Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 

led 8, 17, 23:39

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

1.Zdravim jmenuji se Vlada Lettl a je mi 29 let. Uo jsem zacal hrat opet asi pred 4 dny, ale hraval jsem ji jiz v roce 2002/2003 za Klerika. Toho mi smazali za prohresky afk. Pak jsem zacal hrat v roce 2009 take za klerika a to je tento. Acc jsem si nechal obnovit a vykopal jsem se z Jailu.
2.Vlader II -Klerik healing 72, mf 75,mgr 37,hidding 60, atd.. zatim nestoji za rec
3.V zadne guilde jsem nikdy nebyl!
4. Mam syna a chodim do prace. Nekdy jsem pryc i 3 dny v tydnu. Vikendy mam prevazne volne, kdyz nejsem s rodinou :)
5.souhlasim i kdyz jsem ho necetl :P
6.srazy bych klidne podniknul. Zalezi kde kdy atd...
7.Zadny jen doufam, ze jsi tu zahraju s lidmi a projdu nejaky dungy. Nazbiram nejaky zkusenosti s postavou.
8.Ts, Skype, Icq neni problem
9.viz bod 1.
10.Hlasim se k vam, protoze me jsem zpatky dotahl Cries na uo. A on chce k vam tak jdu s nim. Hlubsi duvod to asi nema.
11.icq 715156504



Nahoru Nahoru
  Profil

led 9, 17, 08:50

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ahoj, Vítej, také vyzkušíme a uvidíme :)

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

led 10, 17, 10:51

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ahoj vítám tu i tebe

Z tvé přihlášky mám trochu dojem, že by si radši seděl u nějaké jiné gamesky, než u UO a že ji hraješ vlastně jen kvůli kámošovy. Baví tě UO?

Ptám se hlavně z toho důvodu, že dostat se k nám je relativně náročná a dlouhá cesta a to jak pro nás tak pro žadatele. Chtěl bych se vyhnout zbytečnému plýtvání tvým i naším časem.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 10, 17, 12:10

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

Ahoj neni to tak. Z casti je to kvuli tomu, ze tu hrajou znamy,ale uz jsem prosel dost online games a vsude je to jenom o lidech a tak hraju kde jsou kamaradi. Uo mam rad od jakziva a rozhodne to neni podmineny tim, ze tu hraje Kuba. On mi jen psal at dam sem zadost, ze jde taky tak jsem se na nej odvolal :). Rozhodne mam Uo rad, a kdyz tu nebude on hrat a budou tady jini lide tak mi je to jedno. Jde mi jen o herni prozitek. Ale rozhodne nechci byt koule na noze takze pokud se rozhodnete, ze me nevemete nevadi a Uo neprestanu hrat.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 10, 17, 12:30

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Výborně to jsem tak nějak chtěl vědět :)

Takže abych jsme situaci uvedla na pravou míru. Zatím se nacházíš ve stavu kde je třeba velmi silně zapracovat na postavě.

1. Minimální podmínkou aby si mohl v dungu být užitečný jako clerik je 85 heal (real value), pak se můžeme společně vydat na nějaké průzkumné akce do dungenů
Do kdy by si to mohl zvládnout?

2. Další věc jsou na kterou pak dojde řada je Eqip ale s tím bychom se už nějak popasovali. Rád ti vysvětlím jaké věci jako clerik do dungu potřebuješ i kde je získat.

3. Macra. Clerik jako takový je náročnější postava než většina ostatních, aby si to mohl zvládnout je třeba řadu věcí zautomatizovat. Pokud zvládneš první dva body jsem schopný ti s nima pomoc. Jako clerik potřebuješ Phoenix jako assisteční program. Co ty a Phona? Znáš? Ovládáš? Máš?



Nahoru Nahoru
  Profil

led 10, 17, 16:39

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

Myslim si ze pristi tyden. bych mohl mit ten healing a magery 50. A equip mam nejaky blood brnka a black rock.
S phonixem seznamenej jako zacatecnik jsem, zvladnu tam udelat makra. Scripty stahnout a uvest je do funkce umim. I kdyz nejaky proste nerozbehnu. :) takze na nem jedu mam udelani spelly na tlacitka atd...



Nahoru Nahoru
  Profil

led 10, 17, 20:44

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Beru tě za slovo ... Tak uvidime zda to zvládneš.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 10, 17, 22:50

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: lis 5, 16, 19:36
Příspěvky: 398

Rada: Urob si vysvecenie skuseneho hrdinu a prejdite si spolu NB dungy (budes mat max healing a magery cca za tyzden harvingu na HB)

_________________
Joseph Monier - Druid
Gottlieb Daimler - Teuton
Bad Boy - Brujah vampire
Anselmo - Necromancer
Ylidan - Medic



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

led 11, 17, 11:22

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

Tak vysvedceni uz je hotove a trein jde dobre. V pondeli se ozvu a napisu jak na tom jsem.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 12, 17, 09:43

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 5, 11, 18:18
Příspěvky: 418

Vlader píše:
Tak vysvedceni uz je hotove a trein jde dobre. V pondeli se ozvu a napisu jak na tom jsem.

Mas na serveru nejake zname a kamarady? Koho?

_________________
mag: Tlustej Pepa
negr: Kakyho Valec
cler: Zeman je to klasik
war: Dark Angel destro
rang:Pan Berns ostro



Nahoru Nahoru
  Profil

led 13, 17, 23:52

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

Mam tu znamy znam Liu nebo elizu s rebornu a pak Pete ze signu a mam kamose co tu hraje je ze stejnyho mesta takze ho znam z realu,ale jeho postavy neznam.Je z Harpagon guildy. To je asi vse.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 15, 17, 11:53

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Tak co ten heal?



Nahoru Nahoru
  Profil

led 15, 17, 18:05

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

Zdravim ta k ten heal je aktualne real hodnoty na 87,7 a magery 73,5. Jeste bych ho chtel chvili ject at muzu aspon ressovat.



Nahoru Nahoru
  Profil

led 15, 17, 22:34

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

urcitě ho dej na max ... ale s heal robkou co se dá usit uz ti ressovat půjde



Nahoru Nahoru
  Profil

led 16, 17, 22:23

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 8, 17, 23:09
Příspěvky: 7

JJ, ale na to jeste nejsem tolik movitej. :) Heal dam na max jde to docela dobre a kdyz jsme zkouseli jit deceit tak to bylo znat, kdyz helpovali bandy. Mam po dovoleny a chodim uz do prace tak to nebude tak rychly, ale sedim u toho vzdy kdyz se da!



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron