Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

úno 15, 16, 23:09

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: úno 2, 16, 20:09
Příspěvky: 10

Kluci zjistil jsem, že všem lidem co jsem psal na icq nechodí všechny zprávy co jsem odeslal. Ale jen pár z nich.. Nejprve mě na to upozornil Long, že prý slyší jak mu choděj zprávy, ale žádný zprávy nevidí. Pak jsem si psal s jinýma lidma a když sem jim tu konverzaci pak přeposlal na FB, bylo tam několik zpráv navíc...
Tímto se tedy všem chci omluvit. Někdy to mohlo i vypadat dost zvláštně :D
Vůbec netuším čím to je. Moc tomu ani nerozumím. Teď používám trillian protože ICQ nechci :D měl jsem mirandu staženou ze slunečnice ale ta mi neustále bugovala... Kdysi asi před 10ti lety jsem měl předplacený jeden časopis CHIP a občas mi k tomu přišlo CD s nějakejma programama atd. Na jednom byla Miranda upravená od nějakého fanouška CHIPu. Byla naprosto dokonalá. měla lehce průhledný okna takže i při psaní vám neuteklo nic z uo. taky když vám přišla zpráva rozblikala se kontrolka scroll locku na klávesnici. mělo to i spoustu jinejch vychytávek skrátka byla supr. Jenže bohužel jí už nemám a nemůžu jí zaboha vygooglit :D kdyby někdo náhodou měl něco podobnýho nebo i náhodou tu mirandu o který mluvim byl bych moc rád :p



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 15, 16, 23:28

Offline
Phorum Skiller
Phorum Skiller
Registrován: úno 26, 13, 19:18
Příspěvky: 370

To postahuješ do čisté mirandy stačí si to vygooglit je toho mrtě těch možných uprav.

_________________
The Wheel weaves as the Wheel wills.

Raziel (Necromancer)
Soul Reaver (Gangrel)
Birgitte (Ostrostřelec)
Ineluki (Mistr Kovové Magie)
Gawyn the Warder (Magic Paladin)
Nyneiva alMear (Mage)
Siuan Sanche (Cleric)
Dragon Reborn (Destroyer)



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 16, 16, 01:41

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: srp 19, 10, 12:11
Příspěvky: 190
Věk: 37
Bydliště: Hodonin/Praha 2 -na rybicku

qip2005 best

_________________
Absolud- Pal MAgic
Patricie-Ostro
Sorrow- Destro
Hewla- mag

Beakley- Druid



eroth-war



[oOfekK[/i]

S1ckOne



Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránkyICQ

úno 16, 16, 12:39

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: led 9, 12, 11:35
Příspěvky: 191

ChaluE píše:
qip2005 best


Moje reč!!!!!!! Pouzivam uz asi 10 let :D :D

_________________
ZTRACENEJ nebo-li ZATRACENEC



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 16, 16, 13:19

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Registrován: dub 11, 08, 16:27
Příspěvky: 4589

qip infium ... only



Nahoru Nahoru
  Profil

úno 16, 16, 18:24

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: úno 2, 16, 20:09
Příspěvky: 10

Dobrá. Děkuji všem za radu.. už stahuju qip :p



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 2, 16, 16:48

Offline
Phorum God
Phorum God
Uživatelský avatar
Registrován: kvě 2, 08, 13:11
Příspěvky: 1895
Bydliště: Pardubice

Zdá se mi, že tě poslední dobou málo vídám na mapě. ?

_________________
Mág, Druid, Cleric, Necro, Gangrel, Destro



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

bře 3, 16, 18:20

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: bře 3, 16, 17:58
Příspěvky: 2

Vážení,

dlouho jsem se rozmýšlel, zda sem vůbec napsat, ale považuji to za svoji povinnost vůči naší guildě, některé věci uvést na pravou míru. Můj post se bude vztahovat obecně ke všem bývalým členům Crusaders, kteří provedli hromadný exodus a ať to chápou nebo, tak neudělali úplně férovou a čestnou věc. Do Frankovy přihlášky to píšu proto, protože jeho odchod mě mrzí asi nejvíc.

Jak už tady psal THC, jako Guildmaster, tak určitě je jasné, že nemáme nejmenší právo někomu nakazovat s kým, kde a jak hrát. Ovšem důvody zde uváděné jsou některé spíše vyloženě účelové. O neaktivitě se v době, kdy všichni odešli nedalo mluvit. Leda o neaktivitě na chození TOP dungů. Ovšem nezaznamenal jsem nějakou snahu dotyčných uspořádat něco většího a věnovat čas zlepšení PvM skillu guildy jako celku. Strach z neúspěchu a ztráty věcí naprosto překonal touhu po prosté radosti ze hry. Osobně nebudu a ani nemůžu posuzovat něčí PvM skill, ale pro mě toto nikdy nebylo důležité. A pokud někomu vyhovuje stát se anonymním členem desetičlenné výpravy, závislé na skillu 2 3 lidí, tak prosím. Takže poukazování na špatné zázemí, aktivitu a vztahy v guildě Crusaders , jako na důvody pro odchod jsou úsměvné. Už jen z toho důvodu, že jste byli členy Crusaders a vy jste tvořili aktivitu a vztahy. V podstatě je to stěžování sama na sebe.

Nezbývá samozřejmě nic jiného, než se smířit se situací a závěrem jen napsat, že největší vztek už mě dávno přešel, nestalo se zase nic tak na DP neobvyklého a tento server byl vždy plný vyhrocených situací:) I tak za mě přeji "přeběhlíkům" hodně štěstí, mamonu a hlavně proboha té zábavy a relaxu u téměř 25 let staré hry:D



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 3, 16, 19:30

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: led 31, 16, 20:55
Příspěvky: 26

Muj post je psany hodne na rychlo kvuli nedostatku casu, ale musel sem se vyjadrit. Arte celou dobu co sem byl u crusu, tak sem se snazil guildu rozvyjet, poradat akce, podporovat vsechny hrace coz delam do ted. Nekolikrat sem uz poradal FoD, sehnal vstupenky pro skoro vsechny hrace, postavil guild gate etc. Od te doby co mam novou praci ma aktivita znacne poklesla. 2-3 sem pres vanoce po novem roku vytvoril akce na FB, lidi o tom vedeli tydny dopredu, chapu ze treba pred vanocema toho mel kazdy hodne, ale ani jednou skoro nikdo neprisel.. Byl sem rad za tk a dec. 10x se nesel dung protoze nekdo neprisel.. Kdyz lognu chci jit dung, kvuli svemu casovemu omezeni a ne 3 hodiny cumet do mapy a resit kde sezenem lidi a nakonec nejit.. Take si me nastval ty.. Musim to zminit.. Celou guild gate sem platil ja, kdyz sem te poprosil o gp abych mohl koupit vstupenky do FoD, bohuzel sem moc nemel napsal si mi heh.. Vim ze ti psali vsichni clenove guildy vcetne thc.. Do guild pokladny mas pristup snad jenom ty.. Vsichni tam davali gp z vyprav aby se mi to vratilo.. Nevidel sem ani gp z toho .. Nevim co si stim udelal, nebo proc si mi to nedal.. Musel mi to zaplatit shark castecne.. Muj prispevek neni stoprocenti tak jak bych ho chtel napsat, pisu to ve strasne rychlosti.. Jo a po tomhle vsem sem se zminil frenkovi ze premyslim ze odejdu a on mi rekl ze nad tim s destrem uz chvilku premysli taky.. Tak to cele nejak zacalo.. Mrzi me to ani nevis jak.. Thc, shark a zbytek jsou top lidi ktere mam fakt rad i pres tohle vsechno sme porad kamaradi.

At se dari,

Fallen.



Nahoru Nahoru
  Profil

bře 3, 16, 19:39

Offline
Phorum Player
Phorum Player
Uživatelský avatar
Registrován: srp 19, 10, 12:11
Příspěvky: 190
Věk: 37
Bydliště: Hodonin/Praha 2 -na rybicku

noviny piseme?

_________________
Absolud- Pal MAgic
Patricie-Ostro
Sorrow- Destro
Hewla- mag

Beakley- Druid



eroth-war



[oOfekK[/i]

S1ckOne



Nahoru Nahoru
  Profil Zobrazit autorovy stránkyICQ

bře 3, 16, 20:02

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: bře 3, 16, 17:58
Příspěvky: 2

Fallen Celt píše:
Take si me nastval ty.. Musim to zminit.. Celou guild gate sem platil ja, kdyz sem te poprosil o gp abych mohl koupit vstupenky do FoD, bohuzel sem moc nemel napsal si mi heh.. Vim ze ti psali vsichni clenove guildy vcetne thc.. Do guild pokladny mas pristup snad jenom ty.. Vsichni tam davali gp z vyprav aby se mi to vratilo.. Nevidel sem ani gp z toho .. Nevim co si stim udelal, nebo proc si mi to nedal.. Musel mi to zaplatit shark castecne..
Fallen.


Tak teď opravdu nevím, co ti mám na tohle napsat. Mě nikdo nic neřekl o tom, že by se ti mělo něco platit. V guild pokladně peníze jsou a nic se z nich nebralo. Já jsem sice přes rok nehrál, ale ICQ jsem logoval pořád. Stačilo mi napsat, takže teď netuším čím jsem tě naštval. Jestli tím, že jsem ti sám od sebe nenapsal, když jsem o ničem neveděl, tak se hluboce omlouvám.

Edit: Takže jsem se trošku informoval, jak celá situace byla. Dozveděl jsem se, že jsi koupil bránu z Valhally do hradu za své a nikdo ti nepřispěl. Takže Shark vytahl ze svého 6 soch a vyplatil tě. (podotýkám, že v guild pokladně bylo v té době cca 3M, takže nevím, proč se to kupovalo, když se mě na stav poklady nikdo nezeptal. Guilda si to nemohla dovolit). Každopádně pokud se ti zdá, že já nebo guilda tě nějak okradla a něco ti dlužíme a přijde ti 6 soch málo, tak mi napiš na icq a já ti to doplatím ze svého. Tímto to považuju za vyřízení a už nevidím důvod proč to řešit tady, kam to vůbec nepatří.



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron