Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ] 

čer 2, 17, 18:14

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Ahoj guildo MG,

(shrnuto do bodu 7)
Od základky mi říkají Pete a nedávno mi bylo zle z 29. narozenin.. Původem z Bechyně
Obráběč, momentálně žiji na německo/belgických hranicích 20 km od holandska :obscene-smokingweed: , s přítelkyní a 19měsíční dcerkou a další nadílka by měla přijít v listopadu ... už jsme dali výpověď z nájmu, internetu atp.. a za 3 měsíce se stěhujeme zpátky do čech, do Českých Budějovic ☺ S přítelkyní jsme zakladateli festivalu "Na konci světa fest", akorát letos nám nevyšlo místo, takže bude ve stodole, jen dvoudenní a jenom 10 kapel

Na serveru Dark Paradise jsem začínal v r. 2002-2003. Měl jsem nějaké pauzy mezi hraním, teď jsem logoval 4 měsíce se snahou obnovit guildu sign v které jsem od cca roku 2006. Předtím jsem chvíli byl v jakési guildě s gh v yewu.. ale vůbec nic se už nevzpomínám
z předtím si pamatuji tak akorát Průvodce a učně, chodil jsem na jejich akce poměrně pravidelně
Teď asi měsíc a půl zase hraji aktivně po cca 6-7 leté pauze

Nevement - klerik / max..
Brejechcenko - wamp / stone, fire im... max. + alch + min
▼▼▼▼▼
oba ještě bez specky.. ale chci udělat specializaci minimálně na wampíra

+ dost newbíků
za zmínku stojí
Nepokrades - kraft/noobik - kterého poo-malinku trénuji

PK jsem nikdy své vlastní neměl, jen půjčené myslím že se jmenovalo Dex

MG jsem si vybral, protože tu pár lidí znám z guildy..
chodili jsme dungy jako králové rovnou k ress kříži ale sranda byla :P
Emp si mě taky možná pamatuje, myslím že jsem párkrát u něj na výpravě kleroval a dotáhnul mě myslím Cecil - rang

S kodexem MG samozřejmě souhlasím,
a rozhodně jsem pro srazy, ale jen co se vrátíme do čech a trochu zabydlíme..

7. Jaký je Váš vztah k MG?
kladný, určitě ;) doufám že přihláška vyjde a poznám nové i staré kamarády..

8. Můžete logovat UO mapu, TS, ventrilo, skype, icq?
Ano, můžu logovat všechny zmíněné komunikátory.. + discord )

9. Vaše UO zkušenosti.
Vždycky po pauze v uo na mě vybafne něco nového.. ale kdo se bojí, nesmí do lesa ;)
jsem tak akorát - průměrný hráč :)

10. Proč?
Chci chodit dungeony a nečekat 4 hodiny než se vyjde, teď moc lidí na dungování není, respektive všichni jsou v nějaké guildě.. taky chci někam kde to žije

11. Kontakt.
pete5pete@gmail.com
252493472 -icq
brejechcenko -skype

Dungu zdar



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 2, 17, 19:53

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

:D:D za mě Všema 10 Sem pro , Jsme jeden z těch pánů se kterejma chodil rovnou k ress kříži. Jinak super člověk a bejvala snim i prdel tak uvidíme jak moc se skazil :D:D:D :red: :obscene-smokingweed: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :whiteflying: :green: :halofell: :innocent: :red: :grayflying:

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 2, 17, 22:41

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

Zdar,vcera jsme se videli v TK tak hodne stesti s prihlaskou

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 00:27

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Zdar
Destrukce píše:
...

díky Destrukce.. :D nevím jak moc jsem byl tenkrát nahnilý, ale mě přijde že teprve dozrávám

libi píše:
...

díky...
to bylo hezké poznání.. já jsem asi obrazovku od hlídačů měnil ip kvůli lagům, ten wamp human co šel specku k tobě přiběhl a začal mlátit s tebou hlídače... já když jsem nalognul a doběhnul, tak jste tam mlátili hlídače spolu a myslel jsem že jdeme spolu.. Proto jsem ti psal tak jako kdyby jsi měl jít s námi... :D hh..



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 00:51

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

Neznal jsem vas ani jednoho takze jsem to neresila proste sel co nejrychleji dal kvůli pk to musíš pochopit :-D jinak kdybys chtěl poradit se speckou urcite se ozvy rad poradim pomůžu když budu vedet :) btw v poklade byly 4 itemy!:D

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 01:49

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

libi píše:
...

naprosto chápu a udělal bych to samé.. já bych možná i odkopnul :D
ten druhy wamp co měl jít specku byl na mě naštvaný, že jsem proskočil gatou a nepočkal na něj.. já v tu chvíli ještě neměl šajn jak se věci mají.. to jsem si přečetl co všechno špatnýho jsem.. psal jsem mu, že měl kopnout pryč, když jsi tam byl první, a nemuselo dojít k omylu.. a to bylo akorát horší :D

něco málo jsem o tom dungu už slyšel, ale vůbec ne detailněji. Rozhodně se poradím ještě s tebou.. pomalu si dávám teď věci dokupy a do týdne doufám budu mít už všechno potřebné.. předem díky
každopádně bych si rád udělal gangrela kvůli damage.. uplatnil by se případně v MG na dungovaní?



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 02:35

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

sam gangrela hraju a DMG je to vyborna :) akorad v nejakych dungach to stoji dost nabiti (mozna je to jen mym hranim):DD ale zatím mi nikdo nerekl ne gangrela ti do dungu nevezmu.

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 03:05

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Hele zaujkala mě tam věta že to máš 20 km k holandskejm hranicím ? :D Jaká je ta, cena Crystal HAze , popřípadě nějakej haš , a nebo modeli 30% + thc Napiš ceník a kolik je možno si objednat :D:D.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 03:11

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

libi píše:
sam gangrela hraju a DMG je to vyborna :) akorad v nejakych dungach to stoji dost nabiti (mozna je to jen mym hranim):DD ale zatím mi nikdo nerekl ne gangrela ti do dungu nevezmu.


No jak se to vezme :D bud to mužes prohidoat a neumres :D:D asi tak jako empovi nekdo delal ten nesmrtelnej ukol :D:D:D . A nebo mlátíš a občas se na tebe to ik monstrum podívá :D:D taková loterie :obscene-smokingpimp: :obscene-smokingweed: :banana-dreads: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire:

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 05:20

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: kvě 9, 15, 10:57
Příspěvky: 497

Myslis ten desp? A beztak to tam ten nekdo vyrakvil v ty bazine :D je fakt ze vetsinu smrti mi chodej Ikcka no :D

_________________
Destro ,Guard, Gangrela,Ostro,kler



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 06:01

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Destrukce píše:
Hele zaujkala mě tam věta že to máš 20 km k holandskejm hranicím ? :D Jaká je ta, cena Crystal HAze , popřípadě nějakej haš , a nebo modeli 30% + thc Napiš ceník a kolik je možno si objednat :D:D.

pri hraniciach ti v coffeekoch nepredaju nic pokial nie si domaci a nemas kartu tusim tak sa moc netes:p

cauko Pete,
dnes rano som ta stretol a mal si skratku Sign

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 08:56

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Dobré ráno,

libi píše:
...to stoji dost nabiti...

tím že gangrel hodně umírá? je pravda že odmorfnutí nic nesežere?
dostane ik i v obranném morfu?

Destrukce píše:
...

Jak píše Polemic, okolo hranic cizincům bez karty neprodávaj.. Ale není to pravidlo, jezdily jsme do Heerlenu, do coffeeshopu Happy Day, tam ti hned při vstupu zkontrolují doklady a řeknou, že si máš nakoupit a hned odejít :)
v tomhle coffee koupíš.. za 8€ zbytky a drť - to nejlepší :obscene-smokingpimp: a za 13€ special haze je dobrota, voní to trochu jak pomeranč a chutná to podobně..
jinak autem do amsterodamu 3 hoďky cesta, tam je to s prodejem volnější.. nikde na benzíně v holandsku nekoupíš pivo, takže je třeba mít zásoby, pokud nejedeš sám ))

Polemic píše:
...skratku Sign...

všechny mé postavy jsou stále u Signu a je tam i přítelkyně postava za kterou svátečně hraje (nb war). Netuším proč, ale má tam stále postavu bývalá gm guildy (nově Rebornu)
a Nechvalne znamy je kluků z Bechyně kraft, ale hraje teď hraje asi jen Kuba.. ten mi kraftí když něco potřebuji :) ale v poslední době pracuji intenzívně na svém kraftovi, teď trénuji mining (66%)
Jinak já jsem poslední hrající člen guildy a asi nemá cenu guildu znovu rozjíždět, dle mě je na to málo hráčů a staří se nevrátí :) tenhle měsíc už GS platit nebudu :chores-chopwood:
pro případ jsem připraven kdykoliv rezignovat
ale web dodělám, ten může případně využít jiná guilda



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 09:06

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Novinky zo Sign stranky z 30.5 píše:
Guilda Sign hledá schopné hráče s organizačními schopnostmi a chuťí budovat na základech dříve funkční guildy s dobrou pověstí a historií datovanou od roku 2003.

V hledáčku jsou i hráči, kteří ještě nemají s herním světem tolik zkušeností a hledají nové přátelé a oporu v guildě.
V tom pripade ma zaujma ci si tuto novinku pisal ty

v pripade ze odpovies "ano" tak mam dalsie otazky:
Preco si si to rozmyslel po 4 dnoch? Popripade preco si si nepodal prihlasku do Rebornu? Mam pocit ze su stale aktivni, dalsi clen by sa im urcite hodil. Sam som s nimi hraval a su to super ludia :)


prajem vela stastia :obscene-smokingweed: :)

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

čer 3, 17, 09:48

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: kvě 28, 17, 00:20
Příspěvky: 14
Věk: 35
Bydliště: Roetgen

Novinky zo Sign stranky z 30.5 píše:
...

novinku jsem psal já, měl jsem jí předepsanou a spíš jsem to zveřejnil, aby stránky nebyly úplně bez obsahu
já se rozhoduji 4 měsíce jestli agónii Sign ukončím :)
být v guildě sám, člověka dožene podat přihlášku k jiné guildě..
jinak ano, tvorbou stránek stále pokračuji, už mám skoro vypracovaný kodex i stanovy.. ale teď spíš asi jenom z recese a proto aby stránky vypadaly..

Polemic píše:
..Reborn..

očekával jsem, že tahle otázka tu padne :)
Řekl bych že politika bývalé gm Signu a nynějšího Rebornu, způsobila rozpad Signu.. V poslední fázi, když jsem u Signu byl, tak jsem na mapě neznal skoro nikoho a když se domlouval dung, tak trvalo 4 hodiny než se posbírala nějaká parta, z které nakonec 1-2 lidi odpadli.. Tenkrát jsme měli v skoro každém dungu pékáčka..

Rozpad svedla na Gara a Gluma a přitom mi bylo jasné už v r. 2011 že to dobře neskončí.. hezké je, že guilda dokázala ještě 5-6let vytrvat
Nedávno jsem se s ní bavil a psala mi ať podám přihlášku.. psala mi že založila guildu, která funguje a dosáhla něčeho, čeho Sign nikdy nedosáhnul. :)
To mě dost zarazilo, protože ona nakládala s majetkem Signu a tuším že 90% z toho co jsme získali pro guildu, teď Reborn má (sochy, mortar... i nábytek zmizel)..
Ostatně bez mého vědomí byly i použité texty kodexu a vzor přihlášky který jsem v Signu psal.. trochu mě to celé nakrklo
Nepřeji jim nic špatného, ba naopak, vím, že chybami se člověk učí.. ale kvůli tomu nemusel
končit Sign. A nedokážu se přenést, že bych měl být jak píše ona součástí druhého Signu..
Původně jsem chtěl s pádem Signu skončit s UO, to už bylo před měsícem a rozdal jsem i 90% svého majetku..

A beztak já se v dobách Signu nejvíc radoval a veselil s Mortrexem, Destrukcí a Venomem. Od Kelrona jsem odkukal jak klerovat, pak začal za Sign mágovat a já chodil klera...
Jinak je tu víc lidí s kterýma jsme dungovaly.. jen nevím jestli jsou postavy u majitelů co byly kdysi :)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

čer 3, 17, 13:36

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

:D ale já tam jezdit nechci já chtěl něco si nechat přivýst od tebe :D

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron