Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

čer 6, 17, 16:38

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Zdravím jsem Dragon, mimo hru se mi říká Artur Gabriel, i přesto že občanka říká něco jinýho, ale to je jen dočasná záležitost a hlavně spousta birokracie do budoucna. Letos mi bylo 30.
Jsem z malý vesnice blízko Domažlic, kdo neví kde to je, tak je to jižně od Plzně. Možná podle mích postav, které uvedu níže mě bude možná někdo z vás znát.
V životě sem ušel dlouhou cestu ať už na ní byli jakékoliv překážky.
Dříve sem hrával asi 8 let potom bylo mích služeb třeba jinde, takže sem se musel začít zabývat důležitějšíma věcma a taky nezbylo moc času na hraní uo.
Teď hraju po 7-mi letech znovu, bohužel zjistil sem že na dp už to není co bývalo, spousta lidí buď odešla do jiných gild a nebo přestala hrát úplně.
Sice jsem stále ještě členem v gildě ROD, ale hledám aktivní gildu kde hraje víc lidí a hlavně je tam určitá atmosféra, určitej druh komunikace mezi lidma, nebudu se vyjadřovat k tomu co se děje tam kde loguju já, protože to nemá cenu.

Pk postavy nemám, kdysi sem zkusil pk wara ještě v době kdy šli mazat postavy přímo vlastníkem,ale naštěstí je smazanej a už nikdy víc, pvp mě nikdy moc netáhlo a to co dělaj pk, já nevím prostě já to nemusím.


Teď k mojí armádě postav:

Calderik - Starý warrior bez specky- svalnatej těžař materiálu a lovec ryb

Darkghost - Wampire - připravuju se s ním na human i gargoyl imunku a k tomu i gangrel specializaci

Han Solo - Ranger - druid - Tamer - nechodim s nim tamovat klamáky jenom ho mám na musty v dungeonech

Gerald z Rivie - Necromancer - jedna z postav který sem si udělal jenom tak pro radost

Klaudie Mccormic - Paladin Iškariot - zatím neaktivní na dungy

Safira Dragon - craft - budoucí Golem master - aktivní treining

Eruwen Gabri - Jedna z prvních krys, která kdy vylezla na DP, neaktivní

Kara Thrace - Warrior - budoucí Destroyer - prozatím u ledu (potřebuje doskillit)

Sir Arthorius - Magic Paladin - neaktivní

Gayver - Craft - Loter jinak je total max až na qest na mw kudlu

Elros Menora - Warrior - Guardian - akrivní

Darth Akivasha - Mag - aktivní míchačka, louskač,inscripter

Vin Diesel - Clerik - neaktivní - kdysi sem to jenom zkoušel
Herold Kane - Ranger Ostrostřelec - tak trochu aktivní, ale bez tamingu
Jessica Menora - Ranger Shaman - Pouze jako polar a brown bear
Wiedzmin - Wampire - zatim v základním stavu nedoskilený


Co se gild týče moc si toho nepamatuju a neni to tim, že sem 7 let nehrál.
Jediný co sem ze záznamu u ROD zjistil, byl sem nebo hlásil sem se do těchto gild.
Zbytek si nepamatuju a bohužel nemám o tom další záznamy.

Nemesis
Camelot
Dohr
Amonthia
VIR
ROD

Něco o mě nevím co víc napsat co sem napsal hned nahoře, rád odpovím na případný otázky, pokud by někoho zajímalo něco víc. Jinak Jack_Dragon nebo Dragon je muj nick u spousty her, který sem hrál za těch posledních 7 let a už se to ustálilo na dobro.

S kodexem souhlasím a hlavně s 5-tým bodem, s Empem a jeho slečnou jsme na toto téma vedli diskusi :-) Jinak řečeno mám svůj kodex a používám tzv Gibsovo pravidla. :-)

Co se týče srazů pokud nebudou nějak moc daleko budu schopnej se tam dostat,
nebo případně pokud by tam jel někdo z mího okolí a šlo se domluvit na kompenzaci za palivo na cestu, nebyl by problém. Tam kam to zvládnu sám sem schopnej dojet autem.

Zatím k MG nemám žádný vztah, možná jsme společně kdysi dungovali, nevím moc fotek ze starý doby nemám a o spoustu dat sem přišel při vyhoření hdd před sedmi lety kdy mi vyhořela skoro celej case. Hold už měl svoje léta a bouřka mu nepřála.


Ventrilo si sice nepamatuju, ale Uo mapu používám, tsko sem používal během 7-mi let pauzy docela dost,i když nebyl čas hrát uo našli se jiný hry, který se dali hrát i při tom co sem dělal.
Icq sem oprášil, i když sem se s rusama hádal asi tejden skoro než mi ho obnovili :-).
Skype mám i když moc nepoužívám, někdy používám i Discort.

Proč zrovna k vám, řekl bych to asi tak, bylo mi to nabídnuto, ale to proč sem se rozhodl změnit gildu,asi protože v ROD už tolik lidí nehraje, a nemám moc s kým chodit low dungy, abych se zase dostal do sedla a mohl se dostat a bejt užitečnej i v těch lepších dungách. Úroveň dp se trochu změnila změnili se zbraně, postavy dungy brnění a to vyžaduje, aby se člověk přizpůsobil, jenomže ne vždy to zvládne sám a taky hned to
taky nejde, chce to čas než se člověk zase adaptuje. Navíc co sem se dověděl ste celkem aktivní gilda, i když spojená s jinou což dává možnost poznat víc lidí a jít různý dungy, akce a tak. Taky bych rád našel někoho kdo by nekoukal na to, že když se de low dungeon a já vemu vampa bez specky, abych se za něj naučil hrát a byl pak schopnej dát qesty, které potřebuju a abych pak zvládl specializaci. Prostě bandu lidí s kterou se mi bude fajn kecat, se kterou bude možný normálně hrát a budou chápat že po 7-mi letech to chvíli trvá se adaptovat a nebudou vrčet, když budu mít nějakou tu otázku ohledně toho co a jak. Nejsem ultra totál NB, ale mám pořád co dohánět a co se učit. :-)

Kontakt: icq: 382218189
Email: Alderanis@seznam.cz

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis


Naposledy upravil Jack_Dragon dne čer 11, 17, 23:22, celkově upraveno 3


Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 17:57

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Vidím, že máš rád fantasy. U mňa by si si tým šplhol, keby mal môj názor nejakú váhu :D.

Jack_Dragon píše:
Navíc co sem se dověděl ste celkem aktivní gilda, i když spojená s jinou což dává možnost poznat víc lidí a jít různý dungy, akce a tak.

S akou inou? :P

Každopádne good luck s prihláškou, budem držať palce :).

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 18:18

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Doslech sem se že MG je spojená s MC, ale mužou to bejt fámy. Mě je to v celku jedno hlavní je, že ste aktivní gilda :-)

A dík štěstí se hodí vždycky :-)

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 19:16

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

ahoj calderik,
tvaril si sa niekedy ako zena aby si sa dostal do guildy?
pekna prihlaska:)

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 19:30

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Ne to fakt ne, nejsem padlej na hlavu, v tomhle životě sem chlap a tak i jednam, nemá cenu nosit masku a dělat ze sebe co člověk neni. Lež má krátký nohy a karma je bestie.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 19:44

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

co ti hovori postava valkyra?

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 19:48

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Vůbec nic jediný co mi to připomíná je typ Tenna ve hře Warframe.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 19:51

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

si calderik?:)

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 19:55

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

No to sem, jedinej a originální, je možný že si to nepamatuju hlavně proto že sem vloni měl autonehodu a prostě si po tý ráně nic pořádně nepamatuju na některý věci si vzpomínam jiný si nepamatuju vůbec, jediný co si pořádně pamatuju, je co se dělo, když sem skončil ve škarpě. :-)

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 20:03

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

http://www.amonthia.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=1345

tu sa volas napriklad Tomas.

Nejde mi tymi otazkami o to jaku si mal minulost ale jak sa k tomu postavis teraz. Mne osobne je to jedno len som ocakaval uprimnost. Takze kto si. Tomas ci Gabriel?

Uprimnostou dalej zajdes. Mas velke stastie ze som tu iba male hovienko ale mal by si zacat hovorit pravdu. Btw postava Valkyra mala prihlasku u Amonthie tiez a uvadzala tam, ze je to tvoja priatelka a byvate spolu. Takze neviem no co si mam myslet. Bolo to davno ja viem, ale naco klamat.. sancu dostava fakt kazdy..

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 20:08

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Údaje by souhlasili s mejma postavama, ale valkýra nevim kdo je, a jestli to byla nějaká moje bejvalá, copa já vim je to 11 let pryč to si fakt nepamatuju. Jinak co se ty autonehody týče je to i na stránkách policie čr kdyby mi někdo nevěřil, já jen abych se vyhnul nějakejm pochybnostem.

Edit: jmenuju se podle rodnýho listu tomáš ale budu se přejmenovávat na Artur Gabriel Špachman

Já sem někdy upřímnej až moc a některý lidi nejsou sto to zkousnout, jinak nemam duvod někoho klamat šak sem říkal karma je svině.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 20:42

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: led 8, 12, 23:58
Příspěvky: 1454

Ahoj, vitam te.
Cim se zivis v realu? Jake mas konicky?

_________________
Tremere|Ostro|Teuton|WH|Destro|Golem craft



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 20:58

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: čer 6, 17, 14:25
Příspěvky: 154
Věk: 37
Bydliště: Domažlicko

Mephist píše:
Ahoj, vitam te.
Cim se zivis v realu? Jake mas konicky?


V realu se momentalně už ničim neživim, moje páteř dala vale a dneska mi u komise přiznali plnej invalidní důchod, tak snad v budoucnu se to nějak zlepší a budu moct jít zase někam dělat, sedět doma je děsná otrava.

Jinak co se koníčků týče, mám rád přírodu, když mám náladu stavím modely, dřív sem jezdil trochu na koních, když to šlo a momentálně spíš hodně poslouchám hudbu, sleduju nějaký pěkný filmy, seriály, když je můza a finance tak zvelebuju domek, nebo si postavím nějakou blbůstku pro sebe, jako sem jel v den autonehody pro materiál na novej pc stůl, kterej sem si sám navrhnul, nakonec sem si ho nechal i sestavit a potom sem si ho osadil i dalšíma součástma, který sem plánoval, hlavně co se týče zásuvek pro pc a další věci co sem potřeboval zapojit. Když je můza skládam i básničky, ale to je spíš pro případnou slečnu, který se dvořim, takže tady je fakt dávat nebudu. :-) v budoucnu se chystam pořídit kytaru a naučit se trochu hrát pokud to pujde.

_________________
Guard

další: Craft Výroba, Louskání Map, Alchymie,Inscripce

Semper Fidelis



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:26

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Jack_Dragon píše:
Údaje by souhlasili s mejma postavama, ale valkýra nevim kdo je, a jestli to byla nějaká moje bejvalá, copa já vim je to 11 let pryč to si fakt nepamatuju. Jinak co se ty autonehody týče je to i na stránkách policie čr kdyby mi někdo nevěřil, já jen abych se vyhnul nějakejm pochybnostem.

Aké príhodné si nepamätať niečo, čo by ťa mohlo nejako kompromitovať. Navyše, podľa toho, čo si písal v prihláške u Amontie, tak si s tou osobou mal spojené aj silné emócie, keď to vyústilo až do toho, že to riešila polícia. Spomienky prepojené emóciami sú veci, ktoré bežný človek zabudnúť nedokáže. Buď máš sakra šťastie alebo si to len pohodlne prekryl tým, čo sa ti stalo.

A btw, teraz si nie som istý, ale mám taký pocit, že keď som tvoju prihlášku čítal po 1x, tak si medzi predchádzajúcimi guildami Amonthiu nespomenul a tá pribudla až tým editom po tom, čo sa ťa na to Polemic opýtal.
Samozrejme, na to si mohol kľudne zabudnúť, keďže to už je nejaký ten piatok, ale prišlo mi to vhodné poznamenania.

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:44

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Hoj k té autonehodě čí to byla chyba ? Upřímnou odpověď prosim :liar: :liar: :liar:

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 45 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron