Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ] 

zář 21, 17, 09:50

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

Bart píše:
Zkus nějakou jinou nb guildu

proc nemuze zkusit nasi nb guildu? :pp

jinak Bari zminil jsi nejake splenen nb questy, jake se ti povedly udelat? snad uz to tu neni zodpovezene

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 21, 17, 16:50

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Empair píše:
Bart píše:
Do guildy nebudeš ničím přínosem, zbytečné starosti s tebou a vysvětlováním ti jak se hraje. PROTI Zkus nějakou jinou nb guildu

Bartík je ten nejtvrdší z nás! Jak vidí nějakého kolegu z automobilky nezná bratra :) ... on má NBíky rád jen bude třeba aby si mu nechal za levno nějaké brzdové destičky na i30.

Anselmo píše:
skus guildy ako spolek alebo reborn

Ty taky nemáš rád NBíky? List nepopsaný, ideály nezkažené ... Zrovna ty by ses mohl stát jeho osobním guruem ... :)

For BariseQ:
Co tvoje UO cíle?
Máš na DP nějakého kamaráda?
Myslíš na UO i když ji nehraješ?
Jak velké je středně velké vejce?
A proč je obloha modá a tráva zelená?
Proč dělají smutné filmy?
Kdyz je kukuricovej olej z kukurice z ceho je potom detsky olejicek?
Proč když je voda průhledná, nevidíš skrz vodopad ?


Ahoj,

1) UO cíle nejsou nijak velké, chci prostě zábavu a útěk z reality. UO mě bavila dříve a zase mě chytla i teď. Krátkodobý cíl - udělat dobrého Vampire na PvM
Dlouhodobý cíl - udělat Maga a crafta.
2) Bohužel kamaráda bych asi říkat nechtěl. Kamarády mám v reálu, zatím jenom osoby ke kterým chodím pro rady a prosby o pomoc. Každopádně mě asi zatím nemají rádi, ale je to složitý se v UO prosadit, když každý už má nějakou vymaxovanou postavu a plno goldů. Já jsem si řekl, že chci začít sám od začátku, ale někdy je prostě pomoc nezbytná.
3) Tak to každopádně.
4) Malé, střední a velké. Středně velké neexistuje, nedává to smysl. To je jako sklednice napůl prázdná, napůl plná, prostě je tam polovina. Jsou důležitější úvahy v životě, než si dělat vrásky z těchto maličkostí. To ať řeší politici.
5) Zelená tráva aby nás uklidňovala a dala se kouřit a modrá obloha aby se člověk nenudil koukat do nebe a rozjímat. Černou by nikoho nezajímalo
6) Aby veselí lidi veděli jak se mají smutní lidi a byli k ním ohleduplní. Na smutné filmy nekoukám. Mám rád komedie.
7) No, logickou odpověď radši vynechám a dělá se nejspíš z palmového nebo řepkového aby to stálo co nejméně.
8) Ve vodopádu stojí krásná nahá dívka a proto přes něj není vidět. Nebo alespoň toto jsem si představil :-)

BariseQ



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 21, 17, 16:56

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Nait píše:
Bart píše:
Zkus nějakou jinou nb guildu

proc nemuze zkusit nasi nb guildu? :pp

jinak Bari zminil jsi nejake splenen nb questy, jake se ti povedly udelat? snad uz to tu neni zodpovezene


1) 1. NB Q na vysvědčení - pouze pobíhání a hledání. Jako supr, ale jak již jsem psal, překvapilo mě, jak je teď UO, alespoň v začátcích jednoduchá. Dříve to tak nebylo.
2) Gallanteho kniha slušného chování - nejdřív jsem narazil na bug protože z nevychovanců nepadali knížky, pak najednou padli. Easy Q s odměnou, kterou jsem nepotřeboval.
3) Tajný zápas - tady jsem ani nevěděl, že jsem ho splnil a najednou jsem byl na ostrově ze kterého není úniku. Easy Q bez odměny.
4) Zkoumání škorpionů - celkem hezky udělaný Q ten mě bavil pro NB postavu jak dělaný.

Ostatní teď zatím nedělám a snažím se dotrénovat fencing abych si dodělal Gangrela. pak by mělo jít vše lehčeji.

NB dungy mám probitý všechny:
NB dung + Jesle + Vesper + Yew - samostatně
Nujel´m + Orc dungeon - s pomocí

Pak jsem byl ještě Wrong už v partě lidí a to mě strašně bavilo.

BariseQ



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 12:00

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Ahoj,

To už Vás vážně nic nezajímá?

Jsem komunikativní a přítulnej :-D, takže sem nějaký komenty atd.

Bari



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 12:03

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Už máš skilly max ?
Už máš Stone krystal ?
Už jsi gangrel ?
Už máš alchemy max ?

:confusion-waiting: :confusion-waiting: :confusion-waiting:

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 26, 17, 15:26

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Han Gamms píše:
Už máš skilly max ?
Už máš Stone krystal ?
Už jsi gangrel ?
Už máš alchemy max ?

:confusion-waiting: :confusion-waiting: :confusion-waiting:



ne, ne, ne a ne

Teď trenim fencing, pak bych si chtěl udělat Q na Gangrel a začít trenit alchemku.

Berte prosím, že jsem opravdu NB postava. Není to tak rychlí jako kdybych měl xxxM na učtu.

Bari



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 15:31

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: úno 2, 16, 17:15
Příspěvky: 679

BariseQ píše:
Han Gamms píše:
Už máš skilly max ?
Už máš Stone krystal ?
Už jsi gangrel ?
Už máš alchemy max ?

:confusion-waiting: :confusion-waiting: :confusion-waiting:



ne, ne, ne a ne

Teď trenim fencing, pak bych si chtěl udělat Q na Gangrel a začít trenit alchemku.

Berte prosím, že jsem opravdu NB postava. Není to tak rychlí jako kdybych měl xxxM na učtu.

Bari

nechci tě nějak prudit a nebo ti kazit hru, ale Vampír není úplně ideální postava na start. Aby si mohl chodit do dungu a nebyl tam zbytečný musíš mít krev, aby si měl krev nesmíš umírat a musíš chodit dungy... je to trochu začarovanej kruh. navíc to alchemy už taky není nejjednodušší kvůli obnoveným AFK kontrolám... GLwT

_________________
Penízek Sham
Rakky Destro
Butt Skrečr Teuton
Holy Soul Medik
Marry Claire Miner
Rakkito Mage
Jean Baclajean Vamp
Skank Hunt 42 Golem
Pecko
Donald Trump- WH
Cyka Blyat-Rang VV
Rush B- Pal VV
Davos Seaworth- Pal VV
Lucky Dino- guard VV



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 15:34

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Penízek píše:
nechci tě nějak prudit a nebo ti kazit hru, ale Vampír není úplně ideální postava na start. Aby si mohl chodit do dungu a nebyl tam zbytečný musíš mít krev, aby si měl krev nesmíš umírat a musíš chodit dungy... je to trochu začarovanej kruh. navíc to alchemy už taky není nejjednodušší kvůli obnoveným AFK kontrolám... GLwT

máš pravdu ale to spíš řešíš už takové to vyšší dungování ... podle mě je wamp do začátku supr ... moc toho nepotřebuje a dokáže toho docela dost + je tam celý balík questíků o které se můžeš snažit

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 15:45

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Empair píše:
Penízek píše:
nechci tě nějak prudit a nebo ti kazit hru, ale Vampír není úplně ideální postava na start. Aby si mohl chodit do dungu a nebyl tam zbytečný musíš mít krev, aby si měl krev nesmíš umírat a musíš chodit dungy... je to trochu začarovanej kruh. navíc to alchemy už taky není nejjednodušší kvůli obnoveným AFK kontrolám... GLwT

máš pravdu ale to spíš řešíš už takové to vyšší dungování ... podle mě je wamp do začátku supr ... moc toho nepotřebuje a dokáže toho docela dost + je tam celý balík questíků o které se můžeš snažit



To asi teď už nemusíme řešit zda jsem to, nebo to. Hraju Vampa a poté bude další postava. Nicméně, není dobré rozehrát jedno a pak nedodělat a dělat druhou postavu.

Prostě mám teď plán takový jaký jsem napsal výše a uvidíme kam se až dostanu.

Samozřejmě, že vím, že pokud nebudu mít jeden z klanů atd. tak nemůžu jít do High dungu. Ale myslím si, že růst v nějaký guildě je lepší, než být na vše sám. A nakonec bych se připojil do vysokého dungeování.

Bari



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 16:07

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: srp 25, 09, 13:45
Příspěvky: 894

Az budes mit gangrela nebo budes potrebovat pomoc abx sesdostal na gangrela tak mi napis na icq, trpchu ti helpnu do startu krvi a horizitama ;)

_________________
Podle značky Fila, poznáš pedofila!
You see Fila add more marihuana and continue rolling.
You see Fila with the megajoint.

Fila - obyc kler
Joanina - teuton
Pan Casnacaj - gangrel
Pan Jendrysek - shaman
Rogan - wh
Hanako - druid
Kush - mag
Filigran - loot kraft
Peon - guard



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 16:30

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Fila píše:
Az budes mit gangrela nebo budes potrebovat pomoc abx sesdostal na gangrela tak mi napis na icq, trpchu ti helpnu do startu krvi a horizitama ;)


Super mockrát děkuji. Určitě napíšu.

Akorát jsem slyšel, že potřebuji hlavně magery a fencing. Takže teď trenim fenc na max. Pak snad už budu moc jít zkusit Q na něj.

Ale nevím, máš nějaký zkušenosti co vše je potřeba mít natrénované. Určitě by bylo dobré mít i alchemku, ale zase kdo by to trénil, aby si nemohl ani užít hru v dungu nebo tak. Co myslíš?

Diky



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 16:35

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Popřípadě, nemáte nějakou postavu (nebo 2) na sparing?

Docela by to bodlo :-D

Diky



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 17:59

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: srp 25, 09, 13:45
Příspěvky: 894

mno pokud budes mit gangrela tak alchemy budes potrebovat tak jako tak, protoze gangrel ma GSka ovlivnene prave pres alchemy a pokud mas 100+alchemy neklak tak ti GS davaji 60 STR, coz rozhodne chces a do dungu je to celkem zasadni u vampa, protoze to je zrovna char co nesmi umirat, aby sbiral nabiti do stouna/kade... takze te alchemy stejne nemine, ale myslim ze pro ty tri bratry (q na klanovou serpu) alchemy neni dulezita

_________________
Podle značky Fila, poznáš pedofila!
You see Fila add more marihuana and continue rolling.
You see Fila with the megajoint.

Fila - obyc kler
Joanina - teuton
Pan Casnacaj - gangrel
Pan Jendrysek - shaman
Rogan - wh
Hanako - druid
Kush - mag
Filigran - loot kraft
Peon - guard



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 18:07

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

ürcite si udelej stealth hiding na max to je treba na knihovnu a music by se taky hodil kvuli boosteni pres nastroje :)

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 26, 17, 18:50

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: zář 20, 17, 15:46
Příspěvky: 30

Jedno po druhým, nejdřív fencing, potom můžu ještě dotrenit ten hiding a stealth (zatím mám něco kolem 75-80). Pak Gangrel ( Abych měl v morfu +10 wres,tact a heal) potom alchemka...

Nemůžu skákat z jednoho na druhý. Je lepší mít něco na max než všechno na půl.

Bari



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron