Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ] 

dub 9, 17, 19:50

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Zdravim vas,jemnuju se Lukas je me 37 let a bydlim kousek od Znojma.Mam rad tanec ,turistiku a strelbu :D V lete mam rad jakykoli vylet :)

Mam tady pouze jednu postavu a to Wara Nigritia. Skily sw tact 100 ,mf98 fenc 95 heal 75.Udelal jsem nektere questy ktere sly v ramci mych moznosti.Mam +10 obleceni.
Dlouho jsem hledal jakym smerem se dal ubrat a rozhodl jsem se do budoucna pro guardiana.
PK zadne nemam a ani neplanuju chtel bych se prvne naplno venovat guardianovi.

Ted neco o me a UO.Pred zhruba 10ti lety jsem zacal hrat na Endoru zhruba 3 roky pak ruzne s prestavkami.Tady na DP jsem hral ale to uz bude tech 10 let a jen sem to tu zkousel a pak sel na Endor.Tam jsem byl naposledy v guilde Weird to je cca 3roky nazpet.Mezitim jsem hral jseste na Auberon shardu jen tak for fun.No pak jsem se venoval praci a podobnym vecem ,zacal jsem mit chut znovu si zahrat na Endoru,ale jenom se nacetla vyveska a uz se me ani nechtelo od znovu zacinat,tak proc nezkusit DP je tu i vetsi komunita a nove prostredi tomu jen prospelo :) Tot asi vse.

UOMAP,VT,TS atd to pro me neni prekazka.

Kodex je me jasny a jednoznacne s nim souhlasim slusnost je slusnost :) Sraz bych problem nemel v ramci moznosti.

Vasi guildu jsem si vybral v podstate na doporuceni Freaka,nikoho tu neznam a on me pomohl do zacatku,a kdyz prisla rec na guildu rekl me o vas.Hledam aktivni guildu ve ktere planuji kdyz samozrejme vse vyjde zustat na uz naporad,aktivita z me strany je ze koncim nekdy okolo 6te vecer a pak mam cas odd 20:00 minimalne do pulnoci kazdy den,mimo to kdy mam pracovni vyjezd to byvam treba 2 dny pryc,ale nekdy mam internet i na cestach takze muzu i tak :) Mam rad tymovou praci, rad komukoli pomuzu v ramci svych moznosti a loajalita je samozrejmosti.Moje cile jsou byt co nejlepsi guardian poznat co nejlepe tento svet a pokorit co nejvice nepratel v dungeonech i mimo ne! :)

ICQ:627211658

PS: omluvte strohost prihlasky ale vazne nejsem zadnej pisalek :) Jestli neni neco jasne ptejte se rad na vse odpovim.

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction


Naposledy upravil Nigritia dne dub 10, 17, 04:33, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

dub 9, 17, 23:22

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Registrován: led 14, 17, 01:40
Příspěvky: 98

rad strilis ? :) doufam, ze ne airsoft :D ...btw co mas v arzenalu ? :)

_________________
Malkavka- Druid
Winston- teuton
Fimonek- brujah
Trixi- Mág
Narog- Necro
Scratchi- Ostro (jen bojovky)
Edward Cullen- clerik



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 9, 17, 23:25

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Ahoj,mam Grand power k100 slovenska pistole a Torun brokovnice samonabijeci airsoft je pro deti :obscene-smokingpimp:

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 04:20

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Tak jsem za pomoci neznameho hrdiny udelal od 23:00 do ted +20 obleceni stalo me to 3 smrti ale nakonec jsem to dokazal :) Brou noc :flying:

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 10:26

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

Nigritia píše:
x

vitej a gratulace k novym hadrum :]

Prosel jsi nejake dungy tady na DP?

Jake klady a zapory bys rekl ze sou tu a na endoru pripadne v tom Auberon?

Muze se v CR vlastnit dalekonosny kanon nebo aspon bazuku?

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

dub 10, 17, 10:47

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Nait píše:
Nigritia píše:
x

vitej a gratulace k novym hadrum :]

Prosel jsi nejake dungy tady na DP?

Jake klady a zapory bys rekl ze sou tu a na endoru pripadne v tom Auberon?

Muze se v CR vlastnit dalekonosny kanon nebo aspon bazuku?


Cau,no dungy jsem tu prosel vsecky NB a orc cave :D jednou sem byl s Freakem Ytosmu nebo tak nak se to jmenovalo :D

No klady a zapory...... Tak v prvni rade musim rict ze oproti Endoru je tu velice pratelska komunita( to je muj dojem za kratky cas hrani).No Auberon je treba velice pestry shard spousta questu roznorodych dungu ruznych obtiznosti ale po case se cloveku zasteskne nekoho zabit :D No Endor ma vlastni mapu a je vlastne vsecko uplne jine, skily monstra atd.
No a tady na DP me zaujali prave ty specializace.No co dodat jeste je rozdil v emulatoru Endorr jede na PoLu a auberon na RUNUO takze oba sde daji oproti DP snadno mupravovat RUNUO dokonce v c++

Dalekonosny kanon vlastnit bohuzel nemuzes :D To by stal uz u me na zahrade.Bazuku taky ne to smi pouze specializovane ozbrojene slozky :)

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 11:55

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: led 8, 12, 23:58
Příspěvky: 1454

Ahoj. Pekná přihláška.
Čím se živíš v reálu? :)

_________________
Tremere|Ostro|Teuton|WH|Destro|Golem craft



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 12:12

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Opravy a instalace vetrani a vzduchotechnika :)

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 12:18

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ahoj vítám tě.

Co postavička warriora? Proč sis zvolil tuto cestu? Jaké postavy si hrával jinde?

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 12:21

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Tak plechovku jsem hral snad ve vsech hrach :) Jeste rangera ale toho snad jen abych mel co rakvit :lol: Proste me mlaticky bavili vzdycky a jak uz sem psal vyse chci se pustit do toho guardiana :) Na Endoru jsem hral mercenaryho to je vlastne tank neco jako ten guardian a Berserkra to je cista mlaticka na dmg.

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 12:27

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Nigritia píše:
Tak plechovku jsem hral snad ve vsech hrach :) Jeste rangera ale toho snad jen abych mel co rakvit :lol: Proste me mlaticky bavili vzdycky a jak uz sem psal vyse chci se pustit do toho guardiana :) Na Endoru jsem hral mercenaryho to je vlastne tank neco jako ten guardian a Berserkra to je cista mlaticka na dmg.


no war je supr char co se hodí do každého dungu :) ale já mám velmi rád, když mi lidi dávají trochu na vývěr ... pokud by si do budoucna přidal 5-6 postav budu rád :)

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 12:41

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Empair píše:
Nigritia píše:
Tak plechovku jsem hral snad ve vsech hrach :) Jeste rangera ale toho snad jen abych mel co rakvit :lol: Proste me mlaticky bavili vzdycky a jak uz sem psal vyse chci se pustit do toho guardiana :) Na Endoru jsem hral mercenaryho to je vlastne tank neco jako ten guardian a Berserkra to je cista mlaticka na dmg.


no war je supr char co se hodí do každého dungu :) ale já mám velmi rád, když mi lidi dávají trochu na vývěr ... pokud by si do budoucna přidal 5-6 postav budu rád :)


No urcite nezustanu u jedne ale nechci hrat driv neco jineho dokud nebudu dokonale ovladat toho guardiana :) Lakal me i Vampirek tak toho bych asi videl jako 2 postavu dal je Necro no a healer a ja? pokud chcete rakvit veci tak to muzeme zkusit sem dostal zakazano to hrat bo to me vazne nejde :lol:

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 13:06

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Nigritia píše:
Empair píše:
Nigritia píše:
Tak plechovku jsem hral snad ve vsech hrach :) Jeste rangera ale toho snad jen abych mel co rakvit :lol: Proste me mlaticky bavili vzdycky a jak uz sem psal vyse chci se pustit do toho guardiana :) Na Endoru jsem hral mercenaryho to je vlastne tank neco jako ten guardian a Berserkra to je cista mlaticka na dmg.


no war je supr char co se hodí do každého dungu :) ale já mám velmi rád, když mi lidi dávají trochu na vývěr ... pokud by si do budoucna přidal 5-6 postav budu rád :)


No urcite nezustanu u jedne ale nechci hrat driv neco jineho dokud nebudu dokonale ovladat toho guardiana :) Lakal me i Vampirek tak toho bych asi videl jako 2 postavu dal je Necro no a healer a ja? pokud chcete rakvit veci tak to muzeme zkusit sem dostal zakazano to hrat bo to me vazne nejde :lol:


vampa ti můžu doporučit ... má nejlepší questíky ... udělat je ti zabere rok :)

negr ... silný, velmi silný, nejsilnější! ... ale opravdu náročný pokud ho máš hrát pořádně

healer ... no podle mě ho měl mít každý aby pochopil jak se to za něj hraje a pak rozuměl tomu co se v dungu děje a ne jen nadával, že nedostal heal či boost

:) ... kromě Krysy asi neexistuje špatná postava ... ale po warrovy to bude pořádná změna :)

_________________
Gangrel - The E
Mage - Forgotten Rain
Negromacer - E
Destro - Icecube
Loot Craft - Kerowan
Rang - Icebee (in Progress)
Cleric - Empair (in Progress ... současný stav 75%)



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 13:28

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 14:07
Příspěvky: 707

Empair píše:
kromě Krysy asi neexistuje špatná postava ... ale po warrovy to bude pořádná změna :)


to si pis, budes se moct divat na FB, psat si s holkama, masturbovat. bo ostatni tam jen stojijou a cumijou!:p

_________________
Když se ponižuješ, špatně činíš, když činíš špatně, ponižuješ se.

Buchny vseho druhu - Destro, Gangrel, Ostro
Prskove - Mag, Nekr - max na ratmany;)
Cler? o-O



Nahoru Nahoru
  Profil

dub 10, 17, 13:47

Offline
Phorum Child
Phorum Child
Uživatelský avatar
Registrován: lis 10, 13, 14:52
Příspěvky: 62
Věk: 43

Tersivan píše:
Empair píše:
kromě Krysy asi neexistuje špatná postava ... ale po warrovy to bude pořádná změna :)


to si pis, budes se moct divat na FB, psat si s holkama, masturbovat. bo ostatni tam jen stojijou a cumijou!:p


To Emp
Jak rikam ale rad bych opravdu prvne toho wara protoze me bavi a jestli mate tolik gearu a chcete me za clerika prosim jak je ctena libost :lol:

No a na Endoru se takhle hral rang :D Pribehnes v top gearu rozdas strasnej dmg,aby to vsici videli vyhodis klamaky nahazis par sipu na zem a des si ohrat jidlo :D

_________________
Nigritia-Guardian
Nigrislave-Skorocraft
Firearsch-PalJenDoFire
Nigrikaze-WitchHunter
Schamikaze-UnderConstruction



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na: