Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

bře 6, 17, 15:37

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: bře 6, 17, 15:23
Příspěvky: 244

Srdečně vás zdravím :)

něco o mě…

Roman Drobný jméno mé, letos jsem oslavil 36 roků a bydlím v Lomnici nad Lužnicí, mám 2 děti, psa, kočku a jednu manželku. Rád zahradničím, cestuji a ještě raději se lenoším u rybníku s pivkem a prutem :green:

Moje postavy…

Balin - mage

max skilly kromě výrobních, kvest na mystika, nb kudla, nb runa,..

Stistko - ranger

bojovky skoro max, plánuji specializaci Shaman, kvestíky na NB itemy atd..

Demorgoron - vamp

bojovky max, dodělávám alchemy a pár vedlejčích skillů

Dále mám přístup na max klerika Arides (bez specky) a paladina Aragorn (teuton),..

DP historie…

Na serveru jsem začal hrát v roce 2003, moje první postava byla vampírek Stistko , dále jsem měl necromancera Dark Simp a klerika Yao (postavy jsem rozdal mezi přátele). Aktivním hráčem jsem byl až do roku 2006, kdy se mi narodil první synek. Mezitím jsem zkusil ještě pár jiných shardů (Estate, Kelevar, OSI Dragon Age, Moria) ale nikdy nebyl žádný shard jako dp, proto jsem se vrátil tu :)
Jako člen jsem v žádné guildě nepůsobil, protože jsem dungy chodil se svými přáteli z mého okolí v Holešovicích (toho času jsem bydlel ještě v Praze) a to konkrétně Jirkou Páleníkem (Demorgoron, Leon) a Janem Novotným (ranger James, mage James II), dále s námi hrával ještě The Annaite z Praetorians a Venca z TM, kterej za námi jezdil pařit do herny až z HK :D Dále jsme dungovali s klukama ze Sanct Lor (Lestat, Angelus, Funstorm,..), Green Arrow a Menym z LiTu. Byly to užásný časy, rád na ně vzpomínám, a doufám, že se mi podaří na to navázat s vaši guildou ;)
Z dungů jsem prošel všechny malé a střední, dále jsme chodili harvit Dmka do despu a draky do destu, což je už dnesk pouze snem... :(

PK historie…

PK jsem nikdy nehrál, a abych řekl pravdu, kromě Venci jsem tyhle výrostky považoval vždycky za lůzu serveru, protože nám kazili hru…přesto respektuji, že k dp patří ..

proč MG…

Vaši guildu jsem si vybral víceméně podle dojmu z webu a fóra, podle doporučení kamaráda Arida a také se mi líbí název guildy, tak nějak mi ke mně pasuje :) Já mohu nabídnout loajalitu, aktivitu v rámci možností (dle rodiny), pomoc... Na druhou stranu očekávám partu fajn lidí, pomoc při plnění kvestíků, atd… Můj momentálně největší UO cíl je splnit kvestík na Stone Impa a udělat zkompletovat sbírku všech mustangů :)

Kodex, srazy,konektivita…

Kodex je srozumitelný, na srazy dorazím moc rád :dance:

ICQ: čekám na obnovení starého účtu již od 10/16, případně založím nové.
TS: mám (preferuji)
Ventrillo: mám
UOAM: mám
FB, Twitter: nepoužívám

Budu se těšit na případné dotazy ;)

_________________
Mage, Gangrel, Guard, Ostro, WH, Shaman



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 7, 17, 16:12

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ahoj tak tě vítám ...

pro šikovného vampíka je vždycky místo ... :) nicméně to trochu předbíhá mé otázce ... Jaká je tvoje primární postava za kterou by si chtěl s námi dungovat?

Co ty Phoenix? ... Víš? Znáš? Používáš?

Co tvůj čas na UO? Kolik si ochotný tomuto virtuálnímu světu obětovat?

No a závěr mě zajímá něco o tobě? Čím se živíš, jaké máš koníčky a tak vůbec :)



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 8, 17, 12:28

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: bře 6, 17, 15:23
Příspěvky: 244

Ahoj :)

chtěl bych hrát primárně za vampíka a shamana, bude to asi nejlepší, abych se mohl rozkoukat v dungu, a zároveň jsem mohl být užitečný pro ostatní ;)

Phoenix mám stažený z DP webu, protože mi to připomína C++, tak v něm zvládám absolutní základy, které mi zřejmě do dungu postačí, ale žádné velké skripty automatické nezvládnu :(

S herním časem je to hrozně proměnlivé, jsou dny, kdy hraju třeba 6h-8h denně, a pak období, kdy třeba týden vůbec nelognu.. Je to z důvodu nárazové práce, rodinných potřeb atd..každopádně když budu online a mít čas hrát, lognu mapu, případně jiné médium :)

Tedy co se týká mé maličkosti, pracuji jako nájemní řidič pro jednu spediční firmu, přivydělávám si prácemi okolo rybníků a lesů a trošičku se věnuji kynologii..Koníčky kromě ultimy a rybaření jsou cestování, obzvláště hory a dlouhé treky a potom létání, ale ve smyslu diváka a účastníka leteckých akcí :D

E: Omlouvám se Longu, zpráva mi přišla, ale neumožňuje mi to odepsat ti na SZ

_________________
Mage, Gangrel, Guard, Ostro, WH, Shaman



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 10, 17, 09:55

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: říj 18, 12, 17:20
Příspěvky: 332

Ahoj, a vítej.
Přihláška se mě líbí, tak snad se ti bude u nás také líbit :)

_________________
mage - Amata
medic - Kelron
gangrel - Tichoslapek
destro - Dup
brujah - Bytost



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 10, 17, 10:40

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

to zní supr :)

no co ty a vampík? si ready na dung?

co specka a questy?



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 10, 17, 17:15

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: bře 6, 17, 15:23
Příspěvky: 244

Děkuju Majku :)

zatím mám Empe hotový kvest na stona, chystám se na klany a pak bych hned udělal specializaci nejspíš gangrela, zatím mě limituje equip, absence blood ringmail brnění a horizite, ale snad se mi co nejdříve podaří alespoň něco málo sehnat :)
Jinak Skilly mám připravené už, teď se chystám na taming, abych mohl po klanech a specializaci zkusit štěstí na impovi, ale tam to bude asi běh na velmi dlouhou trať.. na což se ale moc těším :)
Mage mám také připraveného, ale na nic většího si sním netroufám..

jinak lidičky od vás, co mají icq na stránkách, jsem již obepsal, ale zatím se mi podařilo navázat komunikaci jenom s Mephem, takže bych do dungu vyrazil moc rád, akorát bych vás poprosil, jestli by mi šlo zaslat třeba pmkou nějakou mapku, tsko, případně jsem zřídil nový icq účet, ale funguje dosti nestabilně a ještě s přihlášením pouze přes telefon pouze... :/

ICQ: 718 587 827

_________________
Mage, Gangrel, Guard, Ostro, WH, Shaman



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 14, 17, 12:05

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: led 8, 12, 23:58
Příspěvky: 1454

AM je neaktivní. Týden uplynul, nikdo neměl žádné námitky a ohlasy byly kladné, tudíž jsem Balinovi dal přístup na mapu.

_________________
Tremere|Ostro|Teuton|WH|Destro|Golem craft



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 21, 17, 14:03

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

co to ICQ?



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 22, 17, 21:09

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: bře 6, 17, 15:23
Příspěvky: 244

Už ho mám nějakou chvíli uvedené v 6. postu :) pro snazší orientaci: 718 587 827

_________________
Mage, Gangrel, Guard, Ostro, WH, Shaman



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 23, 17, 09:40

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Balin píše:
Už ho mám nějakou chvíli uvedené v 6. postu :) pro snazší orientaci: 718 587 827

děkuji missnul jsme ho



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 30, 17, 10:08

Offline
Phorum Zombie
Phorum Zombie
Uživatelský avatar
Registrován: srp 28, 09, 14:57
Příspěvky: 2016

cau, hravas? moc jsem te nevidel na mape, pry te pojeli parkrat pk kdyz si tam byl, kdyztak mi posli PM nebo napis na icq

_________________
Oo - kler
I - nekr
Miko Miyazaki - isk
Merida - ostro
Moka Akashiya - brujah
Zatoichi - destro
Adora Dearhart - golem master
dale mag, teuton, druid, wh, loot kraft, gangrel, guardian, shaman

ICQ: 341789126
Mujtube | Sporadicky stream



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 30, 17, 15:20

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: bře 6, 17, 15:23
Příspěvky: 244

Ahoj, napsal jsem ti na icq

_________________
Mage, Gangrel, Guard, Ostro, WH, Shaman



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron