Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ] 

říj 4, 16, 15:20

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Ahoj kamarádi.

Chtěl bych se přihlásit vaší guildy, protože si myslím, že jste aktivní a v pohodě lidi. S několika z vás jsem se setkal, ale spíše tak na trhu při prodeji nebo nákupu nějakého zboží. 8-)

1. Jmenuji se Lukáš Rusnák je mi 25 let a jsem z takové menší díry kousek za Jihlavou, hrál jsem již dříve, ale tak nějak spíše sám a s velkými pauzami.

2. Postav zatím moc nemám, po dlouhé přestávce (asi 7-8 let) jsem o všechny dřívější přišel a bohužel emaily od nich nemám, abych je mohl obnovit. Hrál jsem kdysi klerika: Lucinka, vampíra: lukin a podobně. Nyní mám zatím pouze dvě postavy celkem čerstvě založené. Warrior Ruxik a Klerička Lucie.

3. jak jsem již napsal hrál jsem cca před 7-8 léty s pauzami, v guildách jsem nikdy moc nebyl , spíše jsem chodil jako pomocník, protože jsem měl tenkrát spoustu kamarádů co hráli UO, hlavně z Intru.

4. Mám spoustu mimo-herních aktivit, jako jsou různé sporty, kolo, brusle, motorka, paragliding, snowboard. Takže abych přiznal pravdu jak je venku velmi hezké počasí, moc ve hře nejsem :-D Teď mi ale tak nějak na většinu z nich končí sezóna, tak se zase "vracím" k UO :)

5. Ano souhlasím. Jste aktivní, jste schopní. Jsem zaměstnaný člověk. Ale zahrát si chci, je to pro mě velké odreagování, když mám zrovna čas.

6. Srazům se rozhodně nebráním, ba naopak:)

7. UOAM mám, TS mám, ICQ také, mikrofon mám, ale nějak mi nejede, to se doladí, neřešil jsem to jelikož jsem jej zatím k ničemu nepotřeboval :)

8. Myslím si, že jste aktivní a v pohodě lidi, myslím si to jelikož vás dost často vídám na trhu. Více jak lidi z ostatních guild. A neviděl jsem tam od vás nikdy žádné urážky, či narážky. Jak jsem psal s několika z vás jsem se setkal, při obchodování, tak bych vás rád vyzkoušel. Za vyzkoušení se prý nic nedá... :))

9. Momentálně nejsem v žádné guildě, potkal jsem pár lidí, kteří mě jako nováčka zaučili a obdarovali docela velkým množstvím itemů a GP, které jsem si mohl nechat či prodat což mi velice pomohlo. Bohužel jak byly ty znovu-začátky chaotické, kolikrát si ani nepamatuji jména těch hráčů, myslím si že někdo do vás, z Reborn, či z WR a tak podobě :-) Mám hrozně špatnou paměť na jména, to byste o mě možná měli vědět také :-D

10. Momentálně hraji cca měsíc. Jak jsem již psal, už dříve jsem hrával a považuji se tak nějak za středně pokročilého hráče :-) Je tu teď spousta nových věcí co neznám. například specializace - super věc. Uvažoval jsem nad specializací na klerika (Medik, Bishop?). Ale velmi rychle se je naučím. Považuji se za velice univerzálního učedníka :-D

11.Moje ICQ je 708176987

Díky za chvilku vašeho času při čtení mé přihlášky.

Budu se na vás těšit,
tak zatím ahoj,
Lukáš :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 4, 16, 16:04

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Příjemně vyplněná přihláška ... vítám tě u nás.

Co děláš v realu, když neklikáš UO ... ?



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 4, 16, 16:41

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Empair píše:
Příjemně vyplněná přihláška ... vítám tě u nás.

Co děláš v realu, když neklikáš UO ... ?


Jak jsem už psal koníčků mám hodně, jinak pracuji na živnost, děláme střechy :) Holku teď mám a nemám, takže mám nějaký ten čas navíc, který jsem dříve jako zadaný neměl, asi chápeš :-D



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 4, 16, 17:17

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Proč se hlásíš k nám, když se evidentně s Raxikem nemuzete ani citit ?

Vypiš všechny červené postavy, které si kdy klikal a vlastně i ty modré.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

říj 4, 16, 18:25

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Han Gamms píše:
Proč se hlásíš k nám, když se evidentně s Raxikem nemuzete ani citit ?

Vypiš všechny červené postavy, které si kdy klikal a vlastně i ty modré.


Trochu nechápu? Já se s Raxikem neznám takže proti němu nemám vůbec nic a jestli jde o tu podobu přezdívek tak to je čistě shoda náhod, mě takto říkají už od základky, nebo spíš od střední kde jsem se tak zaregistroval na chat :) Měl jsem postavy ty co jsem psal, plus chvíli pár na starosti od kamaráda, nicméně ty mu pak ukradli, hrával je kdoví kdo a jsou už údajně smazané podle toho co jsme se ještě tenkrát naposledy bavili. Ale jak říkám je to už více jak 7-8 let. PK jsem neměl nikdy.



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 5, 16, 08:17

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ptám se z důvodu psychopata na DP foru s nickem Rexik, s tim "haf haf" borcem teda nemáš nic společného ? :D

A jsi teda Ruxin či Ruxik ?

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

říj 5, 16, 08:46

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ruxin píše:
Holku teď mám a nemám, takže mám nějaký ten čas navíc, který jsem dříve jako zadaný neměl, asi chápeš :-D

líp než si myslíš :)

co tvoje UO cíle?



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 9, 16, 19:58

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Han Gamms píše:
Ptám se z důvodu psychopata na DP foru s nickem Rexik, s tim "haf haf" borcem teda nemáš nic společného ? :D

A jsi teda Ruxin či Ruxik ?


S Rexikem nemám nic společného ani jej neznám.
Používám oboje, Ruxin vzniklo z původního Ruxik:)) Zvykl jsem si na oboje, asi záleží na tom kdo na mě mluví, správě je Ruxik, ale asi se lidem lépe vyslovuje Ruxin :-D PS.: Jak vidím, hodí se to , protože těch s K na konci už je tu nějak moc:))



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 9, 16, 20:00

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Empair píše:
Ruxin píše:
Holku teď mám a nemám, takže mám nějaký ten čas navíc, který jsem dříve jako zadaný neměl, asi chápeš :-D

líp než si myslíš :)

co tvoje UO cíle?


Moje UO cíle jsou jasné, projít do konce ty nejtěžší a nejnáročnější dungy na DP, tím bych dosáhl svého cíle v UO a s klidným srdcem mohl přestat hrát... :-) :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 12, 16, 22:41

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

Můžete mě třeba zkusit v nějakém lehčím dungu. 8)

Uvědomuji si, že když ještě nemám specializaci, tak jsem jako klerik na prd a nikdo mě kvůli tomu nadšeně do dungu nevezme. Ale i na tom už se pracuje, jen prostě potřebuji sehnat ty regy (25k od každého), na které pomalu šetřím. Když nic nechodím tak je to pochopitelně prostě těžké.

Jinak bavil jsem se teď na trhu s Destrukcí, a na popud doplňuji info o stavu mých postav:

Klerik (můj hlavní char):
Magery MAX
Healing - MAX
Sekundárky MAX
MF - 55
Parring - 45
Taktika - 11
Cíl: Udělat z něj Medika, či Bishopa v co nejbližší době.

War (ten mě moc nechytl): SW a bojovky taktika na cca 85, sekundárky taky tak.
Cíl: žádný :)

Ostatní asi nemá smysl zmiňovat, jako např. Vamp s 65 wrestling, Rang taky tak atd...



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 13, 16, 08:13

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Z rovna u klerika absence specky vůbec nevadí :wink:

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

říj 13, 16, 14:15

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Ahoj tak jak jsem řikal nejlepší kler je obyč Kler :). Takže doporučuji Nedělat specku zatim když máš 1 postavu. Ale kdyz uz se ti libí ty specky tak nedoporučuji bishopa je to papír. A nezapoměň že jen gpčkama za specku to neoknčí pak eště je ekvipnout do použitelnýho stavu taky něco stojí :). Doporučuju teda rozklikat se za normálního klera a skusit najít nějakou druhou postavu co by tě bavila Páč jak už jsme ti řikal kleriky nemáme špatné :).

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 13, 16, 21:08

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 1, 09, 14:19
Příspěvky: 350

Destrukce píše:
Ahoj tak jak jsem řikal nejlepší kler je obyč Kler :). Takže doporučuji Nedělat specku zatim když máš 1 postavu. Ale kdyz uz se ti libí ty specky tak nedoporučuji bishopa je to papír. A nezapoměň že jen gpčkama za specku to neoknčí pak eště je ekvipnout do použitelnýho stavu taky něco stojí :). Doporučuju teda rozklikat se za normálního klera a skusit najít nějakou druhou postavu co by tě bavila Páč jak už jsme ti řikal kleriky nemáme špatné :).


jojo a pockej az lognu ja, dalsi TOP klerik

_________________
Woret - Magic paladin
Notriwin - Druid
Woretek - Clerik
Iha sun - Nekr
Gortex - Vampire
Moniss - Craft
Difrey - Warior



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 14, 16, 12:05

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Woret píše:
jojo a pockej az lognu ja, dalsi TOP klerik


Takovejch už tu bylo :P

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

říj 18, 16, 20:00

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: říj 4, 16, 11:06
Příspěvky: 10

No mě bylo řečeno, že ta specializace je celkem nápomocná a tak už víceméně vše potřebné na tu specializaci mám, jen ještě na HB trochu dotrénovat taktiku a je to :)) Kdybych to věděl, tak bych spíše investoval do equipu. Ale myslím si, že i nějaké to slušné brnění mám :)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron