Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

bře 3, 16, 21:28

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: bře 3, 16, 20:37
Příspěvky: 3

Zdravím,

jsem Ondřej, 26 let, z Hradce Králové :D....

V Ultimě jsem znám jenom pod přezdívkou Aragorn I, sharpshooter. Jediná postava kterou jsem hrál pořádně a vlastně i jediná, která by mě bavila. Není nic lepšího než luk a šípy=). Co se týká mé guildovní historie, chvíli jsem běhal s Crusama, pak jsem jednu dobu běhal s CoPama (zdravím přeživší), ale především jsme hráli v uzavřené skupině asi 10 lidí z HK.

Něco přímo o mě, hmm.....jsem hradečák, studuju Práva v Brně (už déle než je zdrávo) a dokonce už je možné spatřit světlo na konci tunelu - jelikož aktuálně dopisuju diplomku a v květnu se budu chystat na státnice. Mám rád, holky, vdolky, lukostřelbu, fantasy a hry všeho druhu od Fallouta po Ultimu.

S kodexem souhlasím, jestli je tím teda myšlen guildovní řád... i když:
- v sekci Přijímání v bodě 5) zcela zjevně chybí písmeno B ve slově zkušení,
- v sekci Obecná pravidla v bodě 2) má být asi guildovního hráče/guildovních hráčů
- v sekci Obecná pravidla v bodě 5) je zřejmě myšlena jiná guilda :D.....
a moc teda nerozumím tomu, jak bych se mohl na TS nevhodně "tělesně" projevovat? =)...

ne a teď vážně, měl bych jen výhradu/prosbu k bodu 3) přijímání - aktivita. Vzhledem k situaci jaká na UO panuje (co si budeme namlouvat, zlaté časy UO jsou už pryč) a vzhledem k tomu, že jsem ve fázi ukončování školy, nejsem schopen hrát každý den. Hlásím se k vám především proto, že jste aktivní a že je u Vás jistá šance, zajít si sem tam nějaký dung. Po státnicích by samozřejmě moje aktivita byla o mnoho lepší, ale do té doby bych to viděl na 1-2 dungy týdně? popřípadě každý den něco kratšího v pozdějších večerních hodinách. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás, prozatím mohu nabídnout pouze příležitostné doplnění bojových řad. Jinak s kodexem souhlasím.

Co se týká srazů, těžkou soudit když polovinu z Vás neznám, ale samozřejmě s dobrýma lidma se vždy rád sejdu =)

Vztah k MG? Ke guildě jako takové žádný, ale k lidem, kteří dnes tvoří její řady ano. Nerad bych na někoho zapomněl, ale znám se s lidmi z CoP, novými adepty z Crusů, atteou, Roccawearem,...

Můžu logovat mapu a TS, ICQ (ostatní nepoužívám, ale v případě potřeby můžu opatřit)

Cc se týká UO zkušeností, tak hodně z nich si vzal čas, ale prošel jsem s rangem převážnou většinu low a medium dungu, pride říši i peklo, desp 123. V období, kdy jsem nebyl v žádné guildě jsem často běhal s mágem Scorpiem a většinu medium dungů jsme prošli ve dvou počínaje hytlem a konče FDD.

Proč? Vzpomínky mě přivedly zpět k UO a chci si sem tam zajít nějaké dungy.

Předem díky alespoň za pročtení =)

Kontakt:
ICQ: 264835371
tel: 608275608
email: ondrejruzicka@centrum.cz



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 3, 16, 22:06

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Nazdar starý známý, na mě jsi zapoměl, sakra další mechovák, s Filou 3ks to je přesila :p

Osobní zkušenosti s tebou mám dobré, uvidíme jak na tom budeš s aktivitou.

No hodně štěstí :)

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 3, 16, 22:55

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: dub 11, 08, 20:36
Příspěvky: 314

Aragorn I píše:
a moc teda nerozumím tomu, jak bych se mohl na TS nevhodně "tělesně" projevovat? =)...


treba zvejkat bramburky pocas dungu jak jeden nejmenovany :)



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 4, 16, 10:17

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Ahoj

nikdo nečeká od žadatelů každodenní několika-hodinou aktivu na UO ... ale určitě reakace na foru a na ICQ a minimálně trochu toho dungování :)

Aragorn I píše:
S kodexem souhlasím, jestli je tím teda myšlen guildovní řád... i když:
- v sekci Přijímání v bodě 5) zcela zjevně chybí písmeno B ve slově zkušení,
- v sekci Obecná pravidla v bodě 2) má být asi guildovního hráče/guildovních hráčů
- v sekci Obecná pravidla v bodě 5) je zřejmě myšlena jiná guilda .....
a moc teda nerozumím tomu, jak bych se mohl na TS nevhodně "tělesně" projevovat? =)...
Vzdal si to jako právník a to se mi libí :)

Proč si se rozhodl podat přihlášku teď? Když máš před státnicemi a čeká tě zatím nejtěžší životní zkouška?



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 4, 16, 10:48

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 26, 13, 19:18
Příspěvky: 370

Je to kopie ze starého webu, kde ty chyby byly taky, ale nevšiml si bodu 5 v zásadách:

Citace:
5) Dodžovat GUILDOVNÍ ŘÁD


který mi přišel nejvtipnější jak sem kdysi psal přihlášku já ;)

_________________
The Wheel weaves as the Wheel wills.

Raziel (Necromancer)
Soul Reaver (Gangrel)
Birgitte (Ostrostřelec)
Ineluki (Mistr Kovové Magie)
Gawyn the Warder (Magic Paladin)
Nyneiva alMear (Mage)
Siuan Sanche (Cleric)
Dragon Reborn (Destroyer)



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 4, 16, 11:25

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: bře 3, 16, 20:37
Příspěvky: 3

No přihlášku jsem se rozhodl dát teď protože po celodenním psaní by člověk uvítal trochu toho dungování (a dnes už to bohužel není tak, že se sebere na trhu pár dobrodruhů a jde se) a taky proto, že přijímací proces chvíli zabere a bylo by fajn být na léto členem :green:

Dodžování jsem si teda nevšiml, ale asi proto, že tam těch chyb bylo tolik =)



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 4, 16, 11:37

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: říj 18, 12, 17:20
Příspěvky: 332

Vítej a hodně stěstí ti u nás přeju.

_________________
mage - Amata
medic - Kelron
gangrel - Tichoslapek
destro - Dup
brujah - Bytost



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 8, 16, 13:35

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

O tomto cloveku jsem nic neslysel nevidel takze nemam nic proti

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 12, 16, 15:35

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: srp 19, 10, 12:11
Příspěvky: 190
Věk: 37
Bydliště: Hodonin/Praha 2 -na rybicku

poprosim aby p rihlaska obsahavala veci jako ostatni prihlasky..

postavy charaktery co hrajes..
jak jsou na tom se skilama

dekuji

_________________
Absolud- Pal MAgic
Patricie-Ostro
Sorrow- Destro
Hewla- mag

Beakley- Druid



eroth-war



[oOfekK[/i]

S1ckOne



Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránkyICQ

bře 12, 16, 16:33

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: bře 3, 16, 20:37
Příspěvky: 3

Přihláška obsahuje vše, co je v požadavcích. Promiň, že jsem to pojal trochu jinak než si zvyklý, ale nikde není uvedeno,jakou formu má přihláška mít, jen co má obsahovat =). Příště nebudu psát román (jak říkáš), ale jen ti stroze vyplním formulář, což o člověku podle mě ale moc nevypoví. =)

Postavu už sem uvedl - hraju pouze Aragorna. Až dodělám školu tak mám v plánu vytrenit maga.

Skilly na rangoj co stojí za zmínku: archery, taktika, mgr, heal, animal lore, anatomy, mining, tracking mám max...taming jen 96 (jen co budou goldy na knihu tak ho doklepu, omlouvám se že si musel čekat v dungu chvíli déle), pak nedotreněný blbosti jako lockpicking asi 60...

Můžu celou přihlášku předělat pokud si to přeješ, ale příjde mi to v tomhle mrtvym topicu už zbytečný.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron