Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

úno 17, 16, 15:08

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Zdravím MG .
Mno kde to začneme ... Oh ano ...
Volam sa Matúš Sukenik mam 23 r. som z okolia Košic (Geča) Slovensko . Nedávno som prišiel o prácu a to ma neak dotiahlo k aktivite v UO zas a prišiel som nato ,že vlastne nemám skym hrat a tak by som si zas raz dal neaky dobry grupač s fajn ludmi na UO . Mimochodom pracoval som ako masér 2 roky ... Vyštudovaneho mam aj zachranára ale to nevykonavam z viacerich dôvodov podotykam ze zo strany zamestnavatela je to naprd. zodpovednosť,plat,pracovna doba ... neumerne jedno k druhému ... proste je to na shit jak šecko .
Postav mám teda vela podedenych a v opatere takže napišem len svoje.
Kadibudka(negr) Creeping Death(nekr)
Mrcinka(mag) Dona(mag)
Golradir(cler) Rob(war)
Lullaby(gangrel)
Moja Uo historia začala kedysi dávno ked som mal 14 rokov cca ... chvilu som bludil po svete potom sa ma ujala guilda Etoiles a ich gmko Lulu ... No po čase moja krv rebela trošku potrebovala tu davku adrenalinu a neak som zapadol medzi Hated pres Luckyho ktory sa ma vtedy ujal neskor to bolo aj Loved. No a myslim že to sa tiahlo par rokov až do dnešných dní ... Aj ked nás ludia nemali radi ... dobra parta ludi hralo sa for fun a to mam rád... žiadny try hard pre par pixelov.
Inač som v pohode chalan nemam v povahe nekomu oplácať niečo, neprásím ludi dokonca malo kedy niečo lootnem pokial som sám ... Pojazdy a tak jedine no ... Ludia sa hnevajú ale tak je hra nastavená proste je tu ta možnost jak u Wowka ... aliancia /horda ... niekedy proste nechapem tie zbytočne vylevy ludi ako by Pkačka neak obchadzali pravidla shardu ... No dost otom nato ma každy vlastny názor ...
Dalej mám zasebou guildu Sign ... Dobra partička mylich ludi no neak sa to rozpadlo ... ja som nehral ... teraz oni nehraju a gro veci ,že osoba(Eliška) :gay-imgay: koli ktorej som tam vlastne šiel stym ,že jej chcem pomocť s dungmi a pod. odtial odyšla takže to ostalo premna na mrtvom bode a vzhľadom ktomu ,že by som rád niečo robil vtejto hre tak sa chcem posunuť dalej ...
S kodexom somozrejme suhlasím ... zrazy mám rád ... pokial je rozumny termín a kde spať nemam problem dojst .Tsko , mapa a šecko ostatne samozrejmosť ....
SKúsenosti ... noo okrem tych pár novych dungov som bol asi všetko ... kedysi bola moja core postava kler ale to neexistoval phenix takže vtedy klerik niečo znamenal ... teraz klera zahra moja babka s alzhajmerom. :shifty: ... myslim v porovnani stym čo znamenalo klerovat na yoku a teraz na phene :) . Inač v podstate zahrám všetko na tych medium dungach. Do tych večšich asi len klera a neaku tu mlatičku/ranga a pod.

Proč ? ... Mnoo v podstate som si tak uvedomil ,že plno ludi čo poznam tak v MG boli alebo este sú a to premna tvorí predpoklad na priemne prostredie a ludi .Tak čo hrali/hraju a poznám tak su Bidas,Snower,Tonda,Kentak(panGermanKuchar),Han a určite som už mal česť s viac ludmi od Vás len nemam teraz prehlad o postavach a tak sa nechcem skopať.

Dodatočne som ochotny zodpovedať vaše otazky namna ak som niečo zabudol alebo Vás zaujíma a nespomenul som to . Ták zatim asi všetko odomna . Dakujem ža Vas čas (tych ktori to prečitali samozrejme) :D .

ICQ : 452-552-407
A pre chlapcov :romance-inlove: Tel: 0917439869 cmuQ. (JK JK)

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 15:23

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Znám jen PK postavy, což není dobré znamení. Nevidím tu nic o zkušenostech z konkrétních dungů. Přihláška je psaná stylem "znám tu všechny", což se mně rozhodně nelíbí. Moje otázka by byla, jaký přínos představuješ pro guildu? Z předchozích guild si nedokážu představit, že by tvoje zkušenosti byly nějak závratné. Hraješ pořád aktivně PK? Proč?

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 15:37

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Ahoj Creepo,
jsem rád že sis dal přihlášku. První vlaštovka ze Signu. S Majkem jsme s touto gildou výrazně spolupracovali v době ještě nedávné slabé aktivity MG.

Je to schopný klerik, tuším kleroval mi i desp2. Myslím že přihláška obsahuje vše co má a nepřijde mi napsaná nějakým arogantním tónem jak píše Raxik.

PS: Raxík reaguje podrážděně na každou červenou postavu.

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

úno 17, 16, 16:02

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Pardon za moj volny štýl písania ... nie je to tym ,že machrujem len to nemam rád podla šablony a predpokladam ,že ani tebe by sa nepačilo ak by som ju spisal formou otazka-odpoved. Chapem že ti možu byt moje postavy proti srsti ale na svoju obranu su to podla mna len predsudky ale budiž. Ja nemam problem stym ,že ma niekto zabil alebo sprasil kludne snim možem byť kamarat premna to je hra a tak ju aj beriem pokial nejde o veci ktore už niečo hovoria o človeku a jeho charakteru . Prínos ... No v dnešných dnoch je prínosom každá schopna ruka vzhladom na počet hrajucich ludi. To že hrači z mojich guild nestali v topkach na trhu neznamena ,že som snimi nič neoddungoval. Ku konkretnym dungom ... no k medium dungom neni čo povedat velmi ... dám si tak Solo Tk za gangrela/nekra . Fdd v 2 gangreloch respektive cove v 2 ludoch . Pride som bol x-krat za klerika a Despa asi 2x raz myslim ze to magoval Han takže sa možno vyjadri ...A inač každy velky dung je založeny na prskovy a taktike robiť čo káže . a stym problem nemam . Menovať tu teraz každy dung ... myslim ,že nema neaky hlbši zmysel. Mam račej štyl ukaž čo dokažeš zahrať ... nie ako to napisať ,že by si to vedel zahrať. Premna Osobne čo mi chyba tak su tie skusenosti s velkymi dungmi nemam ich nabehane ako niekto od Vas alebo od Kačerov proste som sa tomu nevenoval prioritne.Takže vtom vidim tvoju asimpatiu kumne že som proste viac PVP ako PVM. Ale nepride mi ,že je to neaka vada ... myslim si že hram dobre ale tak to tažko možem sudit sam seba ... bodol by nazor od tretej strany .Pk loguji spis na harw v zone a po svete.... proč ... len tak sporadicky ...co mam delat ,že ...
PS: Dokonca si myslim ,že som lepši hrač v dungu ako v pvp ... aj ked to teda nema velku logiku ale je to tak .

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 18:04

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 1, 09, 14:19
Příspěvky: 350

Taky znam jen PK postavy :-D neco na tom bude, ale tak nic osobniho proti tobe nemam, preju GL

_________________
Woret - Magic paladin
Notriwin - Druid
Woretek - Clerik
Iha sun - Nekr
Gortex - Vampire
Moniss - Craft
Difrey - Warior



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 18:27

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

No ono su to v podstate dost nove chary okrem Golradira ... max 2.r Tak možno preto ... predtym som klikal Keiron,Illuminus,Cheyene,Gryphon, a čo ja viem čo všecko :) Neak sa to časom zredukovalo pomenilo a pod. To ako neberte tak ze zatajujem tu neake charaktery ale keby som mal pisat čo som kedy klikal tak to ani secko nepametam a jednak je to asi aj nepodstatne.

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 18:49

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Creepo píše:
No ono su to v podstate dost nove chary okrem Golradira ... max 2.r Tak možno preto ... predtym som klikal Keiron,Illuminus,Cheyene,Gryphon, a čo ja viem čo všecko :) Neak sa to časom zredukovalo pomenilo a pod. To ako neberte tak ze zatajujem tu neake charaktery ale keby som mal pisat čo som kedy klikal tak to ani secko nepametam a jednak je to asi aj nepodstatne.


Máš nějaké prohřešky? Nebo proč se tvoje postavy časem zredukovaly a nebo poměnily?

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 19:23

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Za tych 8-9 rokov asi 2-4 . 2x afk train myslim a treti som dostal za obchodovanie z frakčnymi štitmi ... No a Tak ako som písal vela postav mi prešlo opaterov respektíve niektore stale mám ktorych nie som povodný majitel... takže stoho dôvodu ...Tak ešte som našiel jeden mnou vykonany konkretne za relog frakcie/pk.

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 19:50

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 26, 13, 19:18
Příspěvky: 370

Když jsi hrál v Signu s Eliškou proč si nešel za nima do Rebornu ? To je aktivní odnož ze Sign, ale to určitě musíš vědět, ne ?

_________________
The Wheel weaves as the Wheel wills.

Raziel (Necromancer)
Soul Reaver (Gangrel)
Birgitte (Ostrostřelec)
Ineluki (Mistr Kovové Magie)
Gawyn the Warder (Magic Paladin)
Nyneiva alMear (Mage)
Siuan Sanche (Cleric)
Dragon Reborn (Destroyer)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 20:01

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: srp 19, 10, 12:11
Příspěvky: 190
Věk: 37
Bydliště: Hodonin/Praha 2 -na rybicku

Znam ho behal jsem snim jak pvp tak po vecerech pvm i vetsi dungy

ovlada prska-negra maga a clerika
-btw sam sem ho zazil nekolikrat ve vetsim tezsim dungu nebo v akci 3 lidi versus dung tezsi dung
Minulost neresim jelikoz na dp byla v jeho aktivite pk skupina hracu co behali pvp a pvm
a motali se furt dokola jedni a ti samy

To ze nekoho pojel nebo zabil je prece jasna vec dobry aktivni pvp hrac zanechava za sebou sramy a objetiny :D

Jak jsi na tom s aktivitou? eventuelne treba celej den? byt jenom v dungu?

jaky je tvuj oblibeny dung?
veril by jsis zajit a zvladnout vendetu?
Svecenou vodu?

3 nejvice aktivni postavy ktere jsi schopen hrat?
a za tvuj main charakter by jsi oznacil co za povolani?

_________________
Absolud- Pal MAgic
Patricie-Ostro
Sorrow- Destro
Hewla- mag

Beakley- Druid



eroth-war



[oOfekK[/i]

S1ckOne



Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránkyICQ

úno 17, 16, 20:12

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Raziel píše:
Když jsi hrál v Signu s Eliškou proč si nešel za nima do Rebornu ? To je aktivní odnož ze Sign, ale to určitě musíš vědět, ne ?


Noo ako by som to neak milo povedal ... Proste ich aktivita bola aj si myslim ,že stale je do 21:00 a potom šup do postele chápem každy mame RL život a pod. Dalej dungy kde som mal ja za klera večši dmg ako mlatičky boli bežné ... Niako nechcem hejtovat to nie ... každy mame svoj spôsob hrania a tie svoje požiadavky a pod. Čisto len zo zdvorilosti proste tu nebudem pisať čo všetko mi vadilo... Ak teda nemusim , bol by som rad.Pretože ako ludia su v pohode ... len ta štipka života do hry tam chybala. A pravdupovediac tych low dungov už som dost otráveny a chcel by som sa pozriet aj tam dalej za ten roh ...

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 20:48

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

ChaluE píše:
Znam ho behal jsem snim jak pvp tak po vecerech pvm i vetsi dungy

ovlada prska-negra maga a clerika
-btw sam sem ho zazil nekolikrat ve vetsim tezsim dungu nebo v akci 3 lidi versus dung tezsi dung
Minulost neresim jelikoz na dp byla v jeho aktivite pk skupina hracu co behali pvp a pvm
a motali se furt dokola jedni a ti samy

To ze nekoho pojel nebo zabil je prece jasna vec dobry aktivni pvp hrac zanechava za sebou sramy a objetiny :D

Jak jsi na tom s aktivitou? eventuelne treba celej den? byt jenom v dungu?

jaky je tvuj oblibeny dung?
veril by jsis zajit a zvladnout vendetu?
Svecenou vodu?

3 nejvice aktivni postavy ktere jsi schopen hrat?
a za tvuj main charakter by jsi oznacil co za povolani?



Hohoo tolkej chvaly ... Dakujem posnažim sa to len potvrdit.
No momentalne bych hrál od rana do noci . Obmedzenia mam len ked pride mladá odyjde net alebo ja na úrad práce ... Tak planujem si ešte par mesiacov posediet doma kym pôjdem do prace. Takže vízia mojej aktivity by mohla byt dobra .Cely den v dungu ? Ted nevim estli v jednom nebo jakože celej den dungovat ... ale jo myslim ,že np. Pokial bude priestor na neaku tu cigaretku a občerstvenie ...

Oblubeny dung ? TK . Jednoznačne bol moj oblubeny a prvy taky dlhši čo som dal solo. teraz už velmi nie je už som predavkovany spidermi a terathanmi kedže som sa ho nachodil tolkokrat ,že až až .Všetkeho vela škodi.
Momentalne nemam neaky novy oblubeny dung .



Vendeta ... Uhm . Trufol by som si prečo nie ... Ale uprimne mna a moju lenivost ten qvest nelaka ... neodpudzovala ma jeho obtiažnosť ... len moj nazor na vendetu ... mlatit za nekra neco ? rly ? ...Aby začal škitat hned a ne o minutu ? Tak už ked idem 2 hodiny dung tak tych par minut navyše ozaj prežijem . To len jako vysvetlenie prečo ju nemam ... skor to je take na pozdvyhnutie ega než na neaku prakticku vec ... Tolko moj nazor aj ked sa ma nanho nikto nepytal sice :P

Svecena Voda ... Vzhladom ktomu ,že neviem čo tento qvest obnáša len to ,že je zdlllhavy poviem ,že by som to teda skusil ...

Mám rad zmeny ... nerad hrám furt to iste dookola . Rad si zaklerujem aj zamlatim zaprskam ... Definoval by som sa za taku multifunkčnu osobu ktora by šla doložit do výpravi kam treba . Bohužial to bol večšinou klerikčo trebalo doložit ... skoro stale .Takže čo sa tyka nahranych hodin v dungu určite kler. je moj main.
No ak to mam zúžiť na 3 ...Cler,Prsk,Mlatička gangrel ale ten sa nehodi do večšich dungov takže na večšie mam destra/pala ...
Proste whatever you need :obscene-smokingjoint:
Inač ked sa moc vypisujem treba povedať . Len mám rad ak sa na vec pozera z viacerych pohladov.

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 22:03

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

Zdravim ... Hated, už jsem dlouho neviděl.

Ale tvoje postsvy si vybavuji z PvP. Z tvoji přihlášky mam docela smíšené pocity. Primo proti Hated nic nemam, sam jsem mel velmi dobre vztahy s Wrallem. Ale s tvoji minulostí by sis musel u nas vydobýt důvěru a to může chvilku trvat.

Pak mě taky zaujala tvoje životní situace. Až najdeš práci zase s UO na nějakou dobu sekneš?



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 22:08

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: úno 17, 16, 14:17
Příspěvky: 181

Empair píše:
Zdravim ... Hated, už jsem dlouho neviděl.

Ale tvoje postsvy si vybavuji z PvP. Z tvoji přihlášky mam docela smíšené pocity. Primo proti Hated nic nemam, sam jsem mel velmi dobre vztahy s Wrallem. Ale s tvoji minulostí by sis musel u nas vydobýt důvěru a to může chvilku trvat.

Pak mě taky zaujala tvoje životní situace. Až najdeš práci zase s UO na nějakou dobu sekneš?


Joo Wrall ... stary prasák ... Bral by to ako kompliment. No tak stou dôverou je to samozrejme nežiadam od vás aby po par riadkoch v mojej prihlaške ste mi začali verit ... stym počitam.
No stou pracou som to skor myslel ,že je to dôvod prečo som zas skočil do ultimy. Do prace sem chodil i predtim a hraval sem kazdy vecer ...

_________________
Gangrel Vamp (Online)
Brujah Vamp (Online)
Iskariot Pal(Online)
Clerik (Online)
Ostro (Online)
Mag(Online)
Nekr (Online)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 17, 16, 22:10

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

Ahojky,prihlaska docela pekna.. Jen mi rekni jakou mame zaruku ze tohle neni fake prihlaska jen kvuli pojezdum v dungu....

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron