Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ] 

čer 3, 17, 14:44

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Destrukce píše:
...

crystalhaze v tom heerlenu nemají, v amsterodamu jsem ho viděl za 16€-18€/g.. haš to jsou vyhozené peníze.. auto tu nemáme, museli jsme ho nechat odtáhnout do čech - žena uvařila motor :D cestu tam neplánuji, bez auta je to složité :( ale je na deepwebu spousta eshopů, najdi nějaký ověřený a pošlou ti to rovnou domů ;)
nebo si můžeme udělat společně výlet a klidně ještě někoho vzít.. za 20 dní jedeme do čech na 5 týdnů.. mimo 20.-23.7 mám relativně volno, spát můžeme u nás doma



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 17:30

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

To Pete: Velmi pěkná přihláška, konečně někdo kdo chápe co si od přihlášky představujeme.

Táhnout guildu je velká zátěž a chápu důvody tvého rozhodnutí. Guilda Sign tedy tímto úplně končí?

Jak postavu by si chtěl u nás primárně hrát?
Kolik času UO hodláš věnovat?
Co by sis chtěl v UO ještě dosáhnout?

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 20:27

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Empair píše:
To Pete: Velmi pěkná přihláška, konečně někdo kdo chápe co si od přihlášky představujeme.

Táhnout guildu je velká zátěž a chápu důvody tvého rozhodnutí. Guilda Sign tedy tímto úplně končí?

Jak postavu by si chtěl u nás primárně hrát?
Kolik času UO hodláš věnovat?
Co by sis chtěl v UO ještě dosáhnout?


Ahoj Empe,
ano, tenhle měsíc 16.7 propadá guildstone Sign a tím končí.

Tak s předpokladem toho, že bych hrál s vámi, nabídnu oba chary, primárně spíš klera, nevím co ještě co se dá očekávat od wampíra se specializací. U toho wampíra bych rád gangrel/brujah.. Spíš se klaním na stranu gangrela, kvůli dmg. Musím si nechat poradit, v tomhle rozhodování jsme bezradný.
A stejně tak jestli budu specializovat potom klera, nebo ho nechám bez specializace, i s ním si rád nechám poradit.

S časem to bude různé, každopádně mimo UO, jinou mmorpg nehraji. Takže případný volný čas budu soustředit na dp. Co se práce v čechách týče, tak ta bude volnější, takže denně bych měl být kolem 17:00 doma. Mám rodinu, takže tu musím taky opečovávat. Časově se můžu přizpůsobit, ale prozatím víceméně každý den po 20:00 mám až do úplného rána klid.
v případě výpravy která se připravuje nějaký čas (např. fire) si můžu vzít potom v čechách kdykoliv volno :)

Rád bych už měl za sebou ty specializace, vytrénoval krafta, naučil se chodit a minimalizoval počet chyb v dungeonech, které jsou mi neznámé nebo málo známé. Postupem času a bude-li stále duál povolen, bych si vytrénoval nekra a pak rangera.



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 21:47

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

:D:D Hele když budeš si chtít zahrát brujaha tak ti ho pujčim , Tady podle mě budou všichni za gangrela :).

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 22:01

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Destrukce píše:
...

váha se teda převážila.. udělám gangrela :)
díky, já ale hrozně nerad hraji za cízí postavy :D zase je fakt, že když už tomu tak bylo, tak jsem většinou ani neumřel. Vždycky mám strach že tu postavu odfámuji..



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 4, 17, 21:31

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

:D:D ježiš to je mi buřt řikám stejně toho brujaha hraju těžce rekreačně 99,9% hraju klera nebo wara ....

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 5, 17, 14:27

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Destrukce píše:
...

fajn, bude-li třeba jít brujaha, tak napíšu :) dík

jinak k včerejšímu dungu:
musím si zkusit koupit jiné sluchátka, nevím z jakého důvodu, ale u těchto sluchátek, mi to nechce zkousnout mikrofon a ani push to talk nejede.. ale ještě zkusím akualizovat drivery a hlavně TS :D
Emp se ptal na specku u wampa, v nejbližší době, optimálně v pátek v sobotu si pro ní zajdu.. :) Libi mi poradil nejvíc jak mohl, díky

jinak nevím proč, dělá to pouze fena, když skočím do gate kde je hodně monster, tak se mi to prvních 3-5s hrozně kouše.. asi to tahá info o hp příšer, zkusím omezit nb jen na jeden procesor, jestli to nepomůže



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 5, 17, 14:35

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: lis 5, 16, 19:36
Příspěvky: 398

mne ta fena robi to iste na lodi vobec neviem hrat ked idem lodou... (5 sekund delay) ak to vyriesis napis prosim riesenie 207572113

_________________
Joseph Monier - Druid
Gottlieb Daimler - Teuton
Bad Boy - Brujah vampire
Anselmo - Necromancer
Ylidan - Medic



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 5, 17, 16:32

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Klasicky phoena problem ...

To je vezi ktera se stahuje z DP ... Je k nicemu. Chce to vypnout přejmenování sumu.

Pracuji na nove verzi pro guildu, ale zatím mam zkoušky ... Takže uvidíme kdy to bude.

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 5, 17, 16:33

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: říj 18, 12, 17:20
Příspěvky: 332

Čau Peťo :)
Rád vidím známou tvář. Já teď dělám mrtvého brouka, ale doufám že ti to u nás vyjde. Tak hodně štěstí :)

_________________
mage - Amata
medic - Kelron
gangrel - Tichoslapek
destro - Dup
brujah - Bytost



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 21:02

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: led 8, 12, 23:58
Příspěvky: 1454

Ahoj.
To lagovani dela kombinace scriptu na prejmenovani summu a scriptu, co vypisuje jmeno a hp pri vytazeni zalozky.

Brejechcenko je puvodem tvoje vlastni postava?
Proc se vracite zpatky do CR?
Jake mas v realu konicky?

_________________
Tremere|Ostro|Teuton|WH|Destro|Golem craft



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 6, 17, 23:03

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Mephist píše:
...

Ahoj,
Brejechcenko je moje vlastní a úplně první postava na dp.
Do čech se vracíme z vícerodůvodů. Především tu přítelkyni chybí kamarádi a rodina, já jsem 5. měsíců bez práce a z 30-40 oslovených firem nevyšla ani jedna nabídka. Za vším stojí i úroveň němčiny která není úplně nejlepší. Pro mě je to dost obtížný jazyk narozdíl od angličtiny nebo francouzštiny. Z práce kde jsem byl 2 roky jsem odešel, protože platili po půlkách a 3-4 měsíce opožděně, kamarád mi dohodil práci u jeho šéfa, ale akorát mazali med. Takže z bláta do louže a když jsem se ozval kvůli slíbeným pěnězům, řekl mi ať už nechodím a že jsem měl být původně jen na 3 týdny.. Uznali jsme, že peníze štěstí nenosí a raději budeme vydělávat méně, ale za to budeme obklopeni přáteli. Nějaké peníze jsme si našetřili, takže návrat nebude úplně tragický.
Koníčky v poslední době krom pc nemám a malé dcerky, ale dokud jsme tu měli auto tak jsme hodně cestovali. Poslouchám hlavně staré československé vlny punku a oi.. Bavím se pořádáním zmíněného festivalu, ikdyž to občas stojí dost nervů a je to i finančně náročné. Další festival který pomáhám každoročně budovat a sklízet je Festival Pod Parou.
V ČR jsem rád chodíval s kamarády na pivo, nebo s bratrem hrát šachy. Jsem trochu vetešník, takže už podruhé sbírám staré klíče.
V čechách máme z.s. který hraje divadlo a pořádá kulturní akce, rád bych založil s přáteli undergroundovou kapelu kde obsadím nástroj který obsazen nebude. :)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 6, 17, 23:39

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Ahoj, Pete. Prihláška super a vyzeráš ako naozaj v pohode človek, tak dúfam, že ti to vyjde. GL!

Pete píše:
Uznali jsme, že peníze štěstí nenosí a raději budeme vydělávat méně, ale za to budeme obklopeni přáteli. Nějaké peníze jsme si našetřili, takže návrat nebude úplně tragický.

Prinášate si, podľa mňa, najdôležitejšiu lekciu v živote, akú človek môže dostať. Čiže v skutočnosti by ste chudobní neprichádzali ani keby sa vraciate bez jedinej kačky :).

Pete píše:
V ČR jsem rád chodíval s kamarády na pivo, nebo s bratrem hrát šachy.

S pivom ti ja teda nepomôžem, ale šach si s tebou rozhodne rád zahrám ak bude čas a chuť :).

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 7, 17, 08:21

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

tak to si na sraze mimo pokrového uděláme i šachový turnaj ... :) dovezu i hodiny ať to má uroveň

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 7, 17, 12:53

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Empair píše:
tak to si na sraze mimo pokrového uděláme i šachový turnaj ... :) dovezu i hodiny ať to má uroveň


To zní jako výzva sice jsme šachy chvíli nehrál ale to je jak piškvork to se nazapomíná :D

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron