Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 

lis 28, 16, 15:51

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Caute, volam sa Pato, byvam v Bratislave a mam 23 rokov
Mam vela postav, vsetky su zdielanie mojou guildou Kontoli, z ktorej je aj vas uchadzac Anselmo a buduci uchadzac Retep
Shelley - Kler
Joseph Monier - Ostro
Ivan Gasparovic - Vamp (ma stone quest ale 3 bratrov este nie, kedtak natom popracujem ale moc ma vamp neba)
Yingxiang - Guardian
Kopa - Mage
Rotrath Tush - Nekro
Retep - Pal (Teuton)
An-Ru - Max craft bez specky

Dalej mam pristup na pk menom Beauty a Tristan, ked ale Beauty niekedy uvidite, nie som to ja :) .. Snad som na ziadnu z postav nezabudol :doh:

Guild history je pestra zacal som v guilde LD a potom neake mensie guildy, potom Etoiles odkial som odisiel do Kovarnicky. Vlastne pk som v Kovarni nikdy nemal nakolko som nevedel hrat pvp, mal som tusim pozicaneho neakeho pk wariora na pojazdy ale meno si uz nepamatam. Aj ked to bola guilda blaznov, tak najviac som sa naucil prave u nich, to ako dopadli urcite vsetci viete :) prve despy som zazil prave v Kovarni. Dalsia guilda Harpagon, odchod neviem kvoli comu tusim som sa nepohodol s Ariannou, fakt neviem bolo to davno. Potom bola dlha dlha dlhaaa neaktivita a nakoniec sme zacali hrat s partiou kamosov z realu a zalozili superguildu Kontoli ktora vlastne fici dodnes ale kedze s aktivitou na DP je to tak jak je, rozhodli sme sa posunut sa niekam dalej a nedrzat zbytocne nieco pri zivote (aj ked nevylucujem ze GS sa nezmaze a bude tam neaka symbolicka postava zapisana)
Nechceli sme sa ako guilda na nikoho viazat a tvorit vlastne porty, stavat baraky atd ale proste to uz nejde :))

Nieco o mne.. jak som povedal som z BA, mam rad dramace a party a tak.. sak ked chcete nieco konkretne vediet sa spytajte :)

Kodex tu nemate napisany takze asi nesuhlasim

Srazy neviem povedat, ked bude vladnut v guilde good vibe tak urcite :)

Vztah k MG bol pozitivny nakolko sme sa spoznali s hracom Roccawearom a on dal nam Kontolakom pristup na vasu mapu a mali sme nepisanu alianciu, jak to dopadlo asi tiez vsetci viete :)

UO skusenosti mam z minulosti velke, za tento rok som nepresiel nic vacsie okrem despu 1 a pride rise.. v minulosti vsetko okrem desp 4, vacsina dungov je ale aj tak prerobena uz takze to moc nepoznam ale ucim sa rychlo

Mozem logovat UOAM aj TS, kludne si stiahnem aj Ventrilo

Preco MG? Pretoze chcem byt top a inde sa mi to nepodari. a hlavne za spojeneckej doby sa mi s vami hrali velmi dobre.. tak preto asi.. a celkovo asi ina guilda ani neprichadza do uvahy. A je tu Majo s ktorym sa mi v poslednom case hra celkom dobre

ICQ 651 915 010

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 28, 16, 16:42

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ahoj, Anselmo si nechal locknout přihlášku, poté si jí dáš ty s téměř identickými postavami.

Moc to nechápu, vysvětli.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

lis 28, 16, 16:45

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Su to spolocne postavy, cela nasa guilda klikala vsetko. Kazdy ma pristup na vsetko. Momentalne si ale robim vlastneho nekra a hned potom chcem spravit teutona

btw, primarne hram klera bez specky a ani ziadnu neplanujem - zatial a guardiana Yinga

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 28, 16, 21:49

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Další od Haldira, takže za mě taky ne...

btw

"Re: Guilda Harpagon
Příspěvek od Kontol » 24 Lis 2016 12:58

:D:D uplne ma prekvapuje ze na serveri kde hra 50 ludi v spicke existuje takyto druh potkanizmu :D
kazdopadne si mozte vsimnut ze najodvaznejsi tam bol Retep z ultimatnej guildy Kontoli ktory resoval buchal a healil 8) 8)"

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 28, 16, 22:57

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Ahoj Raxik, cakal som tvoju odpoved a neprekvapil si ma. Neviem ani co ti mam na to odpisat. Ja nie som Haldir ani nikto z nas tak to uz prosimta konecne pochop. Vzdy ked som s vami hraval, tak som bol napomocny, nepoznas nikoho z nas.

Btw to, co som napisal na DP forko, tak za tym si stojim na 100% pretoze to co spravil Libor, tak to je proste potkanizmus. Nic viac.

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 28, 16, 23:10

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Hj na tebe mám několik otázek ale dneska už není energie ... :confusion-waiting:



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 28, 16, 23:14

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Empair píše:
Hj na tebe mám několik otázek ale dneska už není energie ... :confusion-waiting:

Skoda skoda, tak teda cakaaaaaaaaaaaaaam :whiteflying:

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 29, 16, 11:20

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Prominte, ale opravdu si vás těžko dokážu zařadit, když každý vystupujete pod několika jmeny.

Ty jsi
Lucmass ?
Kontol ?
Shelley ?
Polemic ?

Takže jsi byl s našima když je vyjeli PK v říši? Byl někdo z Kontoli na straně PK ?

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

lis 29, 16, 11:28

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

ja som Pole. A ano bol som vtedy pozvany od maja, tak isto som to bol ja kto tahal Atteu v despe ked si musel niekam odbehnut a z Kontoli tam samozrejme nebol vobec nikto :)

Shelley do prihlasky som si dal pretoze je to moja main postava s ktorou sa snazim byt najaktivnejsi, Kontol je zas moj nick na DP forku

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 29, 16, 12:55

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

:D NO za mě nejakoud chvíli mi zabere než vás poznám 1 od druhýho / s těma postavama mi to vůbec neulehčujete :D. Jinak GL a doufam ze vse co jste napsali do prihlasky myslíte vážně. Nebudu to psát ke každýmu zvlášť. Takže see ya v dngu.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

lis 29, 16, 13:17

Offline
Phorum God
Phorum God
Registrován: lis 28, 16, 16:37
Příspěvky: 1160

Uznávam, je to troška mätúce :D.
Shelley, Kontol a Pole je jeden človek.
Lucmas je ten, ktorý už prestal hrať.
Anselmo je tretí.
A ja som si zalożil prihlášku pod mojím skutočným menom (Roman), aby ste ma poznali podľa neho, keďže na icq mám nick Rimman a hrávam Retepa.

Rozhodne myslíme, Deštrukcie :). Tešíme sa aj my na dung s vami.

_________________
Retep - Teuton
An-ru - Golem Master
R - Necromancer
Ro - Cleric
Ceisure - Destroyer (soon™)



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

lis 29, 16, 19:45

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: lis 13, 15, 18:54
Příspěvky: 233
Věk: 33
Bydliště: Prievidza

Takže pre ulahcenie shelley,kontol,- Patrik,
Anselmo - Peter
Retep- roman



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

lis 29, 16, 20:46

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: lis 28, 16, 15:31
Příspěvky: 794
Věk: 31

Hej hej je to trosku komplikovane ale chalani to vysvetlili dost pochopitelne :D dik za reakcie, snad sa zas opat stretneme v dungu a na mape :happy-bouncyredfire:

_________________
retired



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 1, 16, 13:39

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Takže For all Kontli

Chtěl bych aby jste se pod jením nickem Identifikovali na Mapě, TS i Foru + Změňte jméno vašeho žadatelského topicku podle jednotného nicku.

*uživatelské jméno vám rád na požádání změním

Dále by bylo záhodno kdyby se každý vzdali přístupů na postavy které nejsou vaše. Mohl bych uvést několik důvodů ale zatím vás o to jen požádám. Postavy, která hrajete si zadejte do podpisu na foru abychom měli jasno až se budete hlásit na dungy za co vás můžeme vzít.


For Shelley: Omlouvám se, za svoji nepřítomnost ale povinností je prostě moc.

Takže k tobě :)

Za jakou postavu si nejvíce věříš, popřípadě koho by si u nás nejraději hrál.
Ty jako GM Kontli si se rozhodl vzdát snahy o vytvoření něčeho nového a vlastního a radši se k němu přidat. To mi přijde jako dost radikální tah, když tu popisuješ vaší guildu jako plně Funkční a úspěšnou. Můžeš mi to víc objasnit tvoje rozhodnutí.

Moje obvyklá otázka ... Co tvoje UO cíle. Kam by si se chtěl u nás dostat.

Co ty a RL, čím se živíš, kolik času máš na UO?



Nahoru Nahoru
  Profil

pro 1, 16, 13:47

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Empe máš v tom bordel :)

Todle je topic Kontol=Shelley=Polemic

GM Kontoli je tuším Retep=Rimman=Roman :D :D

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron