Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

čer 6, 17, 23:47

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 11:25
Příspěvky: 1189
Bydliště: Ostrava !!!

Jack_Dragon píše:
Doslech sem se že MG je spojená s MC, ale mužou to bejt fámy. Mě je to v celku jedno hlavní je, že ste aktivní gilda :-)

A dík štěstí se hodí vždycky :-)


Ahoj,
my dva se určite poznáme z Camelotu, v Amonthii jsem taky byl, ale to jsi asi nehral.
Odpovím ti na tvou otázku.
Kdysi jsme byly GP (Generation Progress), lidi z MC s námi hrali, protože jich bylo málo. Pak jsme se sjednotili a vzniklo z toho MG (Magic Generation). Jen pro upřesnení, MC guilda co je teď, není ta co jsme se s níma spojili.

Teď k přihlášce...
Postav máš mnoho, některé aj 2x, proč tolik postav? je vše tvoje? Protože co vidím, tak asi jen aktivní guardian, za kterého bys asi dungoval?

Díky, mimochodem přihláška pěkná

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:54

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Roman píše:
Jack_Dragon píše:
Údaje by souhlasili s mejma postavama, ale valkýra nevim kdo je, a jestli to byla nějaká moje bejvalá, copa já vim je to 11 let pryč to si fakt nepamatuju. Jinak co se ty autonehody týče je to i na stránkách policie čr kdyby mi někdo nevěřil, já jen abych se vyhnul nějakejm pochybnostem.

Aké príhodné si nepamätať niečo, čo by ťa mohlo nejako kompromitovať. Navyše, podľa toho, čo si písal v prihláške u Amontie, tak si s tou osobou mal spojené aj silné emócie, keď to vyústilo až do toho, že to riešila polícia. Spomienky prepojené emóciami sú veci, ktoré bežný človek zabudnúť nedokáže. Buď máš sakra šťastie alebo si to len pohodlne prekryl tým, čo sa ti stalo.

A btw, teraz si nie som istý, ale mám taký pocit, že keď som tvoju prihlášku čítal po 1x, tak si medzi predchádzajúcimi guildami Amonthiu nespomenul a tá pribudla až tým editom po tom, čo sa ťa na to Polemic opýtal.
Samozrejme, na to si mohol kľudne zabudnúť, keďže to už je nejaký ten piatok, ale prišlo mi to vhodné poznamenania.



Dopsal sem ji tam protože ste to připoměli, a co se mojí stráty paměti týče nepamatuju si ani jak vypadá moje biologická matka a ani mě to netrápí, protože mi někdo velkmi dobře připoměl jak sem jí nesnášel a co mi provedla, prostě pokud nemam duvod na něco nebo někoho vzpomínat tak k čemu proč abych si zase prožíval peklo, který sem si prožil kdysi, abych si znova připoměl jak mě některý lidi zradili když mi byli blízký, ne děkuju nemam o to zájem.Já to nějak nehrotim jenom se nerad bavim o tý svý autonehodě, protože to nebyla zrovna příájemná zkušenost. Koukat přímo do očí smrti nikdy neni nic hezkýho. Doufam že už to bylo konečně naposled. Co bylo bylo at už sem v minulosti chodil s kymkoliv a rozešli sme se z jakýchkoliv důvodů, pokud se mnou ta dotyčná neni v kontaktu je to minulost a ta netvoří muj život ani v přítomnosti ani v budoucnosti.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:56

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 11:25
Příspěvky: 1189
Bydliště: Ostrava !!!

Jack_Dragon píše:
Údaje by souhlasili s mejma postavama, ale valkýra nevim kdo je, a jestli to byla nějaká moje bejvalá, copa já vim je to 11 let pryč to si fakt nepamatuju. Jinak co se ty autonehody týče je to i na stránkách policie čr kdyby mi někdo nevěřil, já jen abych se vyhnul nějakejm pochybnostem.

Edit: jmenuju se podle rodnýho listu tomáš ale budu se přejmenovávat na Artur Gabriel Špachman

Já sem někdy upřímnej až moc a některý lidi nejsou sto to zkousnout, jinak nemam duvod někoho klamat šak sem říkal karma je svině.


Jen dodám bylo to Předmět příspěvku: Elros Menora - ZAMÍTNUTO
Příspěvek Napsal: 26 kvě 2009 18:37. Cca 8 let

Tvrdíš, že jsi byl u Amonnthie, ale přitom tě zamítli....

Cituji:
Ultra
Žádost o přijetí se zamítá a to z následujících důvodů:
1) Velké podezření z práskání našich výprav
2) Prodávání věcí z dungů..
3) Zvláštní chování, přeci jenom prodávat darované věci se nedělá..
4) Přeci jenom na uchazeče docela s vysokými nároky.

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:57

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Destrukce píše:
Hoj k té autonehodě čí to byla chyba ? Upřímnou odpověď prosim :liar: :liar: :liar:



Nechci řešit detaily tý autonehody, ale byla to vina toho člověka co nečuměl a vlít s tim zemědělským tankem do mě, podrobnosti sem poslal Empovi a rád bych, aby to tu nikdo nerozmazával, trauma co sem měl po tý nehodě bylo dostatečný a bolesti mám z toho doživotní, takže prosím, rád bych to neřešil nebylo to nic hezkýho.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis


Naposledy upravil Jack_Dragon dne čer 7, 17, 00:05, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 00:00

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Bart píše:
Jack_Dragon píše:
Doslech sem se že MG je spojená s MC, ale mužou to bejt fámy. Mě je to v celku jedno hlavní je, že ste aktivní gilda :-)

A dík štěstí se hodí vždycky :-)


Ahoj,
my dva se určite poznáme z Camelotu, v Amonthii jsem taky byl, ale to jsi asi nehral.
Odpovím ti na tvou otázku.
Kdysi jsme byly GP (Generation Progress), lidi z MC s námi hrali, protože jich bylo málo. Pak jsme se sjednotili a vzniklo z toho MG (Magic Generation). Jen pro upřesnení, MC guilda co je teď, není ta co jsme se s níma spojili.

Teď k přihlášce...
Postav máš mnoho, některé aj 2x, proč tolik postav? je vše tvoje? Protože co vidím, tak asi jen aktivní guardian, za kterého bys asi dungoval?

Díky, mimochodem přihláška pěkná



Všechny postavy sou moje některý sem dělal víckrát kvuli specializacím jiný z nudy jiný kvuli dungům a nebo kvuli něčemu na co sem tu postavu potřeboval, jako třeba mága na inscript a míchání a luštění map. Nebo taky když sem si chtěl něco vyzkoušet. Guardian je aktivní jenom si na něj musim vykovat nějaký to brnění, proto sem docela často v dole mohli ste mě tam nedavno vidět, když ste šli UQ.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 00:04

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Bart píše:
Jack_Dragon píše:
Údaje by souhlasili s mejma postavama, ale valkýra nevim kdo je, a jestli to byla nějaká moje bejvalá, copa já vim je to 11 let pryč to si fakt nepamatuju. Jinak co se ty autonehody týče je to i na stránkách policie čr kdyby mi někdo nevěřil, já jen abych se vyhnul nějakejm pochybnostem.

Edit: jmenuju se podle rodnýho listu tomáš ale budu se přejmenovávat na Artur Gabriel Špachman

Já sem někdy upřímnej až moc a některý lidi nejsou sto to zkousnout, jinak nemam duvod někoho klamat šak sem říkal karma je svině.


Jen dodám bylo to Předmět příspěvku: Elros Menora - ZAMÍTNUTO
Příspěvek Napsal: 26 kvě 2009 18:37. Cca 8 let

Tvrdíš, že jsi byl u Amonnthie, ale přitom tě zamítli....

Cituji:
Ultra
Žádost o přijetí se zamítá a to z následujících důvodů:
1) Velké podezření z práskání našich výprav
2) Prodávání věcí z dungů..
3) Zvláštní chování, přeci jenom prodávat darované věci se nedělá..
4) Přeci jenom na uchazeče docela s vysokými nároky.



Tak abych tohle upřesnil, v životě bych nepráskl jedinou výpravu, tohle pravidlo bylo v mím kodexu už z dob kdy sem začínal na dp jelikož sem nenáviděl pk.
pokud sem potřeboval nutně peníze asi sem prodával věci, který sem získal z dungu kdo to dneska nedělá, nebo tenkrát. A jestli sem prodával darovaný věci o tom nic nevim, ale mohlo se to stát, pokud sem zapoměl jestli mi to někdo daroval.No a co se nároků týče asi sem měl vysoký cíle a snažil se jich dosáhnout, už ani nevim co to bylo, ale možná to byl domek, kterej sem si časem pořídil. Nevim z tý doby si toho moc nepamatuju.

Edit: pokud de o emoce už tenkrát mě dokázal vytočit kdokoliv kdo o mě roznášel pomluvy o tom že bych dokázal napráskat výpravu, napráskat pk to mi nedělá problem nesnášim je, ale práskat modráky to nikdy a to vim moc dobře protože už kdysi sem byl dost velkej cholerik na to, aby mě tohle naštvalo, dokonce mam takovej pocit, že to tenkrát roznášel pony kvuli kterýmu sem si nakonec musel od nary přemístit domek, protože chodil brečet všude kde mohl a mě chodil buzerovat, protože se choval jako malej spratek a nechoval uctu ke starším,já sem mu tenkrát řeklpopravdě asi něco nehzkýho o něm a nenechal si to od něj líbit, proto je dodneška na mí černý listině

Ještě jedna věc mě napadla Atalie GM ROD mě zná od doby co sem hrával s gildou křídla noci když sem začínal tak sem s nima občas chodíval dung, možná by si vzpoměla na to kdo sem byl tehdy a kdo sem, protože práskat výpravy je humus

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis


Naposledy upravil Jack_Dragon dne čer 7, 17, 00:34, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 00:15

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

hmm

prajem vela stastia u kompetentnych :dance:

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 00:29

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Barte je možný že sme spolu byli v Camelotu, ale bohužel si tě taky nepamatuju, je spousta lidí, který si nepamatuju bohužel sou takový lidi který si pamatuju díky zálohám který sem si dřív vedl, bohužel ne všechny se dochovali, včetně zálohy původního originálního cd, kde sem měl uo gold edition. Navíc po znovu oživení icq sem promazával i hodně kontaktů, protože sem ty lidi neznal, nebo sem zapoměl kdo vlastně byli at už se jednalo o hry a nebo o lidi z reálu.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 01:22

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

SRy jestli jsme uhodil na citlivé téma , Ale já nemám rád lidi co neuměj řídit (tak jsem se musel zeptat) sestřelili mě 2x na motorce naštěstí v malí rychlosti a vždy za to moh nějakej kokot ....... takže tak abys pochopil proč jsme se ptal na takovou věc. No jelikož tu píšeš že si v podstatě old school člověk z mg ( drive proges ci jak to bylo) :D tak zbytek rejpání nechám na starej co tě znaj :). Tak GL šéfe.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 01:31

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 11:25
Příspěvky: 1189
Bydliště: Ostrava !!!

Destrukce píše:
SRy jestli jsme uhodil na citlivé téma , Ale já nemám rád lidi co neuměj řídit (tak jsem se musel zeptat) sestřelili mě 2x na motorce naštěstí v malí rychlosti a vždy za to moh nějakej kokot ....... takže tak abys pochopil proč jsme se ptal na takovou věc. No jelikož tu píšeš že si v podstatě old school člověk z mg ( drive proges ci jak to bylo) :D tak zbytek rejpání nechám na starej co tě znaj :). Tak GL šéfe.


Neni mg ani progress...!

_________________
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
....Vždy pozdě....



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 02:30

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Bart píše:
Destrukce píše:
SRy jestli jsme uhodil na citlivé téma , Ale já nemám rád lidi co neuměj řídit (tak jsem se musel zeptat) sestřelili mě 2x na motorce naštěstí v malí rychlosti a vždy za to moh nějakej kokot ....... takže tak abys pochopil proč jsme se ptal na takovou věc. No jelikož tu píšeš že si v podstatě old school člověk z mg ( drive proges ci jak to bylo) :D tak zbytek rejpání nechám na starej co tě znaj :). Tak GL šéfe.


Neni mg ani progress...!


Jakožto někdo kdo přes rok aktivně hraje v mg myslim že se můžu na něco zeptat nikde npíšu že na mém nazoru nějak zaleží. :D chaápu že po dnešní debatě semnou sis musel rejpnout ale zase to netahej někam kam to neptří Barte :). Jo a vyplň si barte Kontakty ve Hráčích , Když už si ten MG i progress :D.

(Uprava Tímto se ti Barte omlouvám i tady nejen dole sem Ožrálá kurva který nedošlo žes pouze odpověděl na mojí otázku ......... MOje chyba PARDON :innocent: :whiteflying: :cyan: :obscene-smokingweed: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)


Naposledy upravil Destrukce dne čer 7, 17, 03:44, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 03:03

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Destrukce píše:
SRy jestli jsme uhodil na citlivé téma , Ale já nemám rád lidi co neuměj řídit (tak jsem se musel zeptat) sestřelili mě 2x na motorce naštěstí v malí rychlosti a vždy za to moh nějakej kokot ....... takže tak abys pochopil proč jsme se ptal na takovou věc. No jelikož tu píšeš že si v podstatě old school člověk z mg ( drive proges ci jak to bylo) :D tak zbytek rejpání nechám na starej co tě znaj :). Tak GL šéfe.



Jo mě sestřelili dvakrát na silnici jednou mě blbeček vytlačil na svodidla protože mermomocí musel předjíždět a vloni mě jinej sešrotoval malem i s autem protože prostě nečuměl když vyjížděl z pole. De o to že sem rád že spoustu věcí kolem tý nehody mám konečně z krku a budu rád až to bude celý za mnou, což se ještě chystam na žalobu za trvalý následky a strátu zaměstnání a takový ty pitomosti, takže uvidim co z toho vyleze.

Jinak MG sem nikdy ještě nebyl asi nebo o tom nevim,ale sem člověk ze starý školy dneska hodně lidí nezná starý hodnoty a starý zákony co by měl chlap jako takovej dodržovat.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 03:41

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

UU tak to parrdon špatně sem někde přelouskal pár řádek jak nepiju tak po Těch 3 panácích sem už nějakej mimo a nějak se mi vybájilo že si bajval i u mg kdysi :D:D:D (tímto se omlouvám artovi jeslti to Ohledne progress nebo MG myslel jako odpověď že jsi nebyl v žádne z těchto guild :D:D ale na tom vyplnění trvám ať si tě přidám do kontaktů :D) .

Jo jinak lidi jsou hovada podle mě 70 % lidí v čr neumí řídit. A ktý žalobě to bys měl mít v pohodě jen hlavně dobrýho právníka ať se ti to nevleče jako všechyn spory v čr . Já se soudim s policií a trvalo to přes rok a pul .... až ted před tejdnem sme to vyhrál.

Jinak k tý amonhii no ultra byl v pohodě ale jestli si si nesednul s jahoďákem tak chápu že tě nepřijali.... je to docela nedávno co kuli nemu spousta ldií začlo odcházet.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 05:30

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Já sem si nesedl s ponym hlavně a jahoďák je starej rejpal ten se k ponymu přidal takže oni si asi mejou ruce vzájemně, mam takovej pocit že se mi tenkrát navážel pony do někoho z rodiny proto sem pak bouchnul jako atomová puma, to by nebyl první člověk s kterým sem zamet, kdysi jeden frajírek co mi dělal kolegu v kauflandu utrousil před vedoucí že pícham svojí babičku tak sem ho odved do skladu a tam sem mu zvalchoval čumák. Jako sou určitý meze co snesu a pokud si člověk neváží starších a jelikož sem byl jeho vedoucí a on to nehodlal pochopit, tak sem byl nucenej přitvrdit, nakonec utek někam do prahy nebo co, protože nebyl schopnej normální práce, chudáček šamponek se tý práce bál, aby si nezlomil nehet.
A co se týče chlastu vim co to s člověkem dokáže, proto se od chlastu radši držim co nejdál, sice občas si pro chuť dam skleničku tulamorky, ale jinak vubec nepiju a tim že od školy ani nekouřim, tak si celkem šetřim jak zdraví tak finance :-)

Edit: Ale jinak sem uplně mírumilovnej člověk ani mouchám netrhám křidýlka, na ty vemu rovnu plácačku :-D

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 07:39

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ahoj, jméno Calderik je mi známé, ale osobní zkušenost s tebou asi nemám.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron