Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ] 

pro 15, 17, 16:32

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Tak prasení na HB, konečně něco zajímavého :D

Jelikož na DP hrává už jen tak 60-80 lidí, z toho 40 u nás, tak každá prasárna se ti vcelku rychle vrátí v tak malém kolektivu DP.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pro 15, 17, 17:42

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: pro 14, 17, 23:37
Příspěvky: 8

Attea píše:
Revan píše:
Darth Bevier a Darth Revan


někdy na jaře, když jsem afk trénil nb vampa na hb brit, si na mě tahal liche. když se ti to asi 3x nepovedlo, tak si přišel za šedýho vampa a nechal ses ode mně mlátit afk scriptem, aby si mě pak mohl pojet. i přesto, že jsem tě kolikrát prosil ať ke mě nechodíš, že mi to šedý vampíky targetí. jen sis počkal chvíli a doufal, že budu afk, jenže já tě pozoroval a tvůj záměr byl zřejmý.

takže si ten záchvěv "kurvení hry už mě nebaví" apod strč do prdele a jdi si prasit do jiných guild, vhodné adepty na dp určitě najdeš.


tak to se asi pletes kamo ja nikdy nikoho neprudil a vazne nemam cas se na hb zajimat o nakyho moulu co potrebuju si koupím tak bud si me pletes nebo lžeš jinak to není kámo



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 15, 17, 17:44

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: pro 14, 17, 23:37
Příspěvky: 8

a este neco postava revan je 2tydny stara takze s jarem moc nekecej



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 15, 17, 18:11

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Revan píše:
Attea píše:
Revan píše:
Darth Bevier a Darth Revan


někdy na jaře, když jsem afk trénil nb vampa na hb brit, si na mě tahal liche. když se ti to asi 3x nepovedlo, tak si přišel za šedýho vampa a nechal ses ode mně mlátit afk scriptem, aby si mě pak mohl pojet. i přesto, že jsem tě kolikrát prosil ať ke mě nechodíš, že mi to šedý vampíky targetí. jen sis počkal chvíli a doufal, že budu afk, jenže já tě pozoroval a tvůj záměr byl zřejmý.

takže si ten záchvěv "kurvení hry už mě nebaví" apod strč do prdele a jdi si prasit do jiných guild, vhodné adepty na dp určitě najdeš.


tak to se asi pletes kamo ja nikdy nikoho neprudil a vazne nemam cas se na hb zajimat o nakyho moulu co potrebuju si koupím tak bud si me pletes nebo lžeš jinak to není kámo
No my sa asi rychlo rozlucime :D

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 15, 17, 18:20

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Kľud, kámo. Ty sa hlásiš k nám, nie my k tebe, kámo.
Buď ti stojíme za to, aby si podobné veci vysvetlil a vyvrátil alebo nie, ale hlavne s kľudom a slušne. Stačilo to vyvrátiť a určite by si dostal ospravedlnenie.
A už by ma celkom zaujímalo na základe čoho vznikol ten negatívny ohlas v prihláške do Amonthie.

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pro 16, 17, 07:26

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 4, 16, 18:02
Příspěvky: 226
Věk: 35
Bydliště: HK

na jména mám paměť, kór to tvoje je pro každého fanouška SW nepřehlednutené.
stačilo mi, děkujeme, nepotřebujeme

_________________
• magic • gangrel • necro • cleric • shaman •



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

pro 16, 17, 12:56

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: úno 2, 16, 17:15
Příspěvky: 679

Neznám tě, neměl jsem nic proti tomu tě přijmout...

Nevím jestli se Attea plete nebo ne, ale tvoje agresivně defenzivní odpověď naznačuje, že se spiš neplete. Je nas ted vic nez dost na to abychom si mohli vybirat spolehlive a prověřené spoluhráče. Pokud ti křivdíme, tak to mě mrzí, ale u nás našim členům věříme víc než zajemcum o vstup.

Pokud si prasil na hb z nudy, měl si to přiznat a mohl si mít šanci, takto tvé šance na přijetí nevidím moc reálně. U nás dostalo druhou šanci mnoho PK, ale ti přiznali barvu a stáhli ocas mezi nohy a získali si důvěru a nikdo z nich se neschovaval za prázdné fráze typu: už mě nebaví kurvit lidem hru,já nic já muzikant.

_________________
Penízek Sham
Rakky Destro
Butt Skrečr Teuton
Holy Soul Medik
Marry Claire Miner
Rakkito Mage
Jean Baclajean Vamp
Skank Hunt 42 Golem
Pecko
Donald Trump- WH
Cyka Blyat-Rang VV
Rush B- Pal VV
Davos Seaworth- Pal VV
Lucky Dino- guard VV



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 16, 17, 16:29

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: pro 14, 17, 23:37
Příspěvky: 8

tak za prve hledam guildu to znamena ze oslovim vice guild a ta ktera me vezme tam pujdu
za druhe nikdy sem na hb neprasil a pokud vim na hb se tresta loceni a vražda tak nemuzu zabit bych byl davno v prohreskach ma postava darth revan a darth bevier maj 0prohresku a to si muze kazdy zjistit.
na co si tu hrame? nevonim vam nemate zajem tak proste a jednoduše čau mějte se tu jak chcete mě je to šumák čao



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 16, 17, 16:53

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Revan píše:
tak za prve hledam guildu to znamena ze oslovim vice guild a ta ktera me vezme tam pujdu
za druhe nikdy sem na hb neprasil a pokud vim na hb se tresta loceni a vražda tak nemuzu zabit bych byl davno v prohreskach ma postava darth revan a darth bevier maj 0prohresku a to si muze kazdy zjistit.
na co si tu hrame? nevonim vam nemate zajem tak proste a jednoduše čau mějte se tu jak chcete mě je to šumák čao

komentovat to nebudu GL jinde
*lock

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron