Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

bře 28, 17, 10:07

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

First of all: Žadatelé, zde můžou vyjádřit ale hlasovací nemají právo.

Co se týče hlasování, které jsem spustil nebylo to proto, že bych měl osobní zášť vůči Spiritovy ale proto, že jsem se rozhodl se plně věnovat guildě a je na mě abych řešit spory a problémy.

No a co se týče přihlášky. Je vidět, že Majo je horká hlava a jedná čistě impulsivně.

Nemyslím, že jsme parta, který by nedala lidem šanci.

Nicméně pokud to s přihláškou myslíš vážně Majo měl by si kontaktovat členy, kteří jsou proti tomu dát ti šanci. S většinou si se potkal v realu a znáš se s nimi řadu let, takže je na tobě aby změnil jejich názor a přesvědčil je o tom, že to aby ti dali šanci.



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 12:47

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

muj navrh: dat mayovi ultra tezky zadatelsky quest typu stoneimp+drticka+neco s tim ze at da vedet az to splni... to nam da cas "odpocinout" si a jemu moznost ukazat skill, ale jinak jak psal emp, idealne aby ses nejakym zpusobem usmiris s lidma kteri maji neco proti. Je naprd kdyz v guilde se musi resit "kdyz tento clovek pujde tak ja nepujdu" apod

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 28, 17, 13:31

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Jestli si myslite ze se neco zmeni tak jste na velkem omylu. Spirit byl vzdy prehnane emotivni a vzdycky bude...tohle se nezmeni protoze mu date nejaky hloupy quest nebo mu domluvite. Borec me chce pojet za PK a kdyz ho zguardim tak mne vypisuje na ICQ, ze me rozbije hubu na sraze...kdyz k tomu jeste prictete jeho zbytecne nafoukle ego ohledne jeho skillu tak z toho vychazi ze takovy clovek opravdu nebude schopny normalni interakce se cleny guildy a vzdy bude delat problemy...

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 14:11

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Nait píše:
dat mayovi ultra tezky zadatelsky quest

tudy cesta nepovede ... u maja není problém v dovednostech nebo v tom aby UO obětoval hodně času ... problém je jeho interakce s ostaními

Raxik píše:
Jestli si myslite ze se neco zmeni tak jste na velkem omylu. Spirit byl vzdy prehnane emotivni a vzdycky bude...tohle se nezmeni protoze mu date nejaky hloupy quest nebo mu domluvite. Borec me chce pojet za PK a kdyz ho zguardim tak mne vypisuje na ICQ, ze me rozbije hubu na sraze...kdyz k tomu jeste prictete jeho zbytecne nafoukle ego ohledne jeho skillu tak z toho vychazi ze takovy clovek opravdu nebude schopny normalni interakce se cleny guildy a vzdy bude delat problemy...

Každý by měl dostat šanci na sobě zapracovat, nad nikým bych nechtěl lámat hůl dopředu.



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 14:15

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Empair píše:
Každý by měl dostat šanci na sobě zapracovat, nad nikým bych nechtěl lámat hůl dopředu.


Víš Empe, ale on tu šanci už dostal. Udělalo se hlasování a tam se v podstatě odhlasovalo, že se mu dá poslední šance. A všichni víme jak s tím naložil...

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 14:25

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Empair píše:
Každý by měl dostat šanci na sobě zapracovat, nad nikým bych nechtěl lámat hůl dopředu.


3 členové (dokonce členové rady) proti, tak nechápu proč tu vaříš z vody nějakou další šanci :eusa-snooty:

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 28, 17, 15:09

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Han Gamms píše:
Empair píše:
Každý by měl dostat šanci na sobě zapracovat, nad nikým bych nechtěl lámat hůl dopředu.

3 členové (dokonce členové rady) proti, tak nechápu proč tu vaříš z vody nějakou další šanci :eusa-snooty:

nevím proč ale mám Spirita rád, vím že si doslova posral u poloviny guildy a svoji poslední šanci prostě zahodil tak se snažím aby jste ho alespoň vyslechly
přece-jen byl to náš dlouholetý člen, zúčastnil sem i srazů a myslím si že svých činů(chování) lituje

myslím, že by si zasloužil víc než prosté "NE"



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 15:25

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Chtěl sem ho vyhodit na začátku prosince 80% lidí ho mělo plný zuby, držel si ho tu zuby nehty.

Přestal sem hrát, nebavila mě hra s ním. Přesto to vygradovalo i bez mojí účasti v jeho odchod po 2 měsících.

A zase ho sem cpeš zpět za každou cenu mi tak přijde. Pokud hodláš vést gildu takto silou bez respektu k názoru ostatních hráčů, zase se uklidím do neaktivity, než se ti rozsvítí.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 28, 17, 15:39

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 5, 11, 18:18
Příspěvky: 418

Ten kluk si znas normalne dela prdel. Videl bych to asi takhle - Chce hrat maga, ale u nas v guilde s nim uz nektery nejdou do dungu i kdyby sel wara. Tak si bokem zacne vytvaret vlastni "farmu", kde by mohl magovat a to Reborn, nebo chodi s Kacerama a me osobne jen "vysira", kdyz jsem neco skladal. Pak se zalozi topick na foru, kde se urazi, nasrane odejde s myslenkou polibte mi prdel, ja si budu "farmarit" u Rebornu. A do tydne je zpet... Myslim, ze kazdymu uz snad dojde proc...

Spirite jsi masochysta? Ja osobne ne a dekuji nechci.

_________________
mag: Tlustej Pepa
negr: Kakyho Valec
cler: Zeman je to klasik
war: Dark Angel destro
rang:Pan Berns ostro



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 15:42

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Han Gamms píše:
Chtěl sem ho vyhodit na začátku prosince 80% lidí ho mělo plný zuby, držel si ho tu zuby nehty.

Přestal sem hrát, nebavila mě hra s ním. Přesto to vygradovalo i bez mojí účasti v jeho odchod po 2 měsících.

A zase ho sem cpeš zpět za každou cenu mi tak přijde. Pokud hodláš vést gildu takto silou bez respektu k názoru ostatních hráčů, zase se uklidím do neaktivity, než se ti rozsvítí.


Jak říká Han Empe...mohl bys začít respektovat názory ostatních spoluhráčů z guildy a je jedno jestli to je člen rady nebo člen. Já osobně jsem s ním problém neměl, ale psalo mně x lidí o něm nepěkné věci, tak jsem usoudil, že se mu dá výstraha v podobě poslední šance. Co udělal? Odešel z guildy. Pak po té příhodě s PK jsem pochopil co lidem tak vadí. Tudíž už s ním mám špatnou zkušenost a očekával bych asi stejně jako každý člen, že vezmeš můj názor v potaz. Přecejenom 80% lidí asi není náhoda.

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 15:45

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Han Gamms píše:
Chtěl sem ho vyhodit na začátku prosince 80% lidí ho mělo plný zuby, držel si ho tu zuby nehty.

Přestal sem hrát, nebavila mě hra s ním. Přesto to vygradovalo i bez mojí účasti v jeho odchod po 2 měsících.

A zase ho sem cpeš zpět za každou cenu mi tak přijde. Pokud hodláš vést gildu takto silou bez respektu k názoru ostatních hráčů, zase se uklidím do neaktivity, než se ti rozsvítí.

Empair píše:
Nicméně pokud to s přihláškou myslíš vážně Majo měl by si kontaktovat členy, kteří jsou proti tomu dát ti šanci. S většinou si se potkal v realu a znáš se s nimi řadu let, takže je na tobě aby změnil jejich názor a přesvědčil je o tom, že to aby ti dali šanci.

napsal jsem tu něco v tom smyslu, že bych chtěl Spirita back i přes vaše NE? mám dojem, že tu hledá něco co tu není



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 16:35

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 4, 16, 18:02
Příspěvky: 226
Věk: 35
Bydliště: HK

myslím, že tu šanci de facto dostal, ale promarnil ji svým odchodem.

stokrát radši budu hrát s hanem, marastem atp. než s mistrem spiritem (už tak jsem s ním kvůli tomu větší dungy nechodil), který tě dokáže i v medium dungu vystresovat, že máš chuť si ho mute a odkopnout
:chores-chopwood:

_________________
• magic • gangrel • necro • cleric • shaman •



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 28, 17, 21:29

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Empair píše:
napsal jsem tu něco v tom smyslu, že bych chtěl Spirita back i přes vaše NE? mám dojem, že tu hledá něco co tu není


blbost... 3x NE by kdykoliv jindy znamenalo okamžitý lock.

Místo toho...
...nevím proč ale mám Spirita rád...
...já tě mám rád, hraje se mi s tebou dobře...
...odpouštět je božské...

:naughty: :naughty: :naughty:

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 28, 17, 21:58

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Han Gamms píše:
Empair píše:
napsal jsem tu něco v tom smyslu, že bych chtěl Spirita back i přes vaše NE? mám dojem, že tu hledá něco co tu není


blbost... 3x NE by kdykoliv jindy znamenalo okamžitý lock.

pouze se řídím guild pravidly, která odsouhlasila rada

http://forum.magicgeneration.cz/viewtop ... =78&t=7171
bod 2 ... :confusion-waiting:

Han Gamms píše:
Místo toho...
...nevím proč ale mám Spirita rád...
...já tě mám rád, hraje se mi s tebou dobře...
...odpouštět je božské...

:naughty: :naughty: :naughty:

a jako každý zde vyjadřuji svůj postoj k danému žadateli ...
pokud s tím máte někdo problém, řešte ho přímo semnou na ICQ nebo založte v interní sekci fora, toto je tento topik je určený pro diskuzi se žadatelem ...



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 28, 17, 22:43

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Sem zvědav jak adeptmaster rozhodne 3.4.2017 :confusion-waiting:

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 35 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron