Magic Generation

Dark Paradise guild forum

Přihlásit se | Registrovat

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

říj 2, 19, 18:01

 Bob
Offline
Phorum NB
Phorum NB
Uživatelský avatar
Registrován: říj 2, 19, 14:28
Příspěvky: 47
Věk: 41

Zdravím všechny,

1. Jmenuju se Robert Romsy a je mi 37.
2. Mám postavy:
Wayland (Magic Miner) – Max včetně výrobních skillů. Chybí dodělat taming.
Deeper (Guardian) – Chybí mí Remove trap jinak max
Range Rover (Ostro) – dodělávám poisoning (zatím 61%) a čeká mě dlouhá cesta s remove trapem
Gedren (Gangrel) – Chybí mi jen 20% remove trap a taming. Zatím pouze stone gargoyla. Impa ještě nemám
Bobmaster (Mage) – v podstatě nehraju, jinak krom běžných skillů Alch, Carto, Ins max. Cannibal Mops (Mage) – jen bojovky a nutné skilly na pvp.
3. Na DP jsem hrával už dřív konkrétně od roku 2000 do cca 2004. Působil jsem v guildách BK a DoHR. Bývalé postavy se jmenovaly Boban of Lat-Nam, Han Solo, Obi-Wan Kenobi, GirgIII.
4. Na DP jsem se vrátil zhruba cca před 2 roky a to proto, že jsem si chtěl opět zahrát PVP. Proto jsem vytvořil jako jedny z prvních postav Chaos mága a PK mága. Bohužel jsem začal někdy na jaře a v tu dobu hrálo tak málo hráčů, že v podstatě nebylo s kým, ani proto komu bych hrál. Proto jsem začal hrát spíš PVM. PK nijak aktivně nehraju, logl jsem ho za poslední rok asi 4x. Hrávám teď docela často, ale poslední rok a půl docela aktivně. ICQ na mě je 145735020. Mám aktuálně 2 prohřešky. Jeden za AFK Animal Lore a druhý Karibik za chybně nastavené makro při tailor trainu.
5. S Kodexem souhlasím.
6. Na srazy jsem jezdil už předtím a určitě s tím nemám problém . Rozhodně je lepší vědět, kdo sedí za compem na druhé straně.
7. Vztah k MG mám zatím neutrální. Na myšlenku přihlášky mě přivedl Long, se kterým se zatím hrálo fakt super
8. Můžu logovat UO mapu, TS i icq (145735020)
9. Krom obyč dungů mám zatím za sebou třeba Drow, Říši, Dest 3, Řeku 2, Blood, Despise
10. Aktuálně jsem v Guildě Reborn, ale spousta členů aktivně nehraje a pokud ano, tak v malém počtu. Jsem domluven s GM Rebornu na případném odchodu. Chci si párkrát týdně zajít slušný dung s lidma, co se chtěj bavit sehranou akcí a zatím se mi nepodařilo najít pořádnou skupinu.

Na jakékoliv dotazy rád odpovím.

Bob

_________________
Deeper - Guardian
Gedren - Gangrel
Wayland - Magic Miner
Range Rover - Ostrostřelec



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

říj 6, 19, 15:48

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Uživatelský avatar
Registrován: led 23, 16, 00:09
Příspěvky: 1018

Ahoj Bob vitam ta...bohuzial situacia v guilde je priamo umerna stavu servru kde nas hraje doslova len par takze nejaky hlbsi zmysel guild momentalne neexistuje..neni proti komu sutazit kazdy hraje pomaly s kazdym aby sa dal zlozit nejaky zaujimavejsi dung.. kazdopadne ak sa chces pridat prave k nam tak radi ta uvidime v dungu... napis mi na icq a ja ti poslem mapu na ktoru mozes logovat.. cas ukaze co v tebe je :)

_________________
Mág - Ujo Imro
Necro - Tranyth
Druid - Ujo
Teuton - Bajaja
Wh - Maniak
Gangrel - Brumteles
Celerik - Barbara
Baloo - Shaman(pracuje sa na tom)



Nahoru Nahoru
  Profil

říj 22, 19, 19:46

Offline
Phorum Admin
Phorum Admin
Uživatelský avatar
Registrován: led 23, 16, 00:09
Příspěvky: 1018

boli sme par dungov.. prijaty za ziadatela

_________________
Mág - Ujo Imro
Necro - Tranyth
Druid - Ujo
Teuton - Bajaja
Wh - Maniak
Gangrel - Brumteles
Celerik - Barbara
Baloo - Shaman(pracuje sa na tom)



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Moderátoři: Bart, Guild Leader


Hledat:
Přejít na:  


cron