Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

srp 30, 17, 10:49

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

1. Kdo jste?
Ahoj zprvu bych se nějak rád představil, Jsem Tomáš a mám rád guláš, ne joke. Jsem z Prahy je mi myslím-že dostatečně na to abych k Vám zapadnul. V životě se probíjím se svojí ženou, se kterou jsme už así skoro myslím 2 roky ženatí/vdaní a syna x dítě neplánujem. Mojí prací je všechny podnikatele a všechny s.r.ocka oškubat o jejich prachy a něco z toho vydělat na svoje živobytí, z toho vyplývá, že mám svoji firmu a živíme se reklamou :-)

2. Jména a charaktery Vašich postav (všech, i PK).
Od začátku co hraju uo mám slabost pro bondage a proto hraju cleriky priesty vše na všech shardech.

Andriena - PK bishop
Dellanir - PK bishop
Trisie - Blue Bishop
Trissie - Blue Medic
Mentalist - PK nekr
Elfien - Pk craft
Dell - bear
Christie - Vampir - čeká než ho gangrel osvítí


3. Vaše UO Guild history.

Guildmaster Loyal
Massokissm



4. Něco přímo o Vás.

Na Dp se vracím asi po 2 letech co jsem hru nehrál, moje postavy měl půjčené Help, ale prý je nelogoval.

5. Souhlasíte s Kodexem?

Ano


6. Srazy?

Když je to v rozumné mezi


7. Jaký je Váš vztah k MG?
V MG znám asi 3 lidi -
1. Libi - dříve jsem spolu hráli pk, ¨
2. Roccowear - Také jsem spolu hráli pk a neustále mě před 2 měsíci spamoval at jdu s ním hrát, I need heal !!!!
3. Drobek - to je dlouhá historie


8. Můžete logovat UO mapu, TS, ventrilo, skype, icq?

TS no problem
Ventrilo - nikdy jsem s ním nedělal
Skype - jo jestli stále existuje
Icq - asi po 2 letech jsem ho dneska zapnul tak asi jo :-)

9. Vaše UO zkušenosti.

Uo hraju od svého začátku asi od 6 let, k ultimě mě přivedl můj otec a začínal jsem na shardu Kelevar jednalo se o partu lidí, které vedl můj otec Destiny, od té doby se této hry nemůžu za boha zbavit zkoušel jsem krátkou chvíli i jiné hry, třeba 9 let wowko ale prostě tato hra vždy zvítězí :-) Dále jsme před lety přišli na DP z důvodu specializací, jelikož mi bylo asi 10 let a v té době pvp bylo na jiné úrovni než dnes tak jsem kvůli neustálému masakrování malích dětiček - tudíž mě a po tom co jsem si na ilshinaru vybojoval z Trollu +5 zbraň a šel se zeptat táty jestli ta zbran je dobrá, vrátím se k pc a šedá obrazovka od nějakého pičuse z tlupy jsem se rozhodl, že toto není ta pravá cesta pro mě, proto jsem odešel asi na 5 let na srv Andaria - RP shard, kde jsem se naučil ovládat základní pravidla a jak se točit v pvp a od té doby jsem začal žít pro PVP. Po dlouhé době co jsme s přáteli na Andarii založili guidlu Zložád (pk guilda) a zredukovali jsme celkový majetek všech guild asi na 15% tak začal pomalu status ustupovat a už nebylo co lovit a proto jsme se vrátili na DP, kde to stále žilo.

10. Proč?

Vaši guildu jsem si vybral, protože zde mám pár známích a rád bych se podíval i do nějakého toho dungeonu, jsem si vědom že tato hra není o jednotlivci, ale o skupině a dobrému vedení.

11. Kontakt.

391312862



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 10:54

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

zase Loyal:D byvali spoluhrac a velmi schopny klerik :) myslim ze by mohl byt v pohode :) jake dungy si tu na DP prosel? co tvuj cas na hrani?

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 11:10

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

Hrát mám možnost asi celej den ale musím to předem vědět kdy, jinak dungy ice, wrong, ank, řeku, dungy nic moc no



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 12:01

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Vítej, vítej ... Tak Pure PK hráče jsme v přihlášce dlouho.

Vidím, že si laděný do PvP ... Bude tě PvM bavit?

Proč MG a ne Amontka, kde je silná PK/Blue skupina?

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 13:34

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: lis 5, 16, 19:36
Příspěvky: 398

(som len hovienko ziadatel a nemusis mi odpovedat) ale na co je PK craft?

_________________
Joseph Monier - Druid
Gottlieb Daimler - Teuton
Bad Boy - Brujah vampire
Anselmo - Necromancer
Ylidan - Medic



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

srp 30, 17, 13:41

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

Anselmo píše:
(som len hovienko ziadatel a nemusis mi odpovedat) ale na co je PK craft?



Taky to chci vedet :D

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 14:03

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Trip píše:
Dále jsme před lety přišli na DP z důvodu specializací, jelikož mi bylo asi 10 let .....


Specializace jsou na DP od roku 2012, to ti bylo 10let ? :) Teď je ti tedy 15 let a jsi 2 roky ženatý ? :D :D

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

srp 30, 17, 18:24

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Han Gamms píše:
Trip píše:
Dále jsme před lety přišli na DP z důvodu specializací, jelikož mi bylo asi 10 let .....


Specializace jsou na DP od roku 2012, to ti bylo 10let ? :) Teď je ti tedy 15 let a jsi 2 roky ženatý ? :D :D


Možná proto neplánují žádné dítě :D. Já mám taky otázečku. K čemu bude PvM guildě dobrý true pk hráč, ještě GM PK guildy, jejíž člen se tu vydával za hráče naší guildy? Jaký si tedy myslíš, že by byl tvůj přínos guildě? Z toho co čtu, tak moc zkušeností z PvM nemáš.

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

srp 30, 17, 19:45

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

Takže doufám, že odpovím na vaše všechny odpovědi.

1. Je mi 23 let, hraju na DP už dlouho po té co se udělali specializace tak jsem si udělal medika a bishopy, shamany a další.

2. Crafta pk mám pro to, jelikož jsem měl všechny postavy pk a nechtělo se mi kvůli relogům čekat 10 minut nebo 15 nvm kolik to teď je.

3. S pvp moc zkušeností nemám, to je sice pravda, ale tuto hru jsem nehrál kvůli mamonu ani kvůli tomu ztrávit x hodin v dungu, když se to dalo v době lehce získat jedním 30 vteřinovým pojezdem.

4. Proč vy a proč ne amonthie - poté co jsem pochopil je zde 1 pvp skupina a to De martis spojení Amonthie a Harpagonů. A nerad bych běhal tím stylem, že budu pobýhat po světě 4 hodiny a nic nepotkám. Proto když je schopná skupina a vyrovná se i té druhé tak získám 2 věci na jednou, budu moci chodit dungy a když bude složení na pvp tak bude díky druhé straně i pvp.


5. Jak jsem říkal mám zde kamaráda "Libiho", se kterým jsem kdysi hrál a rád bych snim pokračoval, samozřejmě je mi jasné že s ním mohu hrát i v tu dobu kdy nejsem v guilde, ale prostě rád bych se přidal.

6. Momentálně nejsem příslušník žádné guildy, tuto hru jsem od roku asi 2015 aktivně nezačal hrát.



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 1, 17, 10:36

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

Ahoj Tripe,

Diky za zajem, koukam prevazne pk a pises ze by si chtel vyvazit pvp sily skupin na serveru ale co vim tak nikdo ani nebeha, my ani aktivne pvp nebehame tudiz bych se rad zeptal na nasledujici:

1] Stojis porad o to jit k nam do guildy ikdyz bys hral jen ciste PvM?
2] Jak jsou na tom postavy, jsou ekviple ze kdyz napisem at se pridas na dung tak ze budes moct jit?
3] Co chces hrat jako primarni charakter? Koukam mas tam kleriky a nespecknuteho vampa, ma ten vampik alchemku?
4] Jak casto ti manzelka, prace a chut dovoli logovat a hravat?
5] Hrava jeste nekdo z tve pk guildy? Byl by si schopny ji opustit aby si sel k nam kdybychom te o to pozadali?
6] Pokud si na nas nabehl nekde v dungu v minulosti bojovali sme aspon dobre ci spis klasicky vsichni afk?
7] Prosim o vyjadreni k raxikovu postu, zajima me ta cast s predstiranim, o co slo?

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 1, 17, 12:17

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

1] Stojis porad o to jit k nam do guildy ikdyz bys hral jen ciste PvM?

Takže ano, stále zájem o vstup do guildy mám, jak jsem řekl - do budoucna bych se rád znovu vrátil k pvp ale to nevím zda to ještě někdy status dovolí. PVM jsem nikdy v ultima online nehrál a proto bych si to také rád zkusil. ¨

2] Jak jsou na tom postavy, jsou ekviple ze kdyz napisem at se pridas na dung tak ze budes moct jit?

Vzhledem k tomu, že bych moc rád hrál clerika - medica tak vše potřebné mám od spotřebáků po nějaké equipy


3] Co chces hrat jako primarni charakter? Koukam mas tam kleriky a nespecknuteho vampa, ma ten vampik alchemku?

Jako prioritní charakter bych chtěl hrát medica blue - mám k němu kladný vztah - prostě mě healování baví , vampír má alechmy na 100 ale nemá žádnou specializaci


4] Jak casto ti manzelka, prace a chut dovoli logovat a hravat?

Jak už jsem říkal vše je na základě domluvy nemám problém přijít každý den na pc, ale musím i samožřejmě trávit čas s manželkou.

5] Hrava jeste nekdo z tve pk guildy? Byl by si schopny ji opustit aby si sel k nam kdybychom te o to pozadali?

Z me Pk guildy už nehraje mám pocit nikdo, opustit by prázdnou guildu myslím nebyl problém :-)

6] Pokud si na nas nabehl nekde v dungu v minulosti bojovali sme aspon dobre ci spis klasicky vsichni afk?

Na MG jsem nikdy ještě nenaběhl - jedinou větší skupinu co jsme naběhli v dungu byli Kačeři a tam jsem ve 3 lidech jich sundali asi 12, ale to byla ojediněla situace, jinak jsme většinou potkávali jednotlivce.


7] Prosim o vyjadreni k raxikovu postu, zajima me ta cast s predstiranim, o co slo?

Já mám taky otázečku. K čemu bude PvM guildě dobrý true pk hráč, ještě GM PK guildy, jejíž člen se tu vydával za hráče naší guildy? Jaký si tedy myslíš, že by byl tvůj přínos guildě? Z toho co čtu, tak moc zkušeností z PvM nemáš.


1. To ano co se týče pvM moc zkušeností nemám, ale samozřejmě každej se může naučit nepoznané, co se týče pvp a pvm nevidím rozdíl - pvm když máš odkolečkovanej dungeon a víš jak v tom chodit tak za určitej čas jsi venku, jakmile se něco posere tak musíš rychle reagovat, já jsem byl clerikem u několika pk guild a na několika shardech, pvp myslím, že je obtížnější než pvm protože je tam větší pravděpodobnost, že sse tam něco posere.

2. Přínos to je těžké říct, protože jestli pro guildu budu něco přínosem to nemůžu ocenit já ale vy jako guilda, neznám pořádně o vás nic jaké dungy chodíte kolik vás je jestli potřebujete clerika nebo vampíra nebo naopak crafta, to musíte posoudit vy, já jen můžu podotknout to, že já jako Trip - hráč mám zájem o to hrát s pár lidma, kteří se ve vaší guildě nachází.



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 1, 17, 12:54

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Trip píše:
pvp myslím, že je obtížnější než pvm

Bez zkušeností z PvM to nemůžeš nikdy objektivně posoudit.

Já se považuji za zkušeného v obou oblastech a podle mě v náročnosti není rozdíl.

Můžeš hrát PvP ve skupině a kde jediná věc co děláš je mačkání macra na KVF nebo můžeš běhat v menšině proti přesile. Stejně tak můžeš chodit jednoduché dungy ve velkém počtu nebo těžké dungy v malém. Vše je jen o tom jakým způsobem to hraješ.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nicméně u nás dáváme šanci všem, ale asi chápeš že člověk s tvojí minulostí bude mít cestu docela trnitou. Bude to stát čas tebe i nás a byla by škoda navzájem plýtvat časem.

Je PvM hra s námi opravdu to co chceš?

Si ochotný poprat se o naší důvěru?

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 1, 17, 13:58

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

Ano



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 1, 17, 14:37

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: úno 2, 16, 17:15
Příspěvky: 679

Pak se připrav, že po každým Pk pojezdu budeš v podezření z práskání. Neznám tě i když si mě možná někdy pojel, ale dal bych ti šanci.

_________________
Penízek Sham
Rakky Destro
Butt Skrečr Teuton
Holy Soul Medik
Marry Claire Miner
Rakkito Mage
Jean Baclajean Vamp
Skank Hunt 42 Golem
Pecko
Donald Trump- WH
Cyka Blyat-Rang VV
Rush B- Pal VV
Davos Seaworth- Pal VV
Lucky Dino- guard VV



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 1, 17, 14:41

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

To beru na vědomí



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron