Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

říj 20, 13, 23:52

Offline
Phorum NB
Phorum NB
Registrován: lis 16, 09, 14:17
Příspěvky: 22

!!!!! Zdravim !!!!!!
Moje postavy které již nejsou mezi námy

Gabriel - Klerik jedna z mých prvních postav když jsem ho namaxoval tak jsem ho jednou nechtě smaznul když jsem přišel z oslavy. Od té doby si dávam pozor
Foxster - paladin PK
skilly:nejsou potreba je smazaný
dale
paladin Elwin Elf Prince smazany ztráta hesla a nebyl jsem u pc pak už se nestihlo vybavit byl max paladin


Moje postavy(ty které stále se teší zdraví a plné síle)

Odin - Mag
je to max postava snad jen krom pár dobností na kterých se ustavičně pracuje

Pepin z Hane- Klerik --pokud se podaří k němu dohledat heslo
skilly:ten má max vše ze skilu teď dodělávam minig ještě ale jinak je plno vybaven na dungy či jiné věci jezdil jsem sní čas pvp O-CH

Hades - Wampir
skilly: max
Ostatní:mam u něj stouna, imunku, a gargnel klan

plus Max War Drobek a Pladin Elwin Elf Princ
Rang take max krom tamingu teď dodělávam locpiking


Něco málo historie
Ultimu hraji 10--13 let, za tu dobu jsem toho stihnul řekl bych, že dost. Sice tam byly i přestávky, prožil jsem si toho dost. Začal jsem s Gabriel, kterého jste mne učily hrát vy. Pak jsem byl u mystiku odkud jsem odešel defakto když guilda končila. Dále jsem byl u Brotherhoodu odkud jsem musel odejít po neshodách s Gm. Dále jsem byl v silmarilonu odkud jsem odešel po falešném nařčení, které se casem vysvětlilo, ale už jsem se nevracel. Dále to byl unicorn a dále kamarádi, kteří skončili tak jsem šel do Bad, který se též rozpadl hlásil jsem se ke Generartion progres, ale tam mne nevzali protože jsem musel odjet pryč a byl jsem neaktvní a proto to byl ještě pobyt v nemocnici jinak jsem se potloukal různě světem učil se pak jsem běhal za Caos jak za Háda a naposled za klerika pvp a běhám ho čestně a bez prasáren když jsem hrál za pk nejdříve za Foxstera a poté za Odina. Ale Foxster jak jsem psal je smazaný a Ódina jsem vykoupil takže už žádné pk nemám Odin mne stál velmi hodně na vykoupení no jinak to je asi vše. Za svou cestu jsem nasbíral plno zkušeností, ale i nějaký ten prohřešek uvádím níže. Těch lituji a napravil jsem se z nich .

Dungy: Z těch jsem prošel všechny které jsou. Krom samozřejmě teď těch nejnovějších zúčastnil jsem se i pár testovacích dungu.

Pokud máte chuď hledat tak jsem dělal s Gm i Q takový bájný poklad se to jmenovalo byla to docela sranda dost jsme se u něj nasmály když jsme sledovaly jak lidi se snaží co nejrychleji to najít a umíraly že byli neopatrní. Jinak mám ještě pár dalších v záloze ale to až soukromě můžu zdělit.

Teď se věnuji převážně PvM a chtěl bych hrát s partou lidí na které se člověk může spolehnout a se kterou se i zasměje a tu hledám u Vás
u Hadese nemam žádný prohřešek ty co sou v prohřešcích nejsou ke mě.

08.07.2008 14:40 Odin 0cb613 - Inkognito. Čtěte novinky, čtěte novinky, čtěte novinky i dozadu. 250 logů.
28.09.2006 12:12 Odin 0cb613 - Pruděni v chraněném dole (vortovani a zabijeni), 14 dni jail.
13.02.2006 13:43 Odin 0cb613 - AFK Alchemy. Prvni prohřešek.
No já jsem si už v Uo prošel více guildamy poznal moc lidí a vy se mi zdáte jako stále aktivní guilda u jiných to klesá po chvíli od jejich založení nebo to kolísa mezi 2-3 malýma dungama za měsíc a to je podle mne málo aktivity zdáte se mi jako dobrá parta lidí par jich od vás znám tak proto bych k vám chtěl.
Co vám můžu nabídnout? - Sebe , sebe, a zase sebe mé zkušenosti oddanost a kamarádství(jeden za všechny a všichni za guildu ).
Jak dlouho s tebou můžeme počítat? - Jak dlouho no to není těžké když mne vezmete klidně na pořád dokud UO bude existovat je to taková mala závislost a rád u vás zůstanu. Nebo dokud nedej bůh se nezhroutilo Guilda ale jelikož jste silná a jedna z nejstarších guild tak to nepočítám ani
Splněné Questy: Mystická dýka, Duhový míček, Kletba ledového démona, Unicorn, ještě mám aj Q galenteho kniha slušného chováni , nemocny žebrák a další nb Q co sou po světě
Něco o mne
Jméno: - Tomáš
Věk: - 28 let
zábava krom uo
--- Hudba, sportovní kynologie mam dva australské ovčáky takže závody výstavy a tak, dále filmy ženský když nejsem zadaný -- piti dobré piti (jak se říká vše co teče pivo atddd i tvrdý) kouření jen cigarety a dobré doutníky. Dale ještě píšu knížku z prostředí uo takže fantasy a různé povídky fantasy.
Kontakt: 281462607
e-mail -- elw.i.n@seznam.cz
popripade dam i telefon ---
Elwin Elf Prince

No nakonec už jsem se k vám hlásil možná si vzpomenete, chodil jsem s vámi před půl rokem plus minus možná o něco víc dungy a rád bych s tím zase začal pokud mi to umožníte. :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire: :happy-bouncyredfire:

Rád bych vás tímto požádal zda by se našel někdo kdo by mě vzal pod křídlo, a ty chyby které byli teď by se už neopakovaly plné věnovaní hře a v dungeonech žádné AFK nic z toho jen hra rád bych byl u vás jste výborný kolektiv a jste jediná guilda kam se chci dostat tak doufám že mi šanci ještě date rád splním jakékoliv úkoly jen abych dokázal že si tuto šanci zasloužím. :chores-chopwood:



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron