Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

bře 29, 17, 00:10

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: dub 1, 09, 21:12
Příspěvky: 665

Hoši klid, zbytečně si tu hecujete ega mezi sebou a zapominate na hlavni myslenku tohoto topicu a tj Spirit

Za mě bych mu šanci dal, ja jí taky dostal a to jsem byl prase od hatedů a mnohe z vas jsem pojel, coz si myslim, je mozna daleko horsi nez co predvadi Spirit
s tim že nebude na tsku mluvit kdyz nebude vyvolan :P

_________________
Bastet, Isk



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 29, 17, 14:59

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 18, 09, 13:49
Příspěvky: 533
Věk: 36
Bydliště: Slovakia, Bratislava

Hef píše:
Nevím, moc se mi to nelíbí, v té přihlášce chybí bod 8., 9. a 11. :shock: přihlašku přeci musí každý příchozí vyplnit? ne? pravidla pro všecky stejná.


Hefe, je pekne ze to sledujes a snazis sa byt v tomto aktivny.. bral som ako samozrejmost ze si vecsina ludi na to dokaze odpovedat bez viditelnej odpovede :)

Roman píše:
Mňa by zaujímalo, že prečo si odišiel? Prečo si sa nesnažil ostatných pochopiť a skúsiť sa nejako s ľuďmi dohodnúť?


Bral som to ciastocne ako krivdu a ked to zacali rozoberat na fore s drzimi textami od raxika tak som sa nasral a konal emotivne bez rozmyslania..

Tersivan píše:
Nemam co ktomuto tematu dodat nez co sem rekl, impulzivni odchod ti moc nepomohl, ale hlasoval jsem pro sanci a to plati dal


Dakujem Tersik a mas pravdu.. Ludi ako ty si nesmierne vazim, prezili sme spolu roky v guilde a vzdy sme stali pri sebe.. Toto je ten dovod pre co chcem ist s5.. Viem, ze keby hrali hraci ako Ben, Kapr, Bart, Bejk, Holly, BB, Hulendr, Wilson tak by takato situacia vobec nenastala.. Boli to nielen velky hraci ale aj velky ludia a nepametam si jediny konflikt v guilde ktory by som za dlhe roky mal..


Majk píše:
Ahoj, řekl bych že to tvoje načasování na přihlášku není zrovna šťastné. Odejdeš uraženě z guildy a za 6 dní píšeš znova přihlášku?

Dost lidí má ještě čerstvě v hlavě tvoje excesy a popravdě začali hrát i ti, co když jsi hrál ty tak nelogovali.
Zkus to třeba za rok. Lidi zapomenou, někteří dospějí :)
Za mě musím dát také ne.


V poriadku, akceptujem.. Len ak smiem vediet.. co ta k tomu viedlo? si clen rady, tak by som ocakaval niake odovdnenie.. Dufam ze to bude niektore s klamstiev ktore o mne siri Han.. ako napriklad ze som na neho zorganizoval pojazd.. to ma pobavilo

Majk píše:
Dívej takovému Empovi stačilo 6 dní.
Na TSku na tebe nadával, na fóčku rozjel hlasování o tvé budoucnosti a teď se ti div neomlouvá.


Asi to bude tym ze aj Emp je len clovek a nasral som ho s tym EP.. kto by sa na to nenasral si povedzme uprimne.. Avsak sa vie na vec pozret aj s velkej perspektivy a pozera sa na vsetky tie roky ktore som tu stravil.

Empair píše:
Nemyslím, že jsme parta, který by nedala lidem šanci.


Kiez by si mal pravdu :)

Nait píše:
muj navrh: dat mayovi ultra tezky zadatelsky quest typu stoneimp+drticka+neco s tim ze at da vedet az to splni... to nam da cas "odpocinout" si a jemu moznost ukazat skill, ale jinak jak psal emp, idealne aby ses nejakym zpusobem usmiris s lidma kteri maji neco proti. Je naprd kdyz v guilde se musi resit "kdyz tento clovek pujde tak ja nepujdu" apod


Paci sa mi ta myslienka, len si myslim ze tieto questy by mali mat skor clenovia rady ako podmienku, presne jak to bolo kedysi.. skor by som asi navrhol niaky dung na solo v 2.. lebo drticku mam, na impovy pracujem s vlastnej vole, vendetu tiez, akurat vodu.. tak tu by ste mohli este teoreticky :) Najhorsie je ten koniec.. je to jak v paroch.. ked to chce len jedna strana tak to stroskota..

Raxik píše:
Jestli si myslite ze se neco zmeni tak jste na velkem omylu. Spirit byl vzdy prehnane emotivni a vzdycky bude...tohle se nezmeni protoze mu date nejaky hloupy quest nebo mu domluvite. Borec me chce pojet za PK a kdyz ho zguardim tak mne vypisuje na ICQ, ze me rozbije hubu na sraze...kdyz k tomu jeste prictete jeho zbytecne nafoukle ego ohledne jeho skillu tak z toho vychazi ze takovy clovek opravdu nebude schopny normalni interakce se cleny guildy a vzdy bude delat problemy...


Raxik, dobre vies ze to tak nebolo ako si to napisal sem na forum.. ked sa ale budeme navzajom obvinovat tak sa nikam neposunieme.. Dame hrubu ciaru?

Empair píše:
Han Gamms píše:
Empair píše:
Každý by měl dostat šanci na sobě zapracovat, nad nikým bych nechtěl lámat hůl dopředu.

3 členové (dokonce členové rady) proti, tak nechápu proč tu vaříš z vody nějakou další šanci :eusa-snooty:

nevím proč ale mám Spirita rád, vím že si doslova posral u poloviny guildy a svoji poslední šanci prostě zahodil tak se snažím aby jste ho alespoň vyslechly
přece-jen byl to náš dlouholetý člen, zúčastnil sem i srazů a myslím si že svých činů(chování) lituje

myslím, že by si zasloužil víc než prosté "NE"


Dakujem Empe.. Vazim si toho.. si clovek s velky C .. viem ze je to somnou niekedy tazke, ale vies sa vzdy pozret na to dobre :)

Attea píše:
myslím, že tu šanci de facto dostal, ale promarnil ji svým odchodem.

stokrát radši budu hrát s hanem, marastem atp. než s mistrem spiritem (už tak jsem s ním kvůli tomu větší dungy nechodil), který tě dokáže i v medium dungu vystresovat, že máš chuť si ho mute a odkopnout
:chores-chopwood:


To ma zamrzelo attea.. prepac.. prekvapil si ma



Mal som snahu napisat ludom na icq, avsak bez odozvy

_________________
Dexxter - Druid
Hope - Klerik
Butt - Mage
Meadhros - Iska
Tellgas - Magic
Wortex - Ostro
Seth - Gangrel
Julie Garnie - Destro
Amaunet - Guard
Castian d'Juntise - Neger
+par dalsich ktore nepouzivam na pvm



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 29, 17, 15:32

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: led 8, 12, 23:58
Příspěvky: 1454

Ted asi neni na navrat vhodna doba. Zkus to pozdeji, az vychladnou emoce, treba za pul roku budou lidi otevrenejsi druhe sanci.

_________________
Tremere|Ostro|Teuton|WH|Destro|Golem craft



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 29, 17, 17:10

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Vsichni clenove rady az na Empa a nekolik clenu guildy rikaji ne...myslim, ze neni co resit...btw mne Spirit na icq nepsal od te doby co mne vyhrozoval rozbitim huby na sraze :)))

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 29, 17, 17:39

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

jak rika Mef, je prilis brzy tohle resit, kladne se nam zatim ozval emp, kentak a tersik.

Zkus zalozit novy topik tak za pul roku (aspon), treba mezitim vychladnou emoce a muzou chybet aktivni lide.

Bohuzel jsme nebyli schopni najit ani nejaky kompromis kdy by se reklo ze bys mohl treba aspon chodit na mapu a mel perma mute na ts nebo neco.

Radsi zamykam topiq nez se ten flame rozjede do epickych proporci.

Pripadne odvolani jednej s empem, pokud bys chtel unlock topiku a neco dodat tak me dystak napis...


Neber si to zle...

gl

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron