Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

čer 7, 17, 13:32

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Jack_Dragon píše:
...kdysi jeden frajírek co mi dělal kolegu v kauflandu utrousil před vedoucí že pícham svojí babičku tak sem ho odved do skladu a tam sem mu zvalchoval čumák. Jako sou určitý meze co snesu a pokud si člověk neváží starších a jelikož sem byl jeho vedoucí a on to nehodlal pochopit, tak sem byl nucenej přitvrdit, nakonec utek někam do prahy nebo co, protože nebyl schopnej normální práce, chudáček šamponek se tý práce bál, aby si nezlomil nehet...

Fyzické násilie je tou najplytkejšou formou vyjadrenia sa.
Takto sa staviaš ku každému problému?

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 13:41

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

To zase ne, ale jeden ze zákonů mího kodexu je chránit čest a pravdu a pokud si někdo nedá říct a i po varování prostě nedá pokoj, někdy prostě i ten hrneček přeteče, všechno má svoje meze. Ne já sem nepřišel řešit starý pře a rozmíšky co bylo bylo at už si to pamatuju nebo ne. Když sem z dp odcházel bylo to proto, abych se mohl starat o prarodiče a mohl bejt lepším člověkem. A pokud by vám někdo řekl, když byste se starali o nemocnou umírající babičku, že jí šukáte a řval to na celej kaufland, tak promiň, ale to je i na mě moc silný kafe.
Snažim se o to prostě bejt lepší člověk mluvit pravdu bejt upřímnej a snad dají-li bohové jednou založim vlastní rodinu. Jak říkam nechci se tu hádat a rozebírat starý rozepře, minulost je taková jaká je ať mě někdo špinil, nebo vychvaloval. Hledam prostě fajn partu s kterou bych si mohl vzájemně věřit a chodit dungy, kde bych našel pomoc pokud bych jí potřeboval a případně ji mohl zase oplatit.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 15:08

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Hele jen tvá minulost nám ale řekne jaký člověk jsi dnes a kam jsi se mohl dostat , Musíš pochopit že tu nechcem někoho o kom si nemůžem udělat nějakej závěr. Jelikož sis k nám podal přihlášku tka počítej s výslechem :D. Takže boužel se otázkám z minulosti nevyhneš .

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 15:10

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Ale tak to neříkam že bych se chtěl vyhejbat minulosti, ale od doby co sem přestal hrát se toho událo tolik a hodně sem se od tý doby změnil a taky z hodně věcí poučil a to že poslední dva roky byli docela dost hnusný období.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 15:17

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Hele upřmně nás nezajímá jen herní minulost chcem protě o tobě vědět víc je to stará hra hrajem to převážně z nostalgie a musím říct že máme super kolektiv takže nechcem mezi sebe brát někoho o kom nic nevíme a moh by dělat rozbroje , chcem jen pohodový lidi , Tim si to neber osobne ze rikam ze nejsi pohodar jen rikam jak to je a že se nevyhneš všem možným otázkám. Jelikož se u nás pořádají i srazy atd tak je prostě nemožné se vyhnout výslechu.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 15:30

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

bože bože ... abych si vzal v práci dovolenou na to tu pročíst ...

v každém případě hodně lidí taky má ve své minulosti černé fleky ale lidi u nás začínají s čistým štítem ...

pro mě je důležitá u žadatele ...
Aktivita
Chuť hrát
Týmový duch
Učenlivost

Takže tě tu vítám, jak bude mít více času pročtu si to podrobněji ... uvidíme jestli najdu něco co by mě zajímalo a ještě tu není.
Nicméně pochvala za přihlášku, takovou jsme to už dlouho neměli.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 15:58

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Tak jako mě nevadí, když mě druhý chtěj poznat, jenom některý témata sou hold citlivější, nebo i některý dny sou pro mě horší nebo lepší, proto hodně rád posloucham hudbu, dokážu se při tom nejen uklidnit, ale přijít i na jiný myšlenky, i když moje kočka ty moje chmury ze mě občas tahá ve velkym. Jinak pokud by někoho zajímalo co sem dělal posledních 7 let. Mimo her sem se staral o babi a dědu, i když babi nakonec byla nějakou dobu v domově důchodců ze zdravotních důvodů, s dědou sem byl až dokonce, měsíc než umřel sem ho naštěstí stačil zachránit, aby se mohl rozloučit skoro se všema členama bejvalý rodiny, dokonce se mi povedlo uzavřít starou rozepři, kterou měl mezi mím biologickým tátou a dobou, kdy ještě byl s bejvalou matkou. Byl hodně rád, že ho vidí a než ho skolila o měsíc pozdějc nemoc, tak si myslim, že sem udělal všechno pro to, aby měl co nejsnazší odchod. Pár měsíců na to umřela i babi, měli mezi sebou jak se říkává labutí lásku, takže se to dalo čekat. Rok na to sem měl autonehodu, teda myslim tu, která mě málem dostala první třídou do valhaly, pokud bych se tam dostal. Jinak od doby co sme museli dát babi do domova duchodců, tak sem pracoval v kauflandu vlastně až doposud, ještě mě čeká birokracie a pak propuštění ze zdravotních důvodů, jelikož mi včera přidělili plnou invalidku. Ještě mě čeká prodat starý auto a snad bude konec vážnějším komplikacím. Proto sem psal, že co se týče srazů, pokud budou někde okolo nemám problem dojet, pokud budou dál, radši bych se s někym svezl, protože kvuli páteři nevydržim moc dlouho za volantem. Taky hodně záleží na tom jaká je cesta a jak moc se na silnici auto otřásá, to mi asi dělá za volantem největší potíže, teda krom toho že když to někde neznam potřebuju navigaci, abych se někam dostal, teda hlavně velký města jako Plzeň, ale ještě víc Praha mi dělaj docela problem.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 21:59

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Hele k těm srazům myslim že neni problém s někým se svézt dost lidí se nechá takhle zbírat :D. Jinak díky za info a přeji ti hodně štěstí s přihláškou a s real lifem ať už se jen daří. Podle toho si to poslední dobu neměl lehký .

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 22:02

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Neměl a konečně se začíná dařit aspon trochu tak uvidíme jak dlouho štěstí zůstane se mnou.

RE: doplnil sem ještě jednu gildu vzpoměl sem si díky Empairovi na VIR ale co a proč sem se k nim tenkrát nedostal netušim, nevim jestli si to nepamatuju po tý dlouhý době nehraní a nebo po autonehodě, je to prostě zapomenutý.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 11, 17, 22:48

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Registrován: bře 28, 17, 23:53
Příspěvky: 71

Čus Draku a vítám tě zpátky online.

Doplň si v přihlášce guildu Nemesis, na to se nezapomíná! Hodně štěstí s přihláškou :twisted:

_________________
Freakus - Teuton
Freaggis - Shaman
Muratore - Freak Mason

Ilmiril - Cleric

ICQ 475-782-994



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 11, 17, 23:20

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Je to možný je toho spoustu co si nepamatuju, ale dík.

Edit: Jinak co se fantasy týče kdysi dávno sem hrával dračák ještě na škole nějakou chvíli. A pokud es mi někdy povede dát aspon trochu záda dokupy, což asi nehrozí, ale co kdyby, tak se chci dát na historickej šerm, žádný larpy a různý rádoby zbraně, ale pravou kovanou ocel, pokud to nevyjde v tomhle životě, tak možná v tom příštím :-D

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 16, 17, 01:29

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 5, 11, 18:18
Příspěvky: 418

Ahoj Arthure Gabrieli Tomasi... znas Srbice a Koloveč?

_________________
mag: Tlustej Pepa
negr: Kakyho Valec
cler: Zeman je to klasik
war: Dark Angel destro
rang:Pan Berns ostro



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 16, 17, 10:12

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Jop je to tady za bukem, teda znam.... jenom podle jména, ale jinak sem tam byl všehovšudy asi dvakrát. Spíš sem to kdysi znával v okolních lesích, kam sem chodíval často s babi a dědou.



Edit: Copa ty si tady od někud?

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis


Naposledy upravil Jack_Dragon dne čer 17, 17, 13:25, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 16, 17, 21:34

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: lis 13, 15, 18:54
Příspěvky: 233
Věk: 33
Bydliště: Prievidza

čau, napíš mi , 301 172 316 :)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 16, 17, 23:28

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Jáš ji tam :wink:

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron