Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

zář 7, 17, 20:50

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: srp 30, 17, 10:26
Příspěvky: 8

Ahojte, takže abych to uvedl na pravou míru:

1. Nejde mi o mamon - hru nehraji pro to, abych měl v bedně od každého topka kousek, nejde mi o to abych někomu kazil hru. Co se týče pvp, hrál jsem ho jenom kvůli tomu, jelikož to žádná jiná hra neposkytuje - jedná se o adrenalin, jak získat věci tak i o ně přijít. Co se týče pvp myslím, že jsem zdatný clerik a to Vám může potvrdit několik hráčů z Vaší guildy. Nehlásím se k Vám za účelem toho abych vaše dungeony napráskal jiné guildě, nebo nějaké skupině. Hlásím se k Vám z prostého důvodu a už jsem to několikrát psal, jelikož u Vás v guildě mám několik přátel, se kterými jsem v minulosti hrával a hrálo se mi s nimi dobře a proto bych v tom rád pokračoval.

2. Pokud mě chcete soudit podle počtu pk postav, a to že většinu hry jsem pobýval na evil straně, tak samozřejmě je to vaše právo. Já nikdy v žádném větším dungeonu (na tomto shardu) nebyl, nemám žádné zkušenosti v pvm na tomto serveru. Je to vše na Vás pokud mi dáte šanci, budu moc rád, pokud ne tak se samozřejmě nic neděje - hrát s Roccem a s Libim můžu i bez toho abych měl pod jménem Vaši guildu, jen jsme si myslel, že je to snažší a můžu najít i jiné styly hry, než je jen pojíždění.


Trip



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 8, 17, 07:46

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 11:25
Příspěvky: 1189
Bydliště: Ostrava !!!

Od každého topka kousek to už sis nakradl od jiných hráčů, pvm zkušenosti 0, postavy na pvm 0... Hodně štěstí do budoucna :think:

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 8, 17, 08:45

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Bart píše:
Od každého topka kousek to už sis nakradl od jiných hráčů, pvm zkušenosti 0, postavy na pvm 0... Hodně štěstí do budoucna :think:


Taky to tam nevidím. Prostě je super, že chce hrát PvM, ale blue postavy má jenom clera a medvěda a teda nb wampa. První dvě postavy když vezmeš do PvM, tak očekáváš, že něco umí. Wamp je ideální na učení, ale takových lidí je tu už spousty a ti nemají PK minulost. Ale pokud ti Najt dá šanci, to je především na něm.

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

zář 8, 17, 09:53

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

je sice pro nas idealni kdyz se hlasi clovek co ma velke pvm zkusenosti ale kolik takovych se za posledni dobu hlasilo? Akorat tak Skorp, jinak jsme meli lidi co se vratili k ultime po 10 letech nebo meli zkusenosti mensi ale hodne z nich uz ty zkusenosti nabrali a sou regulerni hraci.

Nevim jak vy ale ja pk nepotkal hodne dlouho (aspon nake schopnejsi) aspon od doby co nehraje nycte tak bych se toho tolik nebal kdyz se pvp prakticky nehraje.

Pokud by chtel delat speha tak predpokladam by se hlasil jako nejaky fake clovek a nenapise sem milion pk postav.

Z toho co ctu je vas hlavni duvod pro neprijeti ze to hral pk coz hralo nekdy v zivote asi vetsina lidi u nas v guilde a pro me to neni duvod pro odmitnuti.

To ze bude lama v pvm je sice blbe to se bude projevovat hlavne tim ze nebude znat co delaji ruzna monstra, pasti a nezna nase taktiky ale na druhou stranu zkusenosti z pvp jsou dobre i v pvm v tom ze ten clovek ma vetsinou dobre reakce (coz u nekterych nasi lidi neni nejsilnejsi stranka :D) a prehled co se deje na obrazovce ze treba za klera nebude cumet jen na zalozky ale uvidi i kdyz u nej je monstrum apod.

Co se tyce postav tak kler se hodi protoze je s nim vzdycky problem ze ho nikdo nechce jit a musim ho chodit ja, shamana sem nehral ale predpokladam ze chodit za medveda a aspon neco mlatit v dmg morfu nebude snad takovy problem a u vampa mu muzem zadat aspon adeptske ukoly at za nej udela questy kde se pozna jestli za to bude umet nebo ne.

Nechci to sice tlacit proti vuli guildy ale verim respektive doufam ze kdyz mu dame sanci tak se nespalime.

Myslim ze se uz asi kazdy vyjadril jak chtel, Tripe napis minimalne me a empovi na icq a domluvime se co dal.

Lockerino.

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

zář 20, 17, 15:56

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Domluvily jsme se, že šanci dostane ... snad svojí šanci nepromarní a podaří se mu zlepšit špatný 1. dojem.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron