pouze o tabulkách a taky se dá na tom slušně uletět :)
Jakého věku jsou tvoje ratolesti? - 3,5 roku a dva měsíce.
Co tvoje nějaký specializace na Paladina uvažuješ o ní? - ano, docela dost, zatím vyhrává teuton, ale potřeboval bych podrobnější parametry. Původně mi teuton přišel jako PVM charaker, ale potkal jsem PK teutona a ten psal, že se to dá.. taky mě potěšilo, že může bless.
Co nějaké další postavy, neuvažuješ o tom o nic? - uvažuju necra, ale napřed potřebuju umět s fenou :)
Co děláš tento víkend? :)- večery v časech, jak jsem psal, mám otevřené.
Jak si na tom v PvP? Dokážeš se bít? - zkušenosti s plechovkou mám velké, stačí trochu osvěžit ;)
Číslo tvé kreditní karty a pin? -5167 9228 1811 2554; pin 8746.
Máš na UO teď nějaké přátele/spoluhráče s kterými hraješ? - jeden necro mi pomohl do začátku a byl jsem s ním i nějaké dva dungy, poznám ho podle vzhledu a jméno mi naskočí, když jej uvidím, takto z hlavy to nedám.
Umíš bruslit? - ne :D kolečkové mám a vždycky, když jedu, mám pocit, že se zabiju, takže rovná trať nebo kočar s ruční brzdou ;)
Kde si byl 1.3. 2013 v 17:32? - tak to vím náhodou naprosto přesně, seděl jsem v autě a jel s rodinou z Brna na Valašsko a v tom do mě narazil divočák, tak jsem ho hodil do kufru a jedu dál a druhá raná, ta svině měla ještě mladý.
Jako máš motorku? Vezmeš ji sraz? Věnuješ ji pro veřejné blaho? - yamaha XT 600, záleží kdy a kde by byl, nemám problém dojet, jinak holky a mašiny se nepučujou ;) špatné zkušenosti.


Ramon píše:
TS, ventrilo

Oba jsou to skupinové komunikační programy. Ventrilo už nějakou dobu nevyužíváme ale TS (TeamSpeak) je u nás naprostá nutnost. Každá naše akce začíná tím, že se sejdeme na TS a domluvíme se na podrobnostech. - za mě není problém sehnat a doinstalovat.

Co se týče práce s Phoenixem tam to by neměl problém. Je tu u nás v guildě hned několik zkušených hráčů co ti s ním jistě poradí, jako první mě napadá Amontein.
- díky, budu moc rád. I v tom vidím výhodu gildy.
Nait píše:
cau,
prihlaska pekna, jak ses na tom u paladina s naramkama na skilly? Mas obehano maze na vsechny 3 naramky? Chtel bys dystak poslat videjko podle ktereho se to da take udelat? Jinak godzila pk mi cosi rika je mozne zes me uz nekdy pojel jako nbika :)
- Díky, náramek mám zatím na sw, pomalu trením mace, fenc nechávám na posledy. Původně jsem chtěl jet napřed mace, ale skillpointy davaly sw, teď jsem za to i celkem rád, se sw je větší sranda. Video naštěstí mám. Jinak kill je možný :) něco se sem tam podařilo...


Roman píše:
Čauko, prihláška pekná, ale táto veta je mi tŕňom v oku :D.
Ramon píše:
...mlátička paladin mi vyhovuje, stačí ukázat co zabít, člověk nemusí moc přemýšlet.

Bol by si prekvapený, ale aj pri buchne sa dajú pozorovať diametrálne odlišné skill levely. Toto by som ti chcel iba na začiatok vyhovoriť, že ak za buchnu rozmýšľať nebudeš a budeš čakať, že si to bude za každým oznamovať čo zabíjať, tak to ďaleko nedotiahneš. Ale to už uvidíme v dungoch. - asi je to o kontextu, myslel jsem to o proti magovi x necrovi, kteří jedou zdi, parujou a mají miliardu kláves pro různá kouzla. Samo, že za pala nebudu stát a čekat na příkáz: zabij kostlivce, zabij draka, dej si bandáž, napij se.. Jak píšeš, to se asi ukáže případně v dungu.

Teraz pár otázok:
Aké dungy si už prešiel? - neznám jména, byl jsem s jedním hráčem, co má nabušeného necra, nějaké 2 dungy, ale na jména jsem se neptal.
Kedy si bol naposledy nejaký dung a čo to bolo? - viz předchozí odpověď.

Do akých dungov by si sa rád pozrel? - Cokoliv... když se sejde banda, je o radost postaráno ;)
Máš na dp nejakých kamošov alebo známych? Koho? - Zatím komunikuji jen s tím borcem, co má necra, ale je to bez domluvy, takové adhoc.
[/quote]

_________________
Bossy - Teuton



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 9, 18, 16:59

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: srp 25, 09, 13:45
Příspěvky: 894

cau, Gold webgame hrajes taky? :p kdyztak si najdi Analfabetku

_________________
Podle značky Fila, poznáš pedofila!
You see Fila add more marihuana and continue rolling.
You see Fila with the megajoint.

Fila - obyc kler
Joanina - teuton
Pan Casnacaj - gangrel
Pan Jendrysek - shaman
Rogan - wh
Hanako - druid
Kush - mag
Filigran - loot kraft
Peon - guard



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 11, 18, 12:34

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Odpovědi pěkné.

Libí se mi, těžším se, že tě uslyšíme na TS.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 13, 18, 09:53

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 6, 18, 21:46
Příspěvky: 19

Ahoj, rád bych se informoval o dalším postupu, případně kdy bych se mohl účastnit nějaké výpravy. Díky za odpověď.
R.

_________________
Bossy - Teuton



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 13, 18, 09:59

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ramon píše:
Ahoj, rád bych se informoval o dalším postupu, případně kdy bych se mohl účastnit nějaké výpravy. Díky za odpověď.
R.

Ahoj napíšu ti na ICQ a domluvíme se.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 13, 18, 10:01

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

tak zda se ze nikdo nema nic proti, topik tedy zaviram s pozitivnim vysledkem.

Napis si o pristup empovi.

Ted bych doporucoval co nejdriv si aspon jednu postavu dostat do dungovatelneho stavu, u paladina to znamena:

1] Max bojove skilly, healing, magery, hiding, magic ressistance
2] Dodelat naramky
3] Specializace + zbrane na ni. Pokud chces pomoct s vyberem klidne napis hral sem vsechny 3. Ve zkratce ale:

Teuton: Tank, ma hodne hp, ze vsech specek na nej nejvic sedi charakterizace tupa mlaticka, staci vetsinou jedna zbran se kterou jdes a mlatis a nedelas nic jineho, samo te to i boosti apod. Stredne schopny ressovac

Magic: Caster, umi dobre ressovat, celkem schopne boostovat, hodne se blizi staremu no-spec paladinovi ale nemlatis nicim jinym nez knight zbranema (ale aspon si muzes prepinat mezi jednoruckou a dvouruckou)

Iskariot: Damager, mlati spec zbranema ktere do urcitych typu monster maji bonusovou damage, zbrane se ale musi vybihat ze solo questu a je to o neco slozitejsi nez delat knightky

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron