Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 

úno 6, 16, 17:59

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

Zdravím celou MG

1. Kdo jste?
Ahoj menuju se Milan, je mi 27 let. Původem pocházím z Krnova (moravskoslezsky kraj), bydlím v praze už cca 9 let .

2. Jména a charaktery Vašich postav (všech, i PK).
mgimli - gangrel
limli - craft looter
rob1 - ostrostrelec
mgimliii - teuton
sotek - destro
sotekII - negr
kuzaruza - mag

PK nemám
jen nějaky ten nb char

3. Vaše UO Guild history.
no hraju již nějakej ten pátek ale guild mam projitych málo byl sem spíše samotář ale nějake mam : BH ,ROD a poslední crusaders

4. Něco přímo o Vás.
Pracuji jako zedník na OSVČ tudíš hraju dle času někdy hodně někdy méně ale vždy alespoň lognu atd. Mám dva sourozence sestru a bratra . Pouslouchám metal rock atd další co ještě hraju tak diablo 3 nějaké ty strategie atd mam dceru té je 6 let

5. Souhlasíte s Kodexem?
Souhlasím.

6. Srazy?
Když bude čas a rozumný termín proč ne.

7. Jaký je Váš vztah k MG?
No znám tu pár lidi hlavně poslední příchozí .

8. Můžete logovat UO mapu, TS, ventrilo, skype, icq?
Ano.

9. Vaše UO zkušenosti.
no hraju už nějakej ten pátek sem příspusobivej mám už skoro všechny dungy za sebou
na pvp nejsem moc.

10. Proč?
Jste jedna z posledních aktivních guild a crusaders se rozpadlo po te co odešli všichni poslední aktivní hráči

11. Kontakt.
213-115-491

Veškeré otázky rád zodpovím :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 18:37

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

Sem totalne absolutne nejvic co to de na svete Dark paradise PROTI

Proc??? neco jako Elwin of Princ,GodSword atd tahni ke kachnam hubo nevymachana

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 18:43

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

vubec nechápu tvoji urážku co jsem ti udělal a jako oni nejsem



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 18:48

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

Co víš to povíš a co nevíš to si domyslíš... V dungu se chováš bezohledně vůči ostatním hráčům atd atd prostě jsem proti a tečka.....

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 18:50

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: črc 31, 08, 15:50
Příspěvky: 633

Ahoj,

přihláška poměrně stručná. Koukám, že Kubajsovi se nelíbíš. Moje otázka by byla proč přijmout člověka, který je opakovaně a jednotně označován jako hlavní důvod útěku z Crusaderů.

_________________
Raxik - Negr
Exl XI. Pal - Top Isk
Inseminator - Rang - Druid
El Farwiaer - Rang - Ostro
Raxina von Bloed - Wamp - Brujah
Smoce - Wamp - Gangrel
Hazim IVM - Klerik - Bez specky
Stavitelka - Mag



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 18:58

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

Ja nejsem důvod raxi todle je hloupost pokud je mne i jinym dost známo tak bylo dosti lidma rečeno kvuli aktivitě crusu hlavně sharka a thc , a abych citoval určitého člověka jmenovat ho nebudu : ja bych neodchazel, kdyby to kluci nerozjeli, ale bez destra a frenka se pouze s crusaders do dungy těžko dostaneme



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 19:01

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

a příležitost si myslim bych dostat mohl tedy když nebudu přínos a budu jen přítěž či jinak škodit budiš spláchněte mne



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 19:41

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 26, 13, 19:18
Příspěvky: 370

Proč se přihláška jmenuje Gimli a nick na foru máš mino ? Nějak to nechápu - pro lepší zapamatování ?

E: nick se zpravidla volí podle hlavní postavy a nebo podle nicku pod kterým tě zná většina dp

_________________
The Wheel weaves as the Wheel wills.

Raziel (Necromancer)
Soul Reaver (Gangrel)
Birgitte (Ostrostřelec)
Ineluki (Mistr Kovové Magie)
Gawyn the Warder (Magic Paladin)
Nyneiva alMear (Mage)
Siuan Sanche (Cleric)
Dragon Reborn (Destroyer)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 6, 16, 19:52

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

mino je miňo - milan klidne to prepisu jde li to a jo todle myslis lepe se to pamatuje :-D



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 10:25

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: úno 7, 16, 10:08
Příspěvky: 1

Zdravím MG,
původně jsem sem nechtěl psát nic a nereagovat na "zběhnutí" našich členů, jsme přece dospělí lidé a můžeme dělat co se nám zachce, ale jelikož se zde šíří bludy typu Crusaders se rozpadli apod. jako hlavní důvody, tak mi to za ten post stojí. Crusaders se nerozpadli a doufejme, že ani nerozpadnou. Je pravda že naše respektive moje a Sharka aktivita je v poslední době velmi sporadická (povinnosti v RL) a taky už nám není 20... Důvod odchodu dotyčných vidím v pohodlnosti cokoliv zorganizovat, nedej bože se naučit hrát za prska, je přece o tolik jednoduší nechat se vodit za ručičku a pouze inkasovat... Tímto zde nechci nikoho poškodit a ovlivnit vaše názory na dotyčné žadatele, mnozí z nich jsou dobří hráči, jen mě prostě nebaví neustále "špinění" jména guildy s více jak 15 letou tradicí na DP.

Děkuji za pozornost, jo a Gimli,to, že jsem využil tvůj post si neber osobně, přeji všem hodně štěstí...



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 12:50

Offline
Phorum Master
Phorum Master
Uživatelský avatar
Registrován: úno 2, 16, 17:15
Příspěvky: 679

Za mě musím říct, že Gimli nebyl příčina proč jsem opustil Crusaders...
Gimliho znám z reálu už poměrně dlouho, dle mého názoru je to fajn chlap a kamarád.

_________________
Penízek Sham
Rakky Destro
Butt Skrečr Teuton
Holy Soul Medik
Marry Claire Miner
Rakkito Mage
Jean Baclajean Vamp
Skank Hunt 42 Golem
Pecko
Donald Trump- WH
Cyka Blyat-Rang VV
Rush B- Pal VV
Davos Seaworth- Pal VV
Lucky Dino- guard VV



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 13:30

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

Za mě ano byl jsi jednou z příčin Nejhlavnější málo lidí tvůj super pozitivní přístup ten je taky super thc , Gimli tvuj pristup v dngu k ostatnim hracum k tomu treba jak sis ukrad artefakt nebo ten fire kde si protahnes veci s nekym jinym a nerozdelis se ani stim s kym jsi farmil a podobne me fakt taky nebavilo. A pa art kterej mel dat gp clovickovy za gate a nestalo se tak. A už mě nebavilo bejt furt ve 4 v 5 dng ... Tímto sory že zas komentuju jinou přihlášku ale tohle jsem musel komentovat.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 14:01

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

Destrukce píše:
ten fire kde si protahnes veci s nekym jinym a nerozdelis se ani stim s kym jsi farmil a podobne me fakt taky nebavilo.


pokud vim destrukce tak gp doted mam a mel sem celou dobu nachystane az to dojdete jenze jak jsi sam videl nikdo nebyl schopnej dojit jak se ma jit fire tak jsem se pridal k mg abych mohl k vecem na destra a pod jelikoz sem mel v securce u vampa veci a cekat dalsi 14 dnu nez se pujde jestli vubec atd byl bych tam este dnes a o jakem artefaktu to mluvis prosimte ? nikdy sem artefakt neukradl vzdy bylo po dohode



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 14:35

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Registrován: led 31, 16, 15:26
Příspěvky: 144

TO srdce pro upiry v dngu byli pritomni dalsi 4 Wampove jednim z nich byl i frenk Tak třeba tenh artefakt gimli :). no nechapu vyrazili se tak tejden na to co sme to meli pripraveny jen že sme čkali na maga. o gp si nikomu nic nerek ze bys cekal na nejaky rozdeleni nebo ze bys pak hodil regy treba z harvu abysme meli kdyz uz i sel tejden red nama a na wampa jich tma fakt potrebujes mraky ... ale je celkem vtipny ze jedinej clovek kterej to zna a byl to pred tejdnem se knam pak nebyl ani schopnej přidat.

_________________
Destrukce - Guard
Heal Power- Medik
Pipca Ponozkova- Druid - (este nema mistrovskou hul)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 7, 16, 14:46

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 26, 16, 17:56
Příspěvky: 9

dobre ja byl schopnej se pridat ale mel sem nocni tak sem nemohl celou dobu sem tlacil aby se slo a nebo drive potvrdi to dost lidi hele destro nebudem se hadat boha jeho



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron