Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

úno 17, 16, 22:17

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Arya píše:
Ahojky,prihlaska docela pekna.. Jen mi rekni jakou mame zaruku ze tohle neni fake prihlaska jen kvuli pojezdum v dungu....


Jelikož jsem ho k ní dokopal já. :) Kdyby byl mistrovský systém, vemu si ho pod sebe :-D

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

úno 17, 16, 23:12

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Arya píše:
Ahojky,prihlaska docela pekna.. Jen mi rekni jakou mame zaruku ze tohle neni fake prihlaska jen kvuli pojezdum v dungu....


No jako uprimne ... kdo by napsal tak dlouhou "fake" prihlašku ... A když už tak se prihlasim s postavami co nemate onich páru a nepriznam se k svojej Pk historii ... Na fake je to priliš okaté ... Jako jen tak kdyz se nadtim zamyslim ... ale ne myslim to važne ... Bohužial večši dôkaz ako moje slova nie je ... to pride časom ak dostanem šancu no .

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 18, 16, 03:11

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

Creepo píše:
Arya píše:
Ahojky,prihlaska docela pekna.. Jen mi rekni jakou mame zaruku ze tohle neni fake prihlaska jen kvuli pojezdum v dungu....


No jako uprimne ... kdo by napsal tak dlouhou "fake" prihlašku ... A když už tak se prihlasim s postavami co nemate onich páru a nepriznam se k svojej Pk historii ... Na fake je to priliš okaté ... Jako jen tak kdyz se nadtim zamyslim ... ale ne myslim to važne ... Bohužial večši dôkaz ako moje slova nie je ... to pride časom ak dostanem šancu no .


Jsem clovek co tu dostal asi uz 3 sanci.. takze zacneme od zacaku.. Ahoj vitam te u nas a tesim se na dalsi spolecne akce

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 18, 16, 04:01

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Arya píše:
Creepo píše:
Arya píše:
Ahojky,prihlaska docela pekna.. Jen mi rekni jakou mame zaruku ze tohle neni fake prihlaska jen kvuli pojezdum v dungu....


No jako uprimne ... kdo by napsal tak dlouhou "fake" prihlašku ... A když už tak se prihlasim s postavami co nemate onich páru a nepriznam se k svojej Pk historii ... Na fake je to priliš okaté ... Jako jen tak kdyz se nadtim zamyslim ... ale ne myslim to važne ... Bohužial večši dôkaz ako moje slova nie je ... to pride časom ak dostanem šancu no .


Jsem clovek co tu dostal asi uz 3 sanci.. takze zacneme od zacaku.. Ahoj vitam te u nas a tesim se na dalsi spolecne akce


Ďakujem a nápodobne taktiež sa tešim . :happy-bouncyredfire:

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 18, 16, 10:52

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: říj 18, 12, 17:20
Příspěvky: 332

Ahoj Creepo,
když jsem tě viděl poprvé u Signáků, tak jsem ti vůbec nevěřil, skrz tvojí historii. Za tu dobu co jsi byl u nich jsem ale na tebe neslyšel žádné negativa, spíš chválu, takže já jsem za vyzkoušení.

_________________
mage - Amata
medic - Kelron
gangrel - Tichoslapek
destro - Dup
brujah - Bytost



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

úno 18, 16, 23:55

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: dub 1, 09, 21:12
Příspěvky: 665

tak mame spolu neco nahrano, rad ho v dungu uvidim bo je to univerzalni hrac, kterej zahraje cokoliv a da se na nej spolehnout

_________________
Bastet, Isk



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 19, 16, 10:12

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

které UO hráče znáš z realu?



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 19, 16, 12:15

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Empair píše:
které UO hráče znáš z realu?


Fuu ha no momentalne asi nikoho kto by hral ... Inač len zo zrazu co sem potkal tak večšinou lidi od Hated/Loved/Vokurek ... Snower,Bidas,Wrall,Raynor,Pekacko, atd. No a este znam Cavalier/Snehurka,Amorphis III. Ale to su hrači čo teda už nehraju ...Cavo bol u strangers predtym asi u ROD. a Amo tušim amonthka alebo dačo take .
Inak vela ludí v mojom okolí čo by hrali UO nepoznám ...Večšina skym som hral je z Česka ...akurat nedavno som sa dozvedel ze Ujo od dohru tušim je z KE a dokonca ma chatu u mna na dedine ... takže tak. Možno aj este niekoho dalšieho ale nespominam si teraz .

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 19, 16, 13:51

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Creepo píše:
No ono su to v podstate dost nove chary okrem Golradira ... max 2.r Tak možno preto ... predtym som klikal Keiron,Illuminus,Cheyene,Gryphon, a čo ja viem čo všecko :) Neak sa to časom zredukovalo pomenilo a pod. To ako neberte tak ze zatajujem tu neake charaktery ale keby som mal pisat čo som kedy klikal tak to ani secko nepametam a jednak je to asi aj nepodstatne.


A tu postavu co teď vysekáváš jsi předpokládám taky zdědil...
27.05.2011 17:03 Frantic e8d245 Vokurka Zneužívání herního nastavení, 1500 logů. *Ocroc*

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 19, 16, 14:19

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Raxik píše:
Creepo píše:
No ono su to v podstate dost nove chary okrem Golradira ... max 2.r Tak možno preto ... predtym som klikal Keiron,Illuminus,Cheyene,Gryphon, a čo ja viem čo všecko :) Neak sa to časom zredukovalo pomenilo a pod. To ako neberte tak ze zatajujem tu neake charaktery ale keby som mal pisat čo som kedy klikal tak to ani secko nepametam a jednak je to asi aj nepodstatne.


A tu postavu co teď vysekáváš jsi předpokládám taky zdědil...
27.05.2011 17:03 Frantic e8d245 Vokurka Zneužívání herního nastavení, 1500 logů. *Ocroc*


Jo mam nani pristup ... a kdyz neni co delat tak to sekam. A prohrešek neni muj.

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 20, 16, 12:42

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

Ja si myslim ze tento kluk se opravdu zmenil,pomaha,dunguje a opravdu se snazi aby si zmenil reputaci..... Ja jsem svuj nazor take zmenil a myslim ze mu muzeme verit.....

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron